Магістр дизайну: Дизайн інтер'єру

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Огляд

Цей курс сприяє дослідженню та інтерпретації внутрішнього простору, усередині та зовні традиційної архітектурної оболонки, одночасно розглядаючи людські заняття, залучення та досвід як каталізатор. Це може проявлятися в різних результатах і дозволить вам працювати в рамках обраної вами спеціальності, такі як повторне використання будівель, дизайн виставок чи магазинів, брендинг, ідентичність або екологічна графіка, перформанс чи сценографія, тимчасові установки чи дизайн подій, дизайн меблів або артефактів. Спеціалізовані майстер-класи дають вам можливість вивчити суттєвість, виготовлення та реалізацію своїх ідей за допомогою технічної суворості в різних масштабах, в той час як студійне викладання підтримується взаємодією з промисловістю.

Довжина

 • 1 рік: денний
 • 2 роки: неповний робочий день

Особливості та переваги

Дизайн мережі

Базований в самому центрі Школи мистецтв, MA Design: Дизайн інтер'єру є частиною інноваційної дизайнерської мережі - спільнотою персоналу та студентів, що досліджують дизайнерські ідеї в дискурсивному, міждисциплінарному студійному середовищі. Критично обізнані практичні дизайнери, група працює експериментально, надихнувшись новими ідеями та можливостями.

Навчаючись до певної кваліфікації на рівні MA, студенти переживають свій предмет у більш широкому контексті сучасної дизайнерської практики.

Спеціаліст з навколишнього середовища

Спеціальні простори для аспірантури були розроблені для того, щоб забезпечити процвітання аспірантури. Ці простори, для мислення та практики, розташовані в центрі школи мистецтв, що дозволяє легко отримати доступ до широкого кола майстерень, де поєднання традиційного та сучасного обладнання відкриває світ захоплюючих можливостей.

Кар'єрні перспективи

Ми культивуємо високо мотивованих, незалежних та креативних мислителів, які здатні перенести свої навички на креативний ринок, як підприємницькі новатори, практикуючі позаштатні фахівці та інноваційні гравці команди. Майбутні випускники переважно досягають посади чи практику на вищому рівні як приватні торговці, художники-дизайнерські студії, виставки художників, музейних кураторів, архівістів, дослідників, науковців, практикуючих спільнот, технічних спеціалістів та кінематографістів на національному та міжнародному рівнях.

Вимоги щодо вступу

Мінімум 2,2 бакалаврату з відзнакою в Великобританії або міжнародного еквівалента або диплом-еквівалент аспіранта або професійну кваліфікацію. Крім того, вас можуть прийняти, якщо ви зможете продемонструвати відповідні знання та вміння на стандарті з відзнакою. Крім того, вам може знадобитися подати цифровий портфоліо.

Зарубіжні заявники вимагатимуть IELTS загальною оцінкою 6,5 з не менш як 5,5 в будь-якій категорії або еквівалентну прийнятну англійську кваліфікацію.

Зверніть увагу: щоб подати заявку на цей курс, вам потрібно надати лише одну довідку.

Деталі курсу

Дизайн MA Design: Дизайн інтер'єру складається з чотирьох одиниць на загальну суму 180 кредитів.

Програма розроблена для того, щоб допомогти вам пристосуватися до викликів досліджень та практики рівня МА, дозволяючи визначити та описати чіткий напрямок для вашої аспірантури.

Вам буде запропоновано розробляти проектні пропозиції, які охоплюють основні питання дизайну та мають складність та амбіції, беручи до уваги відносні контекстні драйвери.

Вас також заохочують і підтримують, щоб розширити ваш досвід у професійній сфері, або через практичний проект, контекст досліджень, обмін досвідом, досвід роботи або інші професійні набори взаємодії, що склалися, з урахуванням зовнішніх партнерів, груп студентів та творчої індустрії.

Під кінець програми ви розпочнете великий проект по закріпленню своїх попередніх досліджень та практик у повністю реалізованих колекціях, творах, пропозиціях, бізнес-планах чи виставках - будь-якими засобами, що підходять для роботи. Ви також розробили стратегію продовження своєї практики, розташовану та контекстуальну для професії чи дисципліни.

Рік 1

Дизайн MA Design: Дизайн інтер'єру складається з чотирьох одиниць на загальну суму 180 кредитів.

Основні одиниці

Професійні платформи

Цей підрозділ поширює ваш досвід у професійній сфері, або через практичний проект, дослідницький контекст, обмін, досвід роботи чи інший професійний набір взаємодій із зовнішнім партнером, групами студентів та творчої індустрії. Проекти та розміщення відбуваються у наборі мереж мистецьких, дизайнерських та медіа-організацій у регіоні, але вони також можуть бути організовані окремими студентами, якщо ґрунтуватися на подібних рамках професійного розвитку та досвіду. PDP також має місце в цьому підрозділі.

