Магістр економетрики та досліджень операцій: фінансова інженерія

Загальні відомості

Опис програми

Огляд

Фінансовий інжиніринг - спеціалізація магістерської програми «Економетрика і дослідження операцій».

Розширення ринків і зростаюча складність і різноманітність фінансових продуктів породжують зростаючий попит на кваліфікованих фахівців для створення, ціни та хеджування складних похідних. Спеціалізація в галузі фінансового інжинірингу надає Вам передові кваліфікації в дослідженні операцій та фінансах, від управління фінансовими портфелями до аналізу ризиків на фінансових ринках. Фінансовий інжиніринг - це місце, де фінансування відповідає дослідженню операцій!

Фінансовий інжиніринг використовує методи дослідження операцій, такі як моделювання та оптимізація на основі моделювання для оцінки опціонів або оптимізації портфеля. Фінансові аналітики знаходять роботу у великих банках, брокерах та інституційних інвесторах, таких як страхові компанії.

Програма навчання

Чотири 6 обов'язкових основних курсів ЄК:

 • Комбінаторна оптимізація
 • Методи стохастичного градієнта в оптимізації та навчанні
 • Дослідження прикладів дослідження операцій (або випадок, запропонований програмою кількісного управління ризиками програми Duisenberg Honors)
 • Дослідження поведінкових операцій

Два 6 курсів ЄК з кількісного управління ризиками:

 • Вартість активів
 • Похідні фінансові інструменти
 • Стохастичні процеси: основи
 • Стохастичні процеси для ринків фінансів та деривативів
 • Економетрика для кількісного управління ризиками
 • Інституційні інвестиції та управління активами

Один вільний 6 EC вибір

Дисертація (18 EC): поглиблене вивчення складного предмету фінансування, спільно керованого дослідником з фінансового департаменту та дослідженнями групи досліджень операцій.

Один рік магістра дозволяє студенту досягти подвійного ступеня, поєднуючи його з другим роком іншої тісно пов'язаної дворічної магістерської програми, такі як фінанси або прикладна математика.

Кар'єрні перспективи

Фінансові інженери знаходять роботу у великих банках, брокерах та інституційних інвесторах, таких як страхові компанії. Вони також часто зустрічаються як кількісні аналітики у фінансових підрозділах загальних виробничих і сервісних фірм.

Майже всі наші випускники займають провідні позиції в компаніях, де вони працюють. Це завдяки їхньому аналітичному досвіду, підсиленому математичним підходом, застосованим у цій магістерській програмі.

Щорічні статистичні дані, зібрані Elsevier, показують, що протягом багатьох років випускники магістра з економетрики та операційних досліджень належать до тих, хто має найвищу початкову зарплату в Нідерландах. Відображаючи широту тематики дослідження операцій, випускники користуються популярністю майже у всіх галузях промисловості та суспільства.

Огляд понад 100 студентів, які зробили ступінь магістра в галузі економетрики та дослідження операцій, показав, що вони знайшли роботу в менеджменті, фінансах, консалтингу, логістиці та наукових колах.

Під час навчання в нашій студентській асоціації існує багато соціальних заходів, щоб ви могли познайомитися зі своїми майбутніми колегами. Після завершення навчання вашого майстра ви станете частиною нашої процвітаючої спільноти випускників.

Випускники в дослідженні операцій дуже бажані в промисловості та суспільстві. Більше 25% наших студентів вже знаходять посаду під час навчання в магістратурі, і майже всі вони знаходять посаду протягом 3 місяців після закінчення навчання. Згідно з дослідженням Elsevier, середній валовий щомісячний дохід випускників досліджень з економіки та економетрики за перший рік становить приблизно 3 300 євро.

Чому VU Amsterdam ?

Наша дослідницька група має широкий міжнародний досвід, завдяки якому ми можемо запропонувати сучасні моделі та методи з усього спектру досліджень операцій. Крім того, ми дозволяємо студентам персоналізувати та спеціалізуватися.

Цей магістр з економетрики та досліджень операцій є єдиною магістерською програмою в своєму роді в прекрасному і захоплюючому місті Амстердамі, великому європейському бізнес-центру, а університет розташований у фінансовому районі Амстердама!

Факультетська служба кар'єри надає вам підтримку у проведенні семінарів та індивідуальних тренінгів у вашому переході до ринку праці.

