Магістр в галузі інженерії даних

Загальні відомості

Опис програми

Великі дані та інженерія даних

Великі дані, як виявилося, мають величезний потенціал, але одночасно створюють серйозні проблеми. З одного боку, великі дані є рушієм наступного етапу технологічних інновацій та наукових відкриттів. Відповідно, великі дані називали «золотом» цифрової революції та інформаційної епохи. З іншого боку, глобальний обсяг даних зростає такими темпами, які, здається, важко контролювати. У цьому світлі було відзначено, що ми «тонемо в морі даних». Зіткнувшись з цими перспективами та ризиками, світ вимагає нового покоління фахівців з обробки даних. Інженерія даних - це нова професія, яка займається підходами до великих даних до збору даних, управління ними та їх аналізу. Надаючи вам сучасні знання та передові обчислювальні інструменти, інженерія даних має все необхідне для освоєння ери великих даних.

Особливості програми

Програма Data Engineering розташована в Jacobs University , приватному та міжнародному англомовному навчальному закладі в Бремені, Німеччина. Дворічна програма пропонує захоплююче та глибоке розуміння основ, методів та технологій великих даних. Студенти виконують спеціальну навчальну програму, що включає лекції, навчальні посібники, лабораторне навчання та практичні проекти. Вбудована в яскравий академічний контекст, програму викладають відомі експерти. У унікальній обстановці студенти також об’єднуються з професіоналами галузі на вибраних курсах. Основні компоненти програми та галузі спеціалізації включають:

 • Виклик великих даних
 • Аналіз даних
 • Бази даних і хмарні сервіси
 • Принципи статистичного моделювання
 • Технології збору даних
 • Велике управління даними
 • Машинного навчання
 • Інтернет речей
 • Візуалізація даних та обробка зображень
 • Аналіз документів
 • Інтернет-безпека та конфіденційність
 • Правові аспекти інженерії даних та етики даних

Будь ласка, скористайтесь контактною формою, щоб отримати детальнішу інформацію щодо навчальної програми з інженерії даних.

Варіанти кар'єри

Попит на інженерів даних величезний - у промисловості, комерції та державному секторі. Від ІТ до фінансів, від автомобілів до нафти та газу, від охорони здоров’я до роздрібної торгівлі: компанії та установи майже в усіх сферах потребують експертів для збору даних, управління даними та їх аналізу. З доктором наук ступінь в галузі інженерії даних, ви досягнете успіху в цій найцікавішій та найвигіднішій галузі з дуже привабливими зарплатами. Так само магістр ступінь інженерії даних дозволяє перейти до доктора філософії. і до кар’єри в науці та дослідженнях.

Застосування та прийом

Програма інженерії даних розпочинається у перший тиждень вересня кожного року. Будь ласка, використовуйте контактну форму, щоб отримати детальну інформацію про те, як подати заявку. Ми будемо раді отримати ваш запит.

Стипендії та варіанти фінансування

Усі заявники автоматично розглядаються для отримання стипендій на основі заслуг до 12 000 євро на рік. Залежно від наявності, високоодарованим студентам пропонуються додаткові стипендії, спонсоровані зовнішніми партнерами. Більше того, кожен прийнятий кандидат може вимагати індивідуальну фінансову пакетну пропозицію із привабливими варіантами фінансування.

Життя та проживання в кампусі

Зелений та затінений деревами Jacobs University пропонує набагато більше, ніж будівлі для навчання та досліджень. Тут мешкає міжкультурна спільнота, яка є безпрецедентною в Європі. Студентський центр діяльності, різноманітні спортивні споруди, музична студія, кафе / бар, який проводять студенти, концертні майданчики та наш Міжконфесійний дім гарантують, що у вас завжди буде щось цікаве. Крім того, Jacobs University пропонує проживання для аспірантів як в університеті, так і поза ним.

Останнє оновлення Жов 2020

Про навчальний заклад

Jacobs University is a private English language university located in Bremen and one of the most international academic institutions in Germany. It attracts highly talented and open-minded students fr ... Детальніше

Jacobs University is a private English language university located in Bremen and one of the most international academic institutions in Germany. It attracts highly talented and open-minded students from all over the world. More than 1,500 students from over 120 nations currently live and study on our residential campus. In Germany’s leading university rankings, Jacobs University has consistently achieved top marks. Згорнути