Магістр гуманітарних наук: глобальна історія (дослідження)

Загальні відомості

Опис програми

Оновлення терміну подання заявки

 • Студенти, які не входять до ЄС / ЄЕП: 1 травня (початковий термін 1 квітня продовжено через COVID-19)
 • Студенти та студенти ЄС та ЄЕП, які не потребують навчальної візи / посвідки на проживання через VU Amsterdam *: 1 червня (початковий термін 1 травня продовжено через COVID-19)

Програма «Глобальна історія» - це спеціалізація магістра гуманітарних досліджень, спрямована на талановитих студентів, які винятково мотивовані розвивати свої навички в галузі історичних досліджень. Він готує студентів до дослідницької кар’єри з історії або до іншої інтенсивної науково-дослідної роботи.

У програмі «Глобальна історія» ви навчитесь досліджувати динаміку та довгострокові зміни глобального взаємозв’язку товарів, ідей та людей, а також роль влади, релігії та впливів у таких сузір’ях. На наукомістких курсах ви будете співпрацювати з відомими дослідниками та дослідницькими групами у галузі міграційних досліджень, історії капіталізму, знань та релігії, матеріальної культури та спадщини, емоцій та почуттів та екологічних гуманітарних наук. Відмітна характеристика програми - міждисциплінарна перспектива, яка включає концепції та методології із соціальних наук, філософії та права. Програма також пропонує студентам можливість вивчити та навчити навички цифрового аналізу та замислитись над можливостями нових цифрових гуманітарних методик та підходів до електронних гуманітарних наук. Vrije Universiteit Amsterdam пропонує ретельну навчальну програму з індивідуальним керівництвом відмінних та відданих керівників. Вам пропонується використовувати інтенсивні мережі співробітників із спадково-дослідницькими установами, урядовими організаціями та НУО (наприклад, ЮНЕСКО) та діловими партнерами (банками, креативними галузями) для створення вбудованих науково-дослідних проектів, які можуть стати кроком для розвитку наступний крок у вашій кар’єрі. Програма Global History пропонує динамічний міжнародний контекст, де студенти з Нідерландів та з-за кордону обмінюються думками, досвідом та питаннями історичних досліджень. Запрошуються відвідування інших університетів за кордоном на період до 3 місяців за фінансової підтримки Вищої гуманітарної школи.

Навчальна програма

Магістерська програма глобальної історії зосереджується на вивченні політики, культури, релігії, економіки та повсякденного життя з історичної, теоретичної та "нової" світової історії. В умовах глобалізації та оцифрування світу потрібні довгострокові перспективи для складних явищ сучасності: перспективи, чутливі до глибоко вкорінених механізмів включення та виключення. Дисциплінарні межі потрібно поставити під сумнів та оскаржити, вивчити нові методи. Для того, щоб вирішити ці виклики, нам потрібні дослідники, які пройшли повну підготовку до пошуку та інтерпретації переконливих вихідних матеріалів, критичного осмислення та детальної звітності.

Програма «Глобальна історія» спрямована на підготовку цих навичок. Студенти вчаться розвивати критичне ставлення та вчаться доходити до оригінальних рядків опитування на основі глибоких знань про предмет дослідження. За два роки наші студенти навчаються розвивати власні унікальні експертні знання, що дає змогу розпочати успішну дослідницьку кар’єру.

Курси історії MA (макс. 30 EC)
Програма починається із загальних ознайомлень з історичними дослідженнями та теорією з подальшими тематичними курсами спеціалізації за вибором студента. Тут студент магістрів може з'єднатись із різними напрямами спеціалізації програми історії MA: Глобальна соціальна історія, міграція та мобільність, релігія та суспільство, культури знань, медична історія, політика та суверенітет (голландська мовна доріжка).

Основні модулі гуманітарних наук (3 x 6 EC)
Разом з іншими студентами магістра гуманітарних досліджень ви будете проходити три курси з гуманітарних досліджень та дизайну досліджень. Ці курси спрямовані на загальне ознайомлення з історією, філософією та методологією гуманітарних досліджень, а також з двома наскрізними темами досліджень гуманітарних наук ВУ: Екологічна гуманітарія та Цифрова гуманітарія. Ви також братимете активну участь у випускних лекціях та семінарах Вищої гуманітарної школи.

Після вступу курси зосереджуються на дослідницькому дизайні: вони навчать вас позиціонувати себе в міжнародній галузі досліджень та розвивати свої навички щодо розробки та представлення інноваційних досліджень. На другому курсі ви навчитеся писати дослідницьку пропозицію для національних чи міжнародних наукових фондів.

Основні курси - гуманітарні науки (2 x 9 EC)
У двох основних курсах студенти магістрів з історії історії (1-й і 2-й курс) збираються, щоб зануритися в дослідження однієї з провідних наукових груп кафедри. Студенти навчаться співпрацювати з передовими дослідницькими групами та підключати власну експертизу до основних питань та методів цього сучасного дослідження.


