Магістр дизайну інтер'єру

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Зміст курсу

Цей курс сприяє динамічному та спекулятивному підходу до розробки внутрішніх просторових середовищ та досліджень цінностей, які спрямовані на оскарження традиційних методологій. Це дає вам можливість проводити Ваші особливі питання, що представляють інтерес в дизайні інтер'єру або спеціалізованих областях тривимірного дизайну, через стислі та цілеспрямовані дослідження.
Ви розглянете низку питань, як теоретичних, так і практичних. Модулі дизайну стосуються сучасних проблем у різноманітних типологіях дизайну інтер'єру, включаючи роздрібну торгівлю, виставку, галерею, продуктивність та спекулятивні зусилля, широко описані як монтаж. Ретельні дослідження проводяться в пошуках нового підходу до їх оформлення, шляхом аналогічних та фігуративних досліджень, а також порівняння, використовуючи придатні сучасні приклади. Дисертація може бути виконана як проектний проект, дисертація або частина дослідження - ефективно гібрид, як проект, так і письмова зведення або теоретична пропозиція.

Структура курсу

Наступні модулі вказують на те, що ви вивчаєте на цьому курсі.

Основні модулі

  • Декодування інтер'єру

Цей модуль надає історичний огляд західної архітектури, спираючись на аспекти різних потоків критичної теорії, в той же час заохочуючи студентів до створення власних інструментів для проведення первинних досліджень з ряду обраних інтер'єрів. Ви будете дивитися на історичні та сучасні інтер'єри, охоплюючи психологічні, культурні, соціальні та економічні коди, що лежать в основі їх створення. Матеріали модуля висвітлюються лекціями, кінопроектами, семінарами та польовими роботами.

  • Вивчення дизайну інтер'єру

Цей модуль зосереджений на короткому емпіричному дослідженні в «розроблених» середовищах, або як просторові конструкції, серії об'єктів або авторів, запропоновані для порівняльного, аналітичного дослідження. Вона розглядається як окрема робота або як окреме додаток до тематики Thesis Project. Дослідження публікується як у вигляді письмової роботи, так і через короткий фільм.

  • Вступ до розробки обчислень

Цей модуль познайомить вас з двовимірною цифровою графікою, маніпуляціями зображеннями та анімацією. Взявши за думку про сучасну міську парадигму, щоб бути простором у безперервному, динамічному потоці, студентам пропонується спостерігати, вивчати та інтерпретувати простір, як якщо б режисери короткого (анімаційного) фільму, досліджуючи час, кути камери, ефекти редагування, звуку та інші прийоми, які дадуть унікальну перспективу на винахід і інтерпретацію простору з тимчасовою, ефемерною матеріальністю. Підготовка роботи лежить в основі розказу, побудови послідовності та планування розкадровки. Навички, що пропонуються на цьому модулі, розширять можливості студентів за межами стандарту, пропонуючи конкурентну перевагу в багатолюдному, практичному ринку.

  • Основна дипломна робота

Модуль спеціально стосується досліджень, розробок, розвідки, синтезу та висновку обраної вами галузі дослідження для вашого основного дипломного проекту. Метою є розвиток проекту, розробленого з позиції, сформульованої в модулі розробки дисертацій. Проект вимагає значно більшої прихильності, ніж будь-яке попереднє проектне завдання, і може бути або дизайнерським, або текстовим (або гібридним). Ви працюєте індивідуально над проектом, який потребує прийняття найвищих стандартів критичного огляду - будь то складні конкретні теорії та їх прояви в дизайні та архітектурі, або демонструючи особистий чи інноваційний підхід до процесу проектування.

  • Роздрібний дизайн

Це професійно заснований модуль прикладного дизайну. Ви розглядатимете в контексті, як дизайн використовується як ефективний і переконливий інструмент у сучасній роздрібній мережі. Ви будете досліджувати питання маркетингу продукту, вибору продукції, брендингу, упаковки, просування, дизайну початкового магазину "спливаючих", що завершиться повною мірою деталізованим дизайном пропозицій флагманського магазину в лондонському місці. Модуль викладається експертами практики, що працюють у надзвичайно конкурентному середовищі дизайну Лондона, з багаторічним досвідом у цій галузі.

