Магістр дизайну та розвитку ігор

Загальні відомості

Опис програми

Огляд

Новаторський магістр в галузі дизайну і розробки ігор. Курс поєднує вклад та навчання від провідних фахівців ігрової індустрії дизайну, мистецтва, виробництва та аудіо з досвідом NFTS у дисциплінах, включаючи сценарій, анімацію, звуковий дизайн та композицію, до першопрохідців унікальних та інноваційних ігор.

Магістр дизайну та розробки ігор - це провідна в світі програма післядипломних ігор, яку викладають провідні спеціалісти з ігор з репутацією, акредитацією та випускниками на відміну від будь-яких інших. Студенти працюють разом з практиками кіно, телебачення та анімації, розвиваючи творчі та технічні навички в дизайні ігор, коді, мистецтві, анімації, виробництві, аудіо та інтерфейсі. NFTS - це унікальне креативне середовище, що дозволяє студентам MA Games користуватися багатьма можливостями для співпраці в наших виробничих студіях.

  • Викладає провідних ігор практиків і фахівців у цій галузі.
  • Міждисциплінарний досвід навчання. Ви будете працювати разом з учнями інших курсів NFTS, включаючи звуковий дизайн, створення, сценарний сценарій, кінематограф, виробництво, дизайн продукції, цифрові ефекти, редагування та управління виробництвом.
  • Побудуйте глибокі знання всіх дисциплін дизайну та розробки ігор.
  • Розвивайте галузеві контакти через конференції, відвідування заходів, участь у торговельних асоціаціях та візити від практиків та освітлювачів галузі.
  • Отримайте практичні знання про розробку програмного забезпечення для ігор, а також можливість експериментувати з новими трубопроводами та розвиваються технологіями та технологіями.
  • Робота над високоосвіченими персональними та груповими проектами, з великою кількістю можливостей для експерименту, інновацій та переваг.
  • На відміну від інших шкіл, школа задовольняє виробничі витрати.

Ми вітаємо студентів ЄС та ЄЕЗ. Ті, кого прийнято на курс, починаючи з 2018 і 2019 років, будуть мати гарантовані збори за курс Великобританії на обидва роки курсу. Аспіранти можуть подати заявку на отримання кредиту, щоб допомогти їм вчитися за допомогою кредитів компанії "Студентські позики". Кредит на суму 10 609 фунтів стерлінгів доступний для внесення коштів на витрати на курс та проживання. Позиція післядипломної освіти доступна лише для студентів ЄС / ЄЕП та Великобританії, які зазвичай живуть в Англії. Студенти Шотландії, Уельсу чи Північної Ірландії зараз не доступні. Дізнайтеся більше тут .

Вимоги щодо вступу

Студенти з дизайну та розробки ігор на NFTS походять із широкого досвіду та попереднього досвіду та продемонстрували хвилювання, схильність, креативність та готовність до вивчення нових навичок. Ми активно шукаємо різноманітну та цікаву групу людей, які мають щось нове, щоб залучити їх до розробки ігор. Успішні претенденти прийшли до нас із попередніми кваліфікаціями з різних мистецтв, наук та гуманітарних наук; і з усіх галузей життя, що стосується професії та практики. Досвід розвитку ігор вітається, але далеко не важливий.

Ігровий курс NFTS надає справді унікальну можливість потрапити до однієї з найцікавіших творчих галузей сучасності.

Застосувати з

  • Цифровий портфель вашої творчої роботи представлений в Інтернеті (надішліть нам посилання на ваші відео YouTube або спільну папку Google або персональний веб-сайт). Це може містити ескізи, ілюстрації, анімації, зразкові ігри, дизайн-документи та інші. Мета - показати свої творчі навички.

Не соромтеся звертатися до відділу ігор NFTS через games@nfts.co.uk для отримання додаткової інформації. Ви також можете бути в курсі всіх наших останніх подій у блозі курсу на сайті
www.nfts-games.com , наша facebook-сторінка www.facebook.com/NFTS.Games або twitter feed @NFTS_Games .

ЯК ЗАСТОСОВУВАТИ

Ви можете звернутися безпосередньо до нас за адресою NFTS, натиснувши посилання нижче:

  • ЗАЯВКА ДЛЯ ІГРИ ДИЗАЙН
  • Ви можете подати заявку в Інтернеті або завантажити документ зі словом, поданий електронною поштою

Під час вибору курсу, будь ласка, переконайтесь, що ви ознайомилися з вимогами до вступу та деталями допоміжних матеріалів, які повинні супроводжувати вашу заявку.

ВРЕМЯ ВАШОГО ЗАСТОСУВАННЯ

Ми раді, що приймаємо заявки 24/7 та 365 днів на рік до кінцевого терміну.

Останнє оновлення Лис 2019

Про навчальний заклад

The National Film School (as it was first named) opened in 1971, the culmination of a major effort by the Industry and government to create an institution to educate and train talent for the British F ... Детальніше

The National Film School (as it was first named) opened in 1971, the culmination of a major effort by the Industry and government to create an institution to educate and train talent for the British Film Industry. Згорнути