Магістр досліджень з питань безпеки та аналізу інформації

Загальні відомості

Опис програми

Про

Магістр з вивчення питань безпеки та інформаційного аналізу - це міждисциплінарна, але спеціалізована програма, спрямована на практику над теорією. Вона аналізує та розглядає поточні та виникаючі проблеми та можливості безпеки та розвідки.

Програма готує студентів для професійної орієнтації у спеціалізації розвідки та, тим більше, в рамках інформаційного аналізу.

Стандарти навчальних програм програми складені відповідно до Класу кваліфікаційних рівнів Emirates Level 9 та міжнародних акредитованих стандартів CAA, а також Міжнародної асоціації інтелектуальної освіти IAFIE. Програма була акредитована Міністерством освіти (ОАЕ).

Очікуваним студентам надається спеціалізований спектр знань в елементах інтелекту та аналізу інформації на регіональному та глобальному рівнях. Студенти зацікавлені в приєднанні до системи освіти, що йде рука об руку з політикою забезпечення стійкості візії ОАЕ 2030 року, для задоволення національних та міжнародних освітніх стандартів; пропонувати потенціал для поширення знань та безперервність через світ безпеки та глобальних справ.

Магістерська програма, призначена для фахівців ранньої та середньої ланки; які мають вищу освіту з бакалаврами чи іншими вищими ступенями в наступних галузях, але не обмежуючись ними: міжнародні відносини, політологія, міжнародні дослідження, безпека та стратегічні дослідження, право, гуманітарні науки, кризовий менеджмент, кримінологія або тісно пов'язані або взаємопов'язані галузі, такі як як комунікація та бізнес, спеціалізація з питань безпеки, стратегії та міжнародних відносин, серед інших.

Для розгляду заявки на програму магістрів студенти повинні відповідати всім вимогам допуску. Всі ступені повинні відповідати вимогам Міністерства вищої освіти, а випускники повинні відображати визнані та акредитовані університети ОАЕ. Міжнародні ступені повинні бути підтверджені перш ніж подати заявку.

Структура програми

Основні курси

Дипломна робота

Магістр досліджень з безпеки та аналізу інформації включає спеціалізовану дисертацію на основі досліджень.

ЦІЛЬКА СПЕЦІАЛІЗАЦІЯ

Серед інших:

  • Аналіз розвідки
  • Безпека інформаційного аналізу
  • Операції
  • Профілактичні та попереджувальні операції
  • Кризовий менеджмент
  • Cyber-Security
  • Застосування сталого розвитку в рівні безпеки та аналізу інформації
  • Майбутні проблеми безпеки

Акредитація

American University In the Emirates акредитований Міністерством вищої освіти та наукових досліджень ОАЕ caa.ae

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

American University in the Emirates’ (AUE) motto is that “Nothing is Impossible” and through this empowering phrase, it continuously nurtures its students to take on their studies like taking on the w ... Детальніше

American University in the Emirates’ (AUE) motto is that “Nothing is Impossible” and through this empowering phrase, it continuously nurtures its students to take on their studies like taking on the working world, through a perfectly constructed pathway to success. Згорнути