Прийом з міжнародним ступенем

Ми вітаємо будь-якого студента з великим інтересом у вирішенні проблем оптимізації в галузі управління ланцюгами постачання, фінансового інжинірингу, інформатики або будь-якої іншої галузі, де математична оптимізація відіграє ключову роль у прийнятті рішень. Окрім надзвичайної мотивації, студенти повинні задовольняти перелічені тут вимоги до вступу.

Вимоги до прийому

Магістерська програма економетрики та дослідження операцій, відстежує дослідження операцій, відкрита для студентів зі ступенем бакалавра університету, яка забезпечує глибоке знання математики. Крім того, вам необхідно успішно пройти курси та вивчити літературу, пов'язану з ядром цієї програми, що складається з (або еквівалентів):

 • Стохастичне моделювання
  • С. М. Росс, Вступ до моделей ймовірностей, Академічна преса, 2009
 • Дослідження операцій та детермінованої оптимізації
 • HA Taha, Дослідження операцій: Вступ, Prentice Hall, 2010, Глава 1-12 або
 • FS Hillier і GJ Lieberman, Вступ до дослідження операцій, McGraw-Hill, 2005 (8-е изд.). Глави 1-12

Крім цих основних курсів, вимоги до прийому полягають у тому, що заявник пройшов курси з лінійної алгебри, теорії ймовірностей, аналізу та статистики на рівні нашого бакалаврату. Рівні цих курсів позначені наступними книгами:

 • Лінійна алгебра:
  • DC Lay, лінійна алгебра та її застосування, Addison-Wesley, 2013
 • Теорія ймовірностей:
 • С. М. Росс, Перший курс імовірності, Пірсон, 2013
 • Аналіз:
 • JM Howie, Real Analysis, Springer, 2001
 • Статистика:
 • Рис JA, математична статистика і аналіз даних, Duxbury Press, 2006 або G. Casella і RL Berger, Статистичний висновок, Cengage Learning, 2008

Крім того, важливо, щоб студенти мали досвід оптимізації та чисельного програмування, наприклад, у Python, R, Matlab, Java або C / C. Якщо ви можете показати сертифіковані результати іспиту для курсів з досліджень операцій та математики, які перелічені вище, це допустимо для майстра. Еквівалентність буде оцінюватися приймальною комісією.

Для отримання додаткової інформації про цей курс, вимоги звертайтеся до Доктор Р. Ситтерс: rasitters@vu.nl.

Володіння англійською мовою

Приймальна комісія хоче підкреслити інтенсивність програми: читання наукових статей та написання наукових статей буде ключовою частиною, все дуже високими темпами. Ваші знання англійської мови, як усні, так і письмові, є надзвичайно важливими в цій програмі. Як вам доведеться часто спілкуватися зі своїми однокурсниками, і ви будете працювати з та для міжнародних компаній.

VU Amsterdam вимагає від усіх претендентів на тест з англійської мови. Ви вже можете застосувати онлайн без результатів тестування. Ми радять вам планувати дату тесту якомога швидше. Нижче ви знайдете мінімальні тести англійської мови для програми:

IELTS (академічний):

 • Мінімальний загальний бал 6,5
 • Мінімальна кількість балів 6,5
 • Мінімальна оцінка слухання 6,5
 • Мінімальна кількість балів - 6,0
 • Мінімальна оцінка балів 6,0

TOEFL:

 • Паперовий тест 580
 • Інтернет-тест 92-93

Cambridge English:

 • Кембриджський іспит з підвищення кваліфікації A, B, C
 • Cambridge Advanced Exam A, B, C

Vrije Universiteit Amsterdam пропонує тест на володіння англійською мовою TOEFL ITP. Тест пропонується VU Taalloket. Більш детальну інформацію та реєстрація на цей тест можна знайти на сайті www.taalloket.nl

Останнє оновлення Квітень 2019

Про навчальний заклад

Vrije Universiteit Amsterdam is an internationally renowned research university founded in 1880. The university offers over 150 English taught programmes at Bachelor’s, Master’s and PhD level to 23,00 ... Детальніше

Vrije Universiteit Amsterdam is an internationally renowned research university founded in 1880. The university offers over 150 English taught programmes at Bachelor’s, Master’s and PhD level to 23,000 students from all over the world. Students and staff of 130 nationalities create a dynamic international academic community. The University distinguishes itself in research and education through four interdisciplinary themes: Human Health and Life Sciences, Science for Sustainability, Connected World and Governance for Society. Згорнути