Дизайнна практика 1: Синтез методу наміру

Перша частина цього підрозділу покликана привернути вас до викликів досліджень та практики рівня МА, що дозволяє визначити та описати чіткий напрямок для вашого післядипломного дизайну. Другий - це розробка ваших індивідуальних дизайнерських пропозицій, розробка платформи для вашої дизайнерської практики 2.

Дизайн 2 (Дизайн інтер'єру)

Цей підрозділ займається розробкою та виготовленням роботи, що реалізує ваші індивідуальні творчі амбіції в «Дизайні інтер’єру». Робота буде синтезувати дослідження та розробки, проведені протягом попередніх підрозділів. Вам буде запропоновано співпрацювати з однолітками, зовнішніми партнерами та віртуальними спільнотами та піддавати свою роботу критичній оцінці.

Найімовірніше, додаткові одиниці

Комерційні аспекти дизайну

Цей підрозділ включає такі теми, як дослідження ринку та дизайн послуг; поведінка споживачів - потреби та ставлення; розповсюдження інновацій; комерційні аспекти дизайну продукції, включаючи виведення товару на ринок, наприклад, канали виробництва та дистрибуції, витрати та ціноутворення, а також рекламу та просування.

Суперечливі території

Цей підрозділ буде вирішувати суперечливий характер концептуальних та матеріальних територій, на яких розробляються людські ідентичності та культури.

Цифрові ф'ючерси

Цей підрозділ пропонує цілеспрямовану можливість студентам розширити та вдосконалити свою практику, включивши, вивчаючи та розробляючи цифровий контент у більш широкому науковому співтоваристві.

Здоров'я та благополуччя

Цей підрозділ зосереджується на охороні здоров'я та добробуті з акцентом на нерівності; Профілактика; Просування та захист. Спираючись на сильну спадщину мистецтва / дизайну в клінічних середовищах, цей підрозділ розширить ваше розуміння теорії та практики у новому порядку денному охорони здоров’я та завдяки можливостям дослідження в реальному житті, запропонує вивчити індивідуальну практику в різних контекстах: наприклад, ментальний здоров'я, довгострокові умови, здорове старіння та активне самопочуття.

Музей та місто - Місто як музей

Підрозділ досліджує зв’язок між музеєм та містом та містом як музеєм. Увага переходить між теоретичними та історичними моделями, а також використанням конкретних локацій та установ у межах міста.

Узгоджене дослідження

Цей підрозділ пропонує вам індивідуальну цілеспрямовану можливість розширити та вдосконалити свою практику, включивши дослідження, яке проводиться за допомогою переговорів. Це дасть можливість студентам:

 • Розширити ідеї та пропозиції, розроблені в практиці 1
 • Сприяти більш глибокому рівню навчання у певній майстерні чи предметній дисципліні чи концептуальній парадигмі
 • Проведіть зовнішній проект або конкурс, який відповідає вашій практиці.

Написання досліджень та фінансування пропозицій

Вступ до написання пропозицій таким органам фінансування, як Рада з досліджень мистецтв та гуманітарних наук (AHRC) та Художня рада Англії (ACE). Цей підрозділ охоплює такі теми, як: генерування фундаментальних ідей; розробка критичних та концептуальних рамок; встановлення надійних методологій та підходів; обізнаність щодо параметрів докторського навчального партнерства Північно-Західного консорціуму, AHRC та ACE; важливість співпраці; робота в групах, залучення громадськості та вплив; представлення ідей групі, висловлення та отримання усвідомленої критики; розробка ефективного стилю письма; структуризація пропозицій і написання в довжину; складання бюджету та значення економічності та фінансування матчів; управління часом; знайомство з Je-S.

Зображення та архіви

Цей підрозділ досліджує теоретичні, критичні та практичні перспективи щодо мистецтва, фотографії та архіву.

SciArt

Ви дізнаєтесь про міждисциплінарну сферу SciArt, розробивши тіло особистої роботи, яке є технічно кваліфікованим та інтелектуально вирішеним.