Національні науково-дослідні школи (10 EC)
Усі студенти-магістранти навчаються в Національній науковій школі з гуманітарних наук на початку першого курсу навчання. Вища школа гуманітарних наук організовує це зарахування. Потім студенти вибирають із програм Національної наукової школи підбірку курсів, майстер-класів, літніх чи зимових шкіл принаймні 10 ЄС.


Індивідуальна навчальна програма. (30 ЄС)
Значна частина навчальної програми зарезервована для індивідуального вибору. Таким чином ви можете розробити індивідуальну навчальну програму разом з вашим наставником. Ви можете вибрати для перебування в іншому університеті чи науково-дослідному інституті в Нідерландах або за кордоном, або стажування, для навчальних посібників або спеціальних тренінгів для навичок у поєднанні з участю в конференціях, семінарах та випускних лекціях та семінарах Вищої гуманітарної школи .


Теза (30 EC)
Вже на початку другого курсу ви почнете готуватися разом зі своїм наставником до остаточної траєкторії дипломної роботи. Таким чином, ви можете оптимізувати свою індивідуальну навчальну програму під час підготовки до остаточної дипломної роботи. Дисертація дасть вам можливість довести навички наукових досліджень, які ви здобули під час програми. Ваша заключна теза покаже, що ви володієте глибоким рівнем знань з історіографії та теорії дослідницької галузі, творчістю до пошуку переконливого предмета дослідження, а також здатністю систематично та критично мислити, нарешті: вмінням спілкуватись із усім цим англійською мовою.

Кар'єрні перспективи

Ваша найбільш ймовірна перспектива після завершення програми магістерського дослідження - створити власні дослідження в якості аспіранта. Це передбачає залучення фінансування, проведення досліджень під керівництвом наукового керівника та написання кандидатської дисертації на цю тему. Магістерська програма гуманітарних досліджень пропонує чудову підготовку для академічної кар’єри. На наших курсах дослідницького дизайну ви навчитесь розвивати свої дослідницькі навички, будувати пропозиції щодо досліджень для національних чи європейських наукових фондів та подавати заявки на міжнародні науково-дослідні фонди.

Ви також можете розпочати кар’єру в науково-дослідному інституті за межами академічної ситуації. Багато науково-дослідних інститутів охоче вітають дослідників, які навчаються в якісних та кількісних дослідженнях. Ви також можете розпочати кар’єру поза сферою наукових кадрів, наприклад, вчителем історії, журналістом чи письменником тексту, експертом з питань спадщини, радником уряду чи неурядових організацій.

Протягом багатьох років інвестування в освіту магістрів-дослідників було дуже вигідним для наших студентів.

Чому VU Amsterdam ?

Унікальна спеціальна програма з відданими наставниками в надихаючому дослідницькому середовищі
Vrije Universiteit Amsterdam має міцні традиції в глобальній / постколоніальній історії, історії та теорії, історії знань та релігії, екологічних гуманітарних та матеріальної культури, особливо для Європи, Атлантичного регіону та (Південної) Східної Азії.
З самого початку вашого магістра з досліджень ви будете контролюватися відданим наставником, який допоможе вам спланувати свою програму спеціалізації, з урахуванням ваших знань та вподобань. Ви будете залучені до діяльності наших відомих дослідницьких груп та центрів, наприклад, «Глобальна історія та спадщина в постколоніальному світі», Амстердамський центр релігійної історії, ACCESS - Амстердамський центр міждисциплінарних емоцій та сенсорних досліджень та Стівін Центр історії науки та гуманітарних наук.

Вища гуманітарна школа
Програма історії закладена в Вищій гуманітарній школі - спільноті, яка поєднує студентів та дослідників з різних гуманітарних дисциплін. Завдяки аспірантурним лекціям та випускникам семінарів магістранти можуть спілкуватися зі студентами інших дисциплін та брати участь у обговоренні з міжнародними науковцями. Це надихаюче та стійке дослідницьке середовище допоможе студентам підключитися на міждисциплінарному рівні та представити свої дослідження широкому спектру студентів та дослідників. Вища школа також пропонує вам практичну підтримку, наприклад, при вступі до національної науково-дослідної школи або з організацією періоду дослідження в науково-дослідному інституті, в Нідерландах або за кордоном.


Гуманітарні науки пов'язані
Програма «Глобальна історія» - це науково-дослідна спеціалізація, яка співпрацює з іншими дисциплінами, щоб забезпечити нові перспективи сучасних соціальних проблем. Допомагаючи вам розвивати досвід на спеціалізацію за вашим вибором, ми постійно будемо кидати вам виклик на зв'язок: з магістрантами з інших гуманітарних дисциплін та з інших відповідних галузей, таких як економіка, соціальні науки, медицина та філософія. Ми твердо переконані, що ваші гуманітарні дослідження є дуже цінними для нашого сучасного суспільства, і ми заохочуємо наших студентів пов’язувати свої дослідження з суспільними проблемами та дебатами, такими як глобалізація, притулок, міжнародна справедливість, "емократизація", різноманітність та швидке мінливе середовище.

