Магістерська програма з економічної теорії та операційних досліджень у VU Campus пропонує вам можливість розвивати свої кількісні навички для їх використання в галузі фінансів, маркетингу, економіки та бізнесу.

Економетрія та дослідження операцій відкриває вікно в складний світ, який дає уявлення про те, на яких людей, підприємствах та урядах грунтуються свої рішення. Економетрика - це наука та мистецтво використання статистичних методів для аналізу фінансових, маркетингових та економічних даних, в даний час часто великі дані. Операційні дослідження - це наука та мистецтво прийняття кращих рішень в економіці, менеджменті та фінансах за допомогою математичних методів.

Економетричні спеціалізації

 • Економетрична теорія
  Дослідіть і освоїте активне дослідження галузі економетрики
 • Фінансова економетрія
  Вивчіть економетричні методи, які щоденно використовуються у фінансовій галузі, і стаєте кількісним фінансовим спеціалістом
 • Маркетингові дані
  Дізнайтеся, як наука даних може покращити маркетингові стратегії та отримати кількісний ефект у електронній комерції завтра
 • Кількісна економіка
  Дослідіть перехрестя економіки та економетрики; перехрестя прикладної економетрики, мікроекономіки, макроекономіки та макрофінансування

Спеціалізації з дослідження операцій

 • Теорія дослідження операцій
  Вивчення на кордонах науки: стати новим гравцем для практики галузі
 • Управління ланцюгами поставок
  Формування мережі ланцюгів постачання у взаємопов'язаному світі
 • Фінансова інженерія
  Стати експертом з аналізу та проектування фінансових продуктів

Кар'єрні перспективи

Проведення ступеня магістра з економетрії та досліджень в галузі операцій дасть вам чудові перспективи для роботи. Ви зможете вибрати з кар'єри, які є цікавими та різноманітними. Економетрики знайшли роботу в національних дослідницьких відділах у агентствах планування та урядових міністерствах, у фінансових установах, таких як банки та страхові компанії, а також у бізнес-консультаційних фірмах. Операції Дослідники можуть бути знайдені в різних галузях промисловості, включаючи логістику, інноваційне розроблення програмного забезпечення, транспорту та розподілу, виробництво та консультації.

Замість того, щоб зайнятися кар'єрою в галузі, ви, можливо, захочете продовжувати насолоджуватися своїми академічними амбіціями, подаючи заявку на навчання для кандидата наук. в економетриці, операційному дослідженні, кількісній економіці, фінансовій та прикладній математиці.

Вимоги до прийому магістерської програми Економетрія та операційні дослідження

 • Студенти з ступенем бакалавра, що надає глибокі знання в галузі математики та статистики (такі як економетрія, математика, менеджмент наук, операційні дослідження, комп'ютерні науки, фізика, промислова інженерія, електротехніка, кількісна економіка) повинні були пройти курси з лінійної алгебри, математики Аналіз, теорія ймовірностей та статистичні дані на рівні, вказаному на сторінці передумов веб-сайту факультету (магістерські програми
 • Крім того, кандидат повинен мати достатньо знань про конкретні теми вибраної підпрограми економетрики або операційного дослідження, відповідно. Обов'язковий рівень позначається переліченими книгами на сторінці передумов. У випадку недоліків, ви повинні відповісти на отримання цих знань, а також на можливість продовжувати базові курси, починаючи з останнього Бакалаврського року з економічної теорії та операційних досліджень, до початку магістерської програми.
 • Досвід програмування в C / C, Java, Matlab або аналогічній комп'ютерній мові.
 • Відмінно володію англійською мовою. Якщо англійська мова не є рідною мовою студента, існує два прийнятні способи демонстрації англійської мови:
  • мати ступінь з інституту, в якому англійська мова є мовою навчання
  • тест на іспит з TOEFL (Тест з англійської як іноземної мови) (237 на комп'ютерному тесті) (з оцінкою TWE 4,5) або в середньому 6,5 на IELTS (Міжнародна тестування англійської мови) Система) тестування.
Доступні навчальні програми:
 • англійська

Переглянути 79 інших курсів в Vrije Universiteit Amsterdam »

Останнє оновлення Березень 30, 2019
Цей курс Кампус засновані
Duration
1 Рік
Денне навчання
Price
2,083 EUR
для студентів ЄЕП. 14 600 євро для студентів, які не є членами ЄС та не є EEA.
За розташуванням
За датою