Магістр електротехніки та обчислювальної техніки

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Кафедра електротехніки та обчислювальної техніки пропонує аспірантуру за окремими спеціальностями, що ведуть до магістратури наук, доктора філософії та доктора філософії. в галузі електротехніки та обчислювальної техніки. Сучасна експертиза відомчих досліджень підпадає під одну з таких сфер:

  • Біомедична інженерія
  • Зв'язок / Обробка сигналів
  • Комп'ютерна архітектура
  • Кіберфізичні та вбудовані системи
  • Електромагнетика / Оптика
  • Живлення / Силова електроніка
  • VLSI

142375_electrical_eng_HR_web_fit.jpg

Дослідницькі установи та обладнання

Відділ розміщений у сучасному, добре обладнаному будинку. Аспіранти мають доступ до лабораторій, кабінетів інструментів та комп’ютерних послуг, починаючи від університетської комп’ютерної системи та закінчуючи кафедрами комп’ютерів. Дослідницькі установи включають серцево-судинну інженерну лабораторію, лабораторію комп’ютерної архітектури, лабораторію цифрових систем, кабінет щитів EMI, лабораторію силової та силової електроніки, лабораторію обробки сигналів та систем та лабораторію друкованих плат.

142376_CNSE20040827_24_web_fit.jpg

Вимоги до прийому

Рекомендуємо зв’язатися з потенційними радниками програми ЄЕК. Натисніть тут, щоб переглянути веб-сайт кожного факультету. Ви можете зв’язатися з викладачем, який працює в науковій галузі, в якій ви зацікавлені в продовженні аспірантури.

Якщо ви не отримали потенційного радника, ви маєте право на вступ з оцінкою GRE щонайменше 145 словесних та 155 кількісних та мінімальним середнім балом 3,0 для вашого останнього ступеня електротехніки або обчислювальної техніки, або BS або MS. тестування площі не потрібно. Щоб бути прийнятим студентом ECE ME, ви повинні мати GRE бал принаймні 145 словесних та 155 кількісних та мінімальний середній бал 3,0 на вашому ступені електротехніки або комп'ютерної інженерії.

Для студентів вищих навчальних закладів зі значним досвідом роботи в ЄЕК може бути відмовлено від мінімальної вимоги щодо вступу на середній бал 3.0.

Фінансова допомога

На кафедрі доступна обмежена кількість викладацьких та науково-дослідницьких робіт. Ці асистенти забезпечують щомісячну зарплату протягом навчального року, відмову від базового навчання випускників протягом навчального року та влітку, але не покривають мінімальної плати за діяльність. Крім того, є можливості як у відділі, так і в університетському містечку, виконувати роботу за сумісництвом як грейдери, викладачі, викладачі та консультанти. Ці асистентські програми присуджуються на конкурсній основі - як правило, під час прийому на осінній семестр.

Останнє оновлення Жов 2020

Про навчальний заклад

NDSU is a student-focused, land-grant, research university with a graduate student population of about 2,000 across 75+ programs. Our students work with world-class faculty on innovative, and often in ... Детальніше

NDSU is a student-focused, land-grant, research university with a graduate student population of about 2,000 across 75+ programs. Our students work with world-class faculty on innovative, and often interdisciplinary, research. Additionally, our students have access to professional development opportunities, and events such as Three Minute Thesis. Our low tuition costs make NDSU a bargain, and our career outcomes are excellent. We are located in Fargo, ND – a Midwestern “hidden gem,” and a welcoming and vibrant community of about 230,000 with a unique rural-urban feel. We have a bustling entrepreneurial atmosphere; rich culture; great local fare, arts, and entertainment; and family friendly environment. Згорнути