Магістр екологічної освіти

Загальні відомості

Опис програми

tree, watering, child

Завдяки міждисциплінарному підходу ви інтегруєте природничі та суспільні науки з освітою та польовими роботами, щоб допомогти вам зрозуміти глибокі наслідки людської діяльності на планеті. Дослідіть роль освіти у вирішенні екологічних проблем у багатьох обставинах - від міста до тропічного лісу.

Про

Впродовж більш ніж 30 років 37-кредитна програма магістерської програми з екологічної освіти готує випускників до екологічної кар’єри в широкій галузі екологічної освіти. Міждисциплінарний підхід програми спирається як на теорію, так і на практику та інтегрує природничі та соціальні науки з освітою та польовими роботами, щоб допомогти студентам зрозуміти глибокий вплив людської діяльності на планету та роль освіти у вирішенні екологічних проблем.

Програма використовує викладачів із різноманітних дисциплін університету, включаючи освіту, історію, філософію, право, журналістику, науку, охорону здоров'я та мистецтво.

Основні курси екологічної думки, соціальної екології, екологічної політики та екологічної освіти знайомлять студентів з теоріями, політикою та етикою, які формують громадський дискурс та розуміння навколишнього середовища.

Факультативи дозволяють студентам пристосувати свою програму навчання відповідно до їхніх інтересів щодо природоохоронної освіти у таких галузях, як екологічна справедливість, розробка навчальних програм, освіта викладачів, вивчення політики, сталий розвиток, екологія, освіта молоді, освіта дикої природи та стійкість. Студенти магістратури можуть приймати факультативи в Штейнхардті, Вищій школі державної служби Роберта Ф. Вагнера та Вищій школі мистецтв і наук.

Програма також має сильну приналежність до Програми наукової освіти на цьому відділі, а Wallerstein Співпраця з міської екологічної освіти в Нью-Йорку надає студентам численні можливості вивчати та тісно співпрацювати з науково-педагогічним факультетом з наукових досліджень, навчальних програм та інших екологічних питань ініціативи. Інтеграція курсових робіт з необхідними польовими роботами дає студентам унікальний міський досвід екологічної освіти. Програма широко використовує величезні ресурси, доступні в Нью-Йорку, за допомогою яких студенти вивчають сучасні екологічні проблеми та програми; оцінювати, розробляти або впроваджувати освітні ініціативи для дітей, молоді та дорослих; або проводити прикладні дослідження в галузі екологічної освіти.

Студенти проходять стажування в найрізноманітніших організаціях, включаючи Нью-Йоркський Одубон, Департамент охорони навколишнього середовища Нью-Йорка, Інститут Джейн Гуддол, Нью-Йоркський район охорони ґрунтів та водних ресурсів, Організацію Об'єднаних Націй, Альянс дощових лісів, Управління екологічної координації, дикої природи Товариство охорони природи, Вища школа екологічних досліджень, гавань, Американський музей природознавства, Державний департамент охорони навколишнього природного середовища Нью-Йорка та Хвиль-Хілл.

Власна ініціатива університету щодо сталого розвитку дає додаткові можливості для залучення та навчання.

Карєрні можливості

Програма готує людей взяти на себе керівні ролі в школах, неприбуткових організаціях, культурних установах та державних установах. Випускники працюють викладачами, керівниками програм, консультантами, адвокатами, адміністраторами та лідерами громад. Окрім кар’єри в освіті, студенти можуть продовжувати кар'єру в політиці, адвокації, ЗМІ та багатьох інших професіях у державному та приватному секторах.

Деякі випускники продовжують навчатись у юридичній школі або докторських програмах з екологічної освіти, екологічних досліджень, екологічних наук та суміжних областей. Університет пропонує багато можливостей для вивчення можливостей працевлаштування через стажування програми та розгалужену мережу організацій, з якими пов'язана програма, включаючи Wallerstein Collaborative for Urban Environmental Education.

Що ти дізнаєшся

Ви будете працювати з викладачами з найрізноманітніших дисциплін, включаючи освіту, історію, філософію, право, журналістику, науку, здоров'я та мистецтво, і навчитесь:

  • Критикувати глибокі наслідки людської діяльності на планеті;
  • Визначити та застосувати екологічні теорії, етику та політику в широкому діапазоні формальних та неформальних обстановок як на місцевому, так і на глобальному рівні, таких як школи, заклади культури, державні установи та неприбуткові організації;
  • Описати національні та місцеві моделі екологічної освіти, проаналізувати сучасні екологічні проблеми та впровадити екологічну освіту як міждисциплінарний інструмент сприяння екологічній грамотності та стійкості;
  • Розвивати компетенції в галузі екологічної освіти, включаючи розробку програм, розробку навчальних програм, оцінку, написання грантів, аналіз політики та управління некомерційними організаціями.

Як ви дізнаєтесь

Гнучке вивчення

Розміри класів невеликі, більшість пропонується вечорами для розміщення працюючих студентів. Студенти денної форми зазвичай закінчують програму протягом трьох семестрів. Студентам заочної форми навчання може знадобитися до двох років, щоб завершити програму.

Вибіркові курси в рамках програми та на інших кафедрах дозволяють вам пристосувати свою програму навчання до ваших інтересів у таких сферах, як екологічне правосуддя, дизайн навчальних програм, освіта викладачів, вивчення політики, екологія, освіта молоді та інше.

Практичний досвід навчання

Завдяки необхідним польовим роботам, навчальним програмам та іншим екологічним ініціативам, ви будете використовувати Нью-Йорк як свою лабораторію, набуваючи унікальний міський досвід екологічної освіти та широко використовуючи величезні ресурси міста. Ви отримаєте досвід навчання в галузі сталого розвитку через нашу розгалужену мережу стажувань - які часто призводять до роботи після закінчення навчання - у провідних організаціях, таких як Американський музей природознавства, Одюбон, Нью-Йорк, Інститут Джейн Гудолл, Вища школа екології Дослідження, Нью-Йоркський департамент санітарії та Організація Об'єднаних Націй.

Кар'єра та результати

Випускники магістерської освіти з охорони навколишнього природного середовища Штайн Штайнхардта в США та в усьому світі. Вони керують проектами, оцінюють програми, консультуються, виступають за зміни, розробляють нову політику, створюють та керують власними компаніями чи некомерційними організаціями - все це задля просвітництва громадськості щодо збереження довкілля та сталого розвитку.

Наші випускники займають посади педагогів з охорони природи, екологічних консультантів тощо:

  • Міські, штатні, федеральні та міжнародні агентства
  • Парки, природні центри, зоопарки та ботанічні сади
  • Некомерційні організації
  • Державні та приватні школи
Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

NYU Steinhardt's one-of-a-kind integration of education, health, the arts, and media studies puts us at the heart of a movement: education for social change.

NYU Steinhardt's one-of-a-kind integration of education, health, the arts, and media studies puts us at the heart of a movement: education for social change. Згорнути