Магістр в галузі інжинірингу - розвиток технологій

Загальні відомості

Доступних місць: 5

Опис програми

Про програму

 • Мова: англійська
 • Місце навчання: Гернінг
 • Початок роботи: серпень / вересень та січень / лютий

Вступ

Магістр наук в галузі інженерних технологій - розвиток бізнесу в місті Гернінг має на меті забезпечити випускникам чітке розуміння інженерних практик, взаємозв'язок теорії та практики та невпинне бажання до отримання нових знань та бізнес-можливостей, заснованих на технологіях.

Основні курси займають технологічний погляд на інженерні процеси управління, включаючи організацію, методології досліджень, створення бізнесу та оптимізацію. Програма ступеня пропонує студентам можливість вибору окремих технологічних спеціалізацій у тісній співпраці з компаніями в дусі проблемного навчання.

Програма виконується з сильним акцентом на практиці, оскільки має давню традицію забезпечення міцного зв’язку між теорією, яку здобувають студенти за програмою, та практичними завданнями, з якими стикаються компанії.

Програма магістра з розвитку бізнесу на основі технологій тепер пропонується як програма магістра для працюючих професіоналів. Програма магістра для працюючих професіоналів - це неповна програма, спрямована на людей, які працюють разом із навчанням.

Вимоги до прийому

 • Бакалавр технічних наук зі спеціалізацією в механічній, хімічній, електричній, електронній, будівельній, біопроцесорній, медико-санітарній техніці або інженерії нейронауки.
 • Бакалавр техніки зі спеціалізацією з механіки, виробництва чи експорту, включаючи навчальну програму «Глобальне управління та виробництво» (GMM) на кафедрі розвитку бізнесу та технологій.
 • Перші три роки навчання інженера з розвитку бізнесу (BDE) на кафедрі розвитку бізнесу та технологій (відповідає 180 ECTS, включаючи закінчений проект бакалавра).
 • Бакалавр наук з хімії, фізики, геології, географії, біологічних наук, ядерної, біології тощо.
 • Бакалавр інженерії з глобального бізнес-інжинірингу або бакалавр управління ланцюгом вартості з університетського коледжу VIA у місті Хорсенс, Данія.
 • Бакалавр в галузі матеріалознавства та дизайну виробів з університетського коледжу VIA, TEKO Design Business в Хернінгу, Данія.
 • Інші подібні програми за умови, що Рада досліджень оцінює, що їх рівень, ступінь та зміст відповідають ступеням, згаданим вище.

Програма бакалавра повинна містити елемент інновацій та розвитку бізнесу, що відповідає щонайменше 15 кредитам ECTS. Ці кредити ECTS, як правило, отримуються за допомогою кінцевого проекту, що містить значні елементи інновацій та розвитку бізнесу, або за допомогою другорядних суб'єктів.

Крім того, необхідна кваліфікація з англійської мови, порівнянна з рівнем англійської B (рівень датської вищої середньої школи з мінімальним середнім балом 3,0) в датській вищій середній школі ("гімназія").

Зверніть увагу, що абітурієнти, які мають ступінь бакалавра в Данії або його еквівалент (наприклад, ступінь бакалавра-професіонала) без кваліфікаційного іспиту, повинні скласти повний вступний іспит, наприклад, Adgangskursus (тобто вступний курс на інженерні програми), що містить як мінімум мінімальний наступні вищі предмети середнього рівня: англійська B, математика B, фізика B та хімія C. Прикладами є ступінь бакалавра з датських академій професійної вищої освіти, ступінь бакалавра з розвитку продукції та технічної інтеграції з університетського коледжу VIA, ступінь бакалавра в галузі технологій Служби з питань управління та морської техніки та техніки з випускною освітою до 2014 року, до яких претенденти можуть бути прийняті без вступного іспиту. Однак оцінка академічного змісту ступеня бакалавра з метою вступу до магістра в галузі інженерії (розвиток бізнесу, що базується на технологіях) завжди потрібна, а тому, абітурієнтам рекомендується подавати заявку на попередню оцінку своїх бакалаврів ступінь до початку повного вступного іспиту.

Brainstorming over paperHelloquence / Unsplash

Структура програми

Програма наголошує на важливості взаємодії студентів з практикою та підтримує той факт, що завдання проекту виконуються у співпраці з компаніями. Таким чином, студентам пропонується визначити компанії та завдання, які можуть бути доречними у спеціалізаціях студентських технологій та магістерській роботі. Спеціалізації з технологій зазвичай включають польові роботи за межами кампусу, наприклад, у компаніях.

Більшість викладацьких заходів відбувається в кампусі в місті Хернінг, а мова викладання - англійська. Програма тісно пов'язана з сучасними тенденціями і тому постійно розвивається.

Структура програми ступеня

Суб'єкти

1. семестр

 • Управління технологіями (10 ECTS)
 • Організаційний дизайн та аналітика людських ресурсів (5 ETCS)
 • Науково-дослідний дизайн в техніці (5 ECTS)
 • Спеціалізація з технологій 1 (10 ECTS)

2.семестр

 • Інновація технологічної бізнес-моделі (10 ECTS)
 • Оптимізація інженерних процесів за допомогою числових підходів (10 ECTS)
 • Спеціалізація з технологій 2 (10 ECTS)

3. семестр

 • Факультативи (30 ECTS)

4. семестр

 • Магістерська робота (30 ETCS).

