Програма розширює успішний Кількісний Екологічний Модуль під керівництвом проф. Ян Леш, працює з 2011 року.

Студенти навчаться в сучасних екологічних дослідженнях. Курси зосереджені на екологічній теорії та аналізі, а також інтерпретації екологічних даних за допомогою сучасних обчислювальних підходів. Робоча навантаження становить близько п'яти курсів за семестр.

Сильний акцент робиться на власне дослідження студентів; майже половина кредитів присуджується за дослідницький проект, який буде проводитися протягом усіх двох років навчання, і буде основою магістерської роботи. Найкращі проекти, ймовірно, будуть опубліковані студентом як перший автор. Викладачі та керівники дисертацій проводять якісне дослідження, часто в тісному співробітництві з Центром біології Чеської академії наук.

Студенти розвиватимуть своє критичне мислення, набуватимуть міцних статистичних основ, чудових навичок у галузі, навчаться представити свої дослідження або як написати успішні гранти. Крім того, включені декілька екскурсійних та практичних природоохоронних курсів, що розширюють досвід та навички студента. Випускники будуть готові до отримання кандидата наук в галузі екології в будь-якому університеті або науково-дослідному інституті у всьому світі.

Дисертація магістра

Велика частина вашого навчання (майже половина кредитів) формується роботою над дослідницьким проектом, результати якого будуть повідомлені в магістерській роботі і, можливо, опубліковані в відомому науковому журналі.

Приклади тез дисертації включають:

  • Хижак проти паразитодів - немає вільного місця для гусениць?
  • Міські середовища та ефект теплового острова в водних безхребетних
  • Трофічна спеціалізація травоїдних комах в мережах лісових харчових продуктів
  • Роль немікоризних видів рослин у структурі спільноти артбускулярних мікоризальних грибків
  • Лугові геміпараціти як інженери екосистеми
  • Відновлення пасовищ на колишніх ріллі

Процедура прийому

Кандидати повинні закінчити бакалаврське навчання до початку магістерського навчання (тобто прийом і умовне прийом можливе до отримання бакалавра). Процедура прийому базується на мотиваційному листі та онлайн-інтерв'ю. Будь ласка, дізнайтеся більше деталей за допомогою форми на цій сторінці.

Сбори та стипендії

Немає навчання, але є декілька адміністративних зборів: 50 € / рік для навчання англійською мовою, 20 € плата за подання заявки та 120 € для підтвердження бакалавра. ступеня (після прийняття, що вимагається законом).

Студенти з відмінними результатами навчання та презентацією своїх результатів проекту на конференції або публікації в журналах Impact Factor можуть отримати бонусний стипендію від 400 до 1200 євро.

Вивчення

Навчання триває два роки, поділені на чотири семестри. За цей час студенти повинні отримати 120 кредитів ECTS. Врешті-решт, магістерська робота, заснована на дослідницькому проекті, повинна бути подана та захищена у комітеті викладачів. Комітет також оцінює знання студентів на підсумковій іспит.

Доступні навчальні програми:
англійська
Останнє оновлення April 6, 2019
Цей курс Кампус засновані
Start Date
Вер 30, 2019
Duration
2 Років
Денне навчання
Price
50 EUR
в рік.
За розташуванням
За датою
Start Date
Вер 30, 2019
Кінець терміну надання заяв

Вер 30, 2019

Location
Кінець терміну надання заяв
End Date