Магістр в галузі фінансів (фінанси та інвестиції)

Загальні відомості

Опис програми

Магістр фінансів (фінанси та інвестиції)

З одного погляду

 • Код UCAS: N3K409
 • Тривалість курсу: 1 рік (повний робочий день)
 • Режим навчання: повний робочий день
 • Розташування: Дарем-Сіті
 • Дата початку: 10.02.2017, 10.02.2018

Опис

Наші програми магістра фінансів розроблені, щоб надати вам суворе навчання на кордоні досліджень, а також передових аналітичних і технічних навичок, які високо цінуються за світовими роботодавців і, якщо ви хочете, щоб продовжити свої дослідження, за допомогою провідних світових кандидат програми.

Наші програми MSc мають статус партнерстві з Chartered Financial Analyst інституту (CFA). КФА є першим у світі асоціація професіоналів в області інвестицій і прийнятої орієнтира для технічної досконалості на фінансових ринках. Це гарантує вам отримати вигоду з навчального плану найвищим стандартам і дозволяє брати участь у CFA Global Investment Research Challenge, а також КФА роботодавець мережевих подій і стипендій.

Програма складається з набору основних і факультативних модулів, кульмінацією в практиці на основі бізнес-проекту або дисертації науково-дослідної.

Основні і факультативні модулі

Ви будете вивчати:

 • Розширений фінансовий Теорія
 • Похідні ринки
 • Економетричні методи
 • Фінансове моделювання та прогнозування бізнес-
 • Управління портфелем цінних паперів
 • Управління фінансовими ризиками
 • аналіз безпеки

Ви виберіть один виборні модулі. Список модулів може варіюватися від року до року, але, як правило, включені:

 • Аудиту та підтвердження достовірності Послуги
 • Поведінкові фінанси та економіка
 • Експериментальна економіка та фінанси
 • Мікроструктура ринку і технології
 • Інновації та економічне зростання.

АБО ДИСЕРТАЦІЇ БІЗНЕС-ПРОЕКТ

У третій термін, ви будете завершити дисертацію, яка може бути зроблені як консультаційного проекту в рамках організації або з одним з наших міжнародних організацій-партнерів. Під контролем викладача, який має відповідний досвід, ви будете досліджувати більш детально предмет, який ви вже вивчили, як частину вашої програми.

Це можливість для вас, щоб розвивати свій бізнес уявлення і представити свій аналіз і свої ідеї у науковій та професійній манері; об'єднати критичну дискримінації і почуття міри в оцінці доказів і думки інших.

Додавання до Вашого досвіду

Міжнародні можливості

Ми пишаємося нашими сильними міжнародними зв'язками. Ми допоможемо вам отримати всередині погляд на глобальний бізнес є ключовою частиною програми. Ось чому ми пропонуємо широкий спектр можливостей, щоб допомогти вам зануритися в бізнес-середовищі та академічної країни, налагодити нові контакти і виділяються в конкурентному ринку праці. До них відносяться:

 • Дисертація за кордоном: Якщо ваші амбіції лежать за межами Великобританії, ми пропонуємо цілий ряд місць на нашій унікальній схемі за кордоном Дисертація. Це буде включати написання дисертації в одному з наших міжнародних партнерських організацій в період з червня по серпень. Кількість стипендій доступні.
 • Міжнародний навчальний тур: Ми організуємо додатковий міжнародний навчальний тур в європейський пункт призначення, як правило , Швейцарії. Ця інтенсивна програма проходить протягом декількох днів, як правило, в березні / квітні, і пропонує вам відмінну можливість отримати 'всередині' перспективу на міжнародному бізнесі, і поспілкуватися з ключовими співробітниками в організаціях.

Гість спікерів

У рамках програми, у вас є можливість насолодитися презентації вчених і практиків у вибраній області інтересу. Минулі оратори увійшли представники найбільших світових транснаціональних корпорацій і провідних вчених, забезпечуючи ідеальну можливість отримати практичні знання і прогресивного розуміння.

Інвестиційний клуб

Десять студентів вибирають так, щоб управляти справжній фонд і зустрітися на щомісячній основі, щоб оцінити їх дослідження і розміщувати свої угоди. В кінці року, грошовий фонд і звіт про його виконання передаються в наступному році клуб. Це чудова ініціатива дає можливість поставити свої фінансові навички для тестування і поліпшення вашого резюме.

Торговий виклик

Це завдання дасть вам можливість контролювати і аналізувати в режимі реального часу руху фінансового ринку даних, щоб побудувати гіпотетичну портфель з цінними паперами Вам дати. Це дає вам руки на досвід і шанс поліпшити свої інвестиційні та відбору безпеки навички. Це виглядає здорово на вашому резюме, плюс є грошовий приз для переможця.

Додаткові ресурси

Школа зробила значні інвестиції в ресурси баз даних, щоб дати вам доступ до як жити і історичні дані від провайдерів, які включають Thomson Reuters, Datasteam і Orbis. Ці державою в найсучасніших баз даних дають можливість допитати фінансові звіти мільйонів компаній по всьому світу і додати цінну інформацію, щоб ваші дослідження.

Торгова номер

У рамках нашого надання широкого спектру програмного забезпечення та баз даних, ми пропонуємо навчання на наших терміналах Bloomberg для доступу економічні та фінансові дані.

Денні тарифи

 • Студентка ЄС: 14 500,00 фунтів стерлінгів на рік
 • Студентський будинок: £ 14 500,00 на рік
 • Student Island: £ 14,500.00 на рік
 • Міжнародний студент, який не є членом ЄС: 23 000 фунтів стерлінґів на рік

Примітка. Ціни підлягають перегляду та змінюються відповідно до інфляції.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Prepare yourself to compete in an increasingly international job market. Study a globally-recognised postgraduate programme at Durham University Business School

Prepare yourself to compete in an increasingly international job market. Study a globally-recognised postgraduate programme at Durham University Business School Згорнути
Дарем , Естріх-Вінкель , Великобританія Інтернет + 2 Більше Менше