Оцінка зважування та години контактів

10 кредитів прирівнюються до 100 годин навчання, що є комбінацією лекцій, семінарів та практичних занять та незалежного навчання. Кваліфікація магістра зазвичай складається з 180 кредитів, PGDip 120 кредитів, PGCert 60 кредитів та MFA 300 кредитів. Точний склад вашого навчального часу та оцінки курсу будуть різними залежно від варіанту вибору та стилю навчання, але це може бути:

Вивчення

 • Денний: 25% лекцій, семінарів тощо; Розміщення 0%; 75% незалежне дослідження
 • Неповна робота: 25% лекцій, семінарів тощо; Розміщення 0%; 75% незалежне дослідження

Оцінка

 • Денна форма: 100% курсова робота; 0% практичні; 0% обстеження
 • Заочна форма: 100% курсова робота; 0% практичні; 0% обстеження

Манчестерська школа мистецтв

Наша школа мистецтв є другою найстарішою школою дизайну у Британії, яка пропонує курси, розроблені для задоволення потреб спеціалізованих галузей та надання студентам інструментів для обраної ними кар’єри.

Як і місто Манчестер, школа гордиться своєю творчістю, нетрадиційною та професійною діяльністю, забезпечуючи широкий спектр курсів для студентів та аспірантів з архітектури, мистецтва, дизайну, засобів масової інформації та театру в унікальному творчому середовищі, яке заохочує творчу співпрацю в різних дисциплінах.

Збори

Студенти Великобританії та ЄС
 • Студенти Великобританії та ЄС: денна плата: 1542 фунтів стерлінгів за 30 кредитів на рік. Комісія за навчання залишатиметься однаковою для кожного року вашого курсу, за умови, що ви закінчите його в звичайні строки (без повторних років або перерв у навчанні).
 • Студенти з Великобританії та ЄС: Заочна плата: 1542 фунтів стерлінгів за 30 кредитів, що вивчаються на рік. Комісія за навчання залишатиметься однаковою для кожного року вашого курсу, за умови, що ви закінчите його в звичайні строки (без повторних років або перерв у навчанні).
Студенти, що не входять до ЄС та на острові Канал
 • Студенти, які не є членами міжнародних міжнародних організацій та на островах Channel Island: Плата за денну форму: 2750 фунтів стерлінгів за 30 кредитів на рік. Комісія за навчання залишатиметься однаковою для кожного року вашого курсу, за умови, що ви закінчите його в звичайні строки (без повторних років або перерв у навчанні).
 • Студенти, які не є членами міжнародних міжнародних організацій та на островах Channel Channel: Плата за сумісництво: 2750 фунтів стерлінгів за 30 кредитів, що вивчаються на рік. Комісія за навчання залишатиметься однаковою для кожного року вашого курсу, за умови, що ви закінчите його в звичайні строки (без повторних років або перерв у навчанні).
Додаткова інформація

Кваліфікація магістрів зазвичай складається з 180 кредитів, 120 кредитів PGDip, 60 кредитів PGCert та 300 кредитів МЗС. Плата за навчання залишатиметься незмінною для кожного навчального року за умови, що курс буде завершено за звичайний термін (без повторення років або перерв у навчанні).

Неповний робочий день студенти можуть приймати максимум 90 кредитів в кожному навчальному році.

Додаткові витрати

Витрати спеціалістів

Студенти дотримуються індивідуалізованої програми навчання відповідно до своїх інтересів до практики. Витрати матеріалів залежатимуть від розвитку цих особистих практик і залежать від матеріалів, необхідних для реалізації ідей. Можливо, також є деякі витрати на поїздки, пов'язані з проведенням персональних досліджень. Студенти не зобов’язані будувати робочий набір інструментів з нуля, або приносити камеру чи купувати ноутбук. Витрати матеріалів можуть варіюватися від дорогого продування скла до безцінного цифрового програмування, це залежить від індивідуальної практики.

Витрати на розміщення

Підрозділ професійних платформ може зажадати певних витрат на проїзд / проживання, якщо студент вирішить влаштувати місце проживання, яке вимагає подорожі.

Професійні витрати

Для повної кваліфікації не потрібні додаткові професійні членські внески.

Інші витрати

Деякі студенти можуть вважати за краще друкувати та перев'язувати свої письмові матеріали для оцінювання, і це може призвести до вартості до 100 фунтів. Багато студентів вирішують подати письмові роботи, а деякі портфоліо працюють в електронному вигляді безкоштовно.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Manchester Met has a proud heritage dating back to 1824. We are also one of the largest universities in the UK with over 38,000 students. We have over 3,500 international students from more than 140 c ... Детальніше

Manchester Met has a proud heritage dating back to 1824. We are also one of the largest universities in the UK with over 38,000 students. We have over 3,500 international students from more than 140 countries. We are ranked amongst the world’s top 200 universities under 50 years old according to the Times Higher Education Young University Rankings 2019 which is a measure of our commitment to delivering and supporting quality research and teaching. Згорнути