Міжнародні студенти

Прийом та подання заявки

Магістерська програма «Глобальна історія» орієнтована на талановитих студентів, які винятково мотивовані навчатись за академічними методами в галузі історії. Для вступу до програми студент повинен мати ступінь бакалавра з історії, європейських студій, антропології, політичних наук, культурології або пов'язаного з цим наукового ступеня. Студент також повинен володіти рівнем академічної англійської мови, підтвердженням відмінних результатів навчання та чіткою мотивацією для проведення академічних досліджень. Програма магістерської програми спрямована на талановитого студента, який винятково мотивований навчатись в академічних методах у галузі історії. . Для вступу до програми студент повинен мати ступінь бакалавра з історії, європейських студій, антропології, політології, культурології або пов'язаного з цим університету. Студент також повинен володіти рівнем академічної англійської мови, підтвердженням відмінних результатів навчання та мотивацією для проведення академічних досліджень.

Вимоги до вступу з англійської мови
Усі студенти магістра, чиєю першою мовою є не англійська, включаючи голландських та закордонних студентів, повинні бути в змозі надати останні докази відповідності їх розмовному та письмовому володінню англійською мовою. Ця вимога визначена для того, щоб забезпечити, що навчальний прогрес студентів не заважає мовним труднощам.

Прийнятна кваліфікація
Нижче наведено всі кваліфікації та тести з англійської мови та рівень, необхідний для задоволення наших вимог щодо вступу з англійської мови. Кваліфікаційний або тестовий результат повинен бути присвоєний не більше ніж за два роки до запропонованої дати зарахування.

 • IELTS Academic Version: Загальна оцінка 7,0 з мінімальним рівнем 6,5 в кожному з підтестів.
 • Тест на основі паперу TOEFL: загальний бал 600 з мінімальним числом 55 в кожному з підтестів плюс 4,0 в TWE.
 • Інтернет-тест TOEFL: Загальна оцінка 100 з мінімальним 20-23 у кожному з підтестів.
 • Cambridge Advanced English: A, B або C.

Звільнення
Звільнення від перелічених вище вимог може бути надано студентам, які виконали такі вимоги не більше ніж за два роки до дати зарахування:

 • Студенти, які виконали вимоги тесту на знання англійської мови VU TOEFL ITP, з необхідними балами. Для отримання додаткової інформації зверніться до Taalloket.
 • Студенти з однієї з таких країн: Канада, США, Великобританія, Ірландія, Нова Зеландія Австралії.
 • Студенти, які мають ступінь міжнародного бакалавра з англійської мови.
 • Студенти, які здобули ступінь бакалавра з англійської мови та культури Голландського університету.
 • Студенти, які мають ступінь бакалавра "Література та суспільство": англійська мова з Vrije Universiteit Amsterdam

Потрібні докази, якщо це можливо, повинні бути включені до повної заяви. Якщо в заяві не було надано незадовільних або відсутніх доказів володіння англійською мовою, прийом буде обумовлений наданням таких доказів. Ця умова буде чітко вказана у листі пропозиції та має бути виконана перед зарахуванням до Vrije Universiteit Amsterdam .

Всі лекції та презентації студентів англійською мовою, а також усі письмові завдання. Тому всі потенційні студенти повинні володіти англійською мовою (активною та пасивною). Курси ВУ Академічна англійська мова: граматика та академічна англійська мова: письмова форма (або подібні курси в іншому університеті) настійно рекомендується як підготовка до магістерських програм.

Огляд гуманітарних досліджень: глобальна історія

 • Мова навчання: англійська
 • Тривалість: 2 роки
 • Кінцевий термін подачі заявок: 1 червня для голландських та європейських студентів. 1 квітня для студентів, які не є членами ЄС.
 • Дата початку: 1 вересня
 • Тип навчання: повний робочий день
 • Сфера інтересів: поведінкові та суспільні науки, мистецтво, культура та історія
Останнє оновлення Кві 2020

Про навчальний заклад

Vrije Universiteit Amsterdam is an internationally renowned research university founded in 1880. The university offers over 150 English taught programmes at Bachelor’s, Master’s and PhD level to 23,00 ... Детальніше

Vrije Universiteit Amsterdam is an internationally renowned research university founded in 1880. The university offers over 150 English taught programmes at Bachelor’s, Master’s and PhD level to 23,000 students from all over the world. Students and staff of 122 nationalities create a dynamic international academic community. The University distinguishes itself in research and education through four interdisciplinary themes: Human Health and Life Sciences, Science for Sustainability, Connected World and Governance for Society. Curious about student life at VU Amsterdam? Click here to ask our International Student Ambassadors. Згорнути