Факультативи

У третьому семестрі студенти повинні вибрати ряд факультативів. Нижче наведено список факультативів, які були запропоновані за останні роки:

 • Енергетика та інновації
 • Розширений розвиток продукту
 • Управління інженерними проектами
 • Підприємництво
 • Інженерне моделювання
 • Практика архітектури підприємства
 • Цифрові можливості
 • Шість сигма дизайн та інновації
 • Вступ до переконливих технологій
 • Подальші проектні заходи в компанії або технології

Студентське життя

Кампус Хернінг розташований на околиці міста Хернінг в Бірк-Центрпарку, де ви знайдете освіту, мистецтво та ділове життя, об'єднані в одне ціле. Завдяки центральній позиції в Центральній та Західній Ютландії, ми пропонуємо спеціальні програми в галузі економіки бізнесу, міжнародного ділового спілкування та інженерії. На території кампусу Хернінг існує тісна взаємодія між різними програмами ступеня, яка охоплює потреби та потреби бізнес-спільноти. Будучи студентом на кампусі Хернінг, ви відчуєте переваги цього міждисциплінарного середовища та зможете працювати зі студентами з різних освітніх груп у вирішенні справжнього ділового завдання.

Навчання навколишньому середовищу

"Ви повинні почувати себе як вдома". Це так просто! Хоча ваша освіта, мабуть, найважливіший фактор, коли ви вирішуєте, де навчатись, навколишнє середовище є визначальним для успішного часу в університеті. Заробити ступінь - важка робота, але ви також повинні створити місце для веселого соціального життя. У Хернінгу ми пропонуємо видатне академічне середовище, але ви також матимете час для дружби, подій, зустрічей, любові та інших речей, які тягнуть за собою студент.

Кампус Хернінг - це досить невеликий заклад, який тісно взаємодіє між студентами та викладацьким складом. Приблизно 2000 студентів денної та заочної форми навчання відвідують програми різних ступенів. Кампус Хернінг має близько 125 штатних та 100 неповних занять.

Крім того, ми надаємо пріоритет особистому контакту та консультуванню, і ви завжди можете звернутися до персоналу, якщо вам потрібна допомога.

Будівля кампусу з 1995 року досить унікальна. Він не тільки містить і пропонує багато можливостей для студентів, але легке та комфортне розташування кімнат також створює ідеальне та надихаюче середовище для навчання.

Багато можливостей та чудових можливостей

На кампусі Хернінг ви можете приєднатися до декількох різних комітетів і, таким чином, брати участь у розробці кампусу Хернінг як навчального закладу. Ви можете взяти участь у щотижневому п’ятничному барі, зустрітися з учнями інших навчальних закладів у студентському будинку або скористатися зручностями у фітнес-залі прямо над студентським будинком - обидва розташовані за кілька хвилин ходьби від кампусу.

Студентське життя в Хернінгу

Хернінг відомий тим, що приймає великі концерти та спортивні заходи, але місто пропонує набагато більше. Майже кожен п’ятий чоловік у Хернінгу - студент вищої середньої або післяшкільної освіти. Це означає, що місто переповнене молоддю і пропонує все, що потрібно молоді. У Хернінгу природа знаходиться прямо за дверима, і озера встановили підбір чудових пляжів, які є лише на велосипеді від університету. Більше того, коли ви починаєте життя студентом в Хернінгу, вам не потрібно турбуватися про пошук даху над головою. У мерії Хернінг багато квартир для студентів. Це дозволяє вам зупинитися у надсучасних одно- або двокімнатних квартирах / студентському житлі за низькою орендою, і якщо ви переїжджаєте більше 30 км на навчання в Хернінгу, ви будете першими в черзі на наступну доступну квартиру. Хернінг пропонує понад 20 барів, кафе та місця для виходу - а також цілий ряд культурних заходів протягом року. Сюди входить все, від великих концертів з міжнародними артистами в Боксені до менших концертів у місцевому музичному майданчику Fermaten.

Слідкуйте за студентським життям в Aarhus University

- досвідчені, сфотографовані та зняті самими студентами.

Завдяки тисячам фотографій, #yourniversity надає вам уявлення про повсякденне життя студентом AU ; вечірки, зволікання, іспити та всі інші способи, коли ви проводите свій час в університеті.

Функції роботи для випускників

 • Управління проектом
 • Управління продуктами та виробництвом
 • Розробка продукту / Інновації
 • Управління та організація
 • Аналіз та оцінка
 • Інший

Можливості роботи

Випускники зможуть генерувати інноваційні продуктові концепції, бізнес-концепції та сфери бізнесу. Випускники, що мають ступінь магістра в галузі інженерії (розвиток бізнесу на основі технологій), як правило, працюють як керівники інновацій, технічні менеджери з продажу, менеджери продуктів, розробники бізнесу або керівники проектів науково-дослідних та конструкторських розробок.

Останнє оновлення Жовтень 2019

Про навчальний заклад

Aarhus University is an academically diverse and strongly research-oriented institution that creates and shares knowledge. The university was founded in 1928 and today it has several world class resea ... Детальніше

Aarhus University is an academically diverse and strongly research-oriented institution that creates and shares knowledge. The university was founded in 1928 and today it has several world class research fields. Згорнути
Орхус , Хернінг , Копенгаген , Емдруп , Пекін + 4 Більше Менше