  • Дипломна робота

Цей модуль готує вас до наступного основного дипломного проекту, представивши дослідницькі питання та теми та висвітлює методи дослідження, аналіз, порядок денний, концепцію та стратегію. Ви проведете серію коротких проектів та / або досліджень у межах модуля. Важливо зазначити, що проект основної дипломної роботи може мати форму, засновану на дизайні або тексті, залежно від вашого вибору. Курс навчання для модуля дипломної роботи буде, як наслідок, залежати також від типу / формату методів дослідження, які ви розвиваєте для свого дипломного проекту.

Вимоги щодо вступуВеликобританія, ЄС та міжнародні організації

Ви, як правило, повинні мати хороший диплом з відзнакою в галузі архітектури, дизайну інтер'єру або пов'язаної дисципліни дизайну. Якщо ваші кваліфікації в предметних областях відносяться до курсу, вам буде розглянуто заслугу. У певних випадках і за наявності доказів еквівалентного попереднього дослідження, або прийняття кредитного переказу, запис може бути допущений до курсу в пункті оцінки, крім першого. Якщо ваше тло знаходиться в іншій області, ви можете вважати, що ви можете продемонструвати практичний досвід або знання дизайну інтер'єру на відповідному рівні. Зазвичай для студентів-заочників передбачається, що вони будуть працевлаштовані за допомогою практики дизайну інтер'єрів або пов'язаної з ними професії, і мати принаймні два роки відповідного досвіду роботи. Студенти денної форми навчання, як правило, повинні мати певний досвід у сфері дизайну інтер'єру. Студентам буде запропоновано подати свій портфель в електронному форматі після подання заявки. Якщо ваша перша мова не є англійською, вам знадобиться оцінка IELTS не менше 6,5 (або еквівалент) з мінімальною кількістю балів 6,0 для кожного компонента.

Кар'єраКар'єра

Наші випускники володіють знаннями та перевагами, які вже діють у конкурентному та вимогливому академічному середовищі Лондона. Широкий спектр навичок, які викладаються під час магістерської роботи, дозволив нашим випускникам або зміцнити, або змінити свій шлях кар'єри.

Наші студенти перейшли до:

  • викладання на вищому рівні (London School of Communication)
  • отримання робочих місць і розвиток у великих багатонаціональних компаніях (Gensler, Benoy)
  • працюють у всесвітньо відомих дизайнерських практиках (David Adaje)
  • розпочати власну дизайнерську практику (Catia Interiors - відкриття квітня 2017 р.)

У деяких випадках курс дозволив нашим випускникам пройти навчання на рівні PhD. Вона також дозволила створеним прекрасним художникам ставити під сумнів їхню практику і брати нові напрямки. Багато наших іноземних студентів повернулися до своєї країни походження, щоб використовувати свої нові навички в розвитку наукових кіл та промисловості за кордоном.Промислові зв'язки

Ми маємо широку мережу архітекторів та дизайнерів інтер'єру, що працюють у Лондоні, шукаючи випускників, щоб приєднатися до їхньої практики, що є дуже важливим зв'язком між нашим академічним середовищем та професійним органом, що працюють у Лондоні та далі. Ми використали цей маршрут, щоб розмістити декількох випускників в успішних, зростаючих практиках з чудовими результатами.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

The University of Westminster is a dynamic international education institution with a distinguished 175-year history. With three campuses in central London (Cavendish, Marylebone and Regent) and one i ... Детальніше

The University of Westminster is a dynamic international education institution with a distinguished 175-year history. With three campuses in central London (Cavendish, Marylebone and Regent) and one in Harrow, it is home to over 20,000 students from over 150 nations. Згорнути