Магістр еволюційної та порівняльної психології: витоки розуму

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Магістра в галузі еволюційної та порівняльної психології надає передові дослідницькі тренінги в діапазоні інтелектуальних і практичних навичок, пов'язаних з еволюційними, порівняльними і розвиваючими підходами до вивчення розуму.

Магістра в галузі еволюційної та порівняльної психології - це повний робочий день, який навчається в аспірантурі під керівництвом Школи психології та неврології. Ця відмінна програма вирішує фундаментальні питання, пов'язані з витоками пізнання тварин і людини через широкий спектр теоретичних і методологічних підходів.

Основні моменти

 • Студенти отримують детальне знання еволюційної та порівняльної літератури, а також основні теоретико-методологічні питання в цій галузі.
 • Курс надає студентам необхідні навички для здобуття наукового ступеня на рівні магістра або кандидата психології.
 • Студенти мають можливість, за умови наявності, проводити незалежні дослідження в даному дослідницькому центрі у Великобританії або за кордоном, як правило, протягом літнього періоду.
 • Курс викладається членами міжнародно визнаної дослідницької групи Origins of Mind, з додатковими заняттями членів ширшого Центру соціального навчання та когнітивної еволюції та відповідних академічних співробітників з інтересами еволюційної та порівняльної психології.

Формат навчання

За два семестри студенти беруть чотири обов'язкові модулі та 30 кредитів додаткового модуля (ів). Модулі викладаються на лекціях, семінарах, практичних заняттях та навчальних посібниках. Типи оцінювання включають курсові роботи та іспити. В середньому розміри класів становлять до 80 студентів для лекцій і 20 студентів для семінарів.

Останні три місяці Вашого курсу будуть присвячені дослідженню дипломного проекту в 15 000 слів.

Модулі

Модулі цієї програми мають різні методи доставки та оцінки.

Обов'язковий

 • Емпіричні підходи до еволюції спілкування: досліджує еволюцію людської мови та спілкування з тваринами шляхом порівняльного вивчення спілкування та пізнання у людей та різноманітних видів.
 • Методи аналізу даних у психології: підвищення кваліфікації в галузі досліджень, статистики, якісних методів та моделювання.
 • Витоки людського пізнання: фокусується на витоках людського пізнання з еволюційних та розвиваючих перспектив.
 • Принципові підходи до витоків розуму: вводять різні способи вивчення витоків розуму в порівняльній тінберзькій структурі, підкреслюючи як функціональні, так і механістичні рахунки.

Необов'язково

Студенти обирають два додаткових модуля; Загальні дослідження та професійні навички вважаються двома варіантами.

 • Еволюція та розвиток соціальної та технічної розвідки: простежує еволюцію та розвиток аспектів соціального інтелекту, таких як імітація та теорія розуму, та технічний інтелект, такий як використання інструменту та розуміння причинності.
 • Загальні дослідження та професійні навички в психології: знайомить студентів з різноманітними навичками та питаннями, які мають важливе значення для академічних психологів, незалежно від їхньої конкретної галузі дослідження.
 • Механізми поведінки - інтеграція психологічних та неврологічних перспектив: досліджує взаємозв'язок між нервовою функцією та поведінкою у різних видах тварин, включаючи людей.
 • Методології психології та неврології: дає студентам практичний досвід практичної роботи з лабораторними методами та методологіями дослідження, які використовуються головними дослідниками Школи.
 • Походження та еволюція читання розуму (теорія розуму): пропонує порівняльний підхід до виникнення здатності розуміти психічні стани у дітей і приматів, що не належать до людини, і його зміни в аутизмі.
 • Огляд - підходи до вивчення розуму: зіставляє і контрастує різні теоретичні та методологічні підходи до конкретної теми при вивченні розуму.

Факультативні модулі можуть змінюватися щороку, а деякі можуть дозволити лише обмежену кількість студентів.

Дослідницький проект та дисертація

Студенти проведуть значну частину незалежних досліджень як частину своєї остаточної оцінки. У минулому студенти мали можливість проводити польову роботу з вивчення нелюдських тварин:

 • Живе посилання центр і Budongo Trail в Единбурзькому зоопарку
 • Центр досліджень примату Вольфганга Келера в Лейпцигу
 • Станція польового збереження Budongo в Уганді
 • Проект Taï Monkey в Кот-д'Івуарі
 • Проект Inkawu Vervet в Південній Африці

Крім того, школа психології та неврології має можливості для тестування дітей. Є також засоби для тестування дорослих у задачах, пов'язаних з еволюційною психологією.

Дисертації студентів контролюватимуть представники педагогічного колективу, які надаватимуть консультації щодо вибору теми та забезпечуватимуть керівництво протягом всього процесу дослідження. Завершена дисертація не більше 15 000 слів повинна бути подана до дати, визначеної в серпні.

Перелічені тут модулі є індикативними, і немає жодної гарантії, що вони будуть працювати на 2019 рік.

Кар'єра

Переважна більшість наших аспірантів отримали постдокторські та лекційні посади в університетах по всьому світу, в той час як інші мають роботу в галузі досліджень, збереження дикої природи, академічного видавництва та управління.

Центр кар'єри пропонує індивідуальні поради усім студентам, які навчаються в аспірантурі, і пропонує програму заходів для допомоги студентам у формуванні навичок працевлаштування.

Вимоги до вступу

 • Гарний 2.1 З відзнакою ступінь бакалавра з психології або спорідненої дисципліни.
 • Якщо ви вивчили свій перший ступінь за межами Великобританії, ознайомтеся з вимогами міжнародного в'їзду.
 • Володіння англійською мовою.

Перераховані кваліфікації свідчать про мінімальні вимоги до вступу. Деякі академічні школи будуть просити заявників досягти значно вищих балів, ніж мінімум. Отримання перелічених вимог про вступ не гарантує Вам місця, оскільки Університет враховує всі аспекти кожної заявки, включаючи, де це доречно, зразок письма, особисту заяву та підтверджуючі документи.

Застосування вимог

 • Резюме або резюме. Це повинно включати ваші особисті дані з історією вашого навчання та працевлаштування на сьогодні
 • особиста заява (500 слів),
 • зразок навчальної письмової роботи (2000 слів),
 • два оригінальних підписаних академічних довідника
 • академічні стенограми та ступені сертифікатів
 • свідоцтво володіння англійською мовою (обов'язково, якщо англійська не є вашою першою мовою).

Фінансування

Нещодавні знижки

University of St Andrews пропонує 10% знижку на плату за навчання післядипломної освіти студентам, які мають право випускників або закінчили Сент-Ендрюс протягом останніх трьох навчальних років і починають аспірантуру в University of St Andrews .

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

As a 600-year-old institution, it's no surprise that the University of St Andrews is known across the globe as a world leader in education. We are Scotland’s best university ranked by the Complete Uni ... Детальніше

As a 600-year-old institution, it's no surprise that the University of St Andrews is known across the globe as a world leader in education. We are Scotland’s best university ranked by the Complete University Guide 2019, and 2nd overall in the UK (Guardian Good University Guide 2019). Згорнути