Магістр в галузі управління ланцюгами поставок

Загальні відомості

Опис програми

Управління ланцюгами поставок

Програма спрямована на навчання та навчання лідерів завтрашніх днів для вирішення складних проблем за допомогою управлінських та інженерних навичок. Він відкритий для всіх студентів, які зацікавлені у цій темі та бажають вчитися та наполегливо працювати. Знання у суміжних областях корисні, але не є обов’язковою умовою. Часто студенти з інших дисциплін, окрім інженерного або ділового адміністрування, приймаються та отримують дуже хороший середній бал. У той час як бакалаврська програма з промислового машинобудування та управління в Jacobs University основному зосереджена на виробничих процесах, магістерська програма управління ланцюгами поставок, крім того, концентрується на описі, аналізі та проектуванні логістичних систем і, таким чином, ланцюгів поставок. Основна мета - надати студентам інструменти та уявлення про те, як можна досягти та стійко підтримувати ефективність та стійкість глобальних логістичних систем та ланцюгів поставок. Ця програма була розроблена та реалізована у тісній співпраці з промисловими та міжнародними університетами-партнерами. Таким чином, студенти отримають вигоду від широкого впливу викликів у «реальному світі» та академічної досконалості.

Структура

Унікальною особливістю даної програми навчання є видатне поєднання інженерної точки зору та перспективи управління на рівних умовах. Інженерні аспекти будуть об'єднані і переплетені з управлінськими навичками для того, щоб забезпечити студентів стійким і цілісним портфелем компетенцій. Це стосується того факту, що, очевидно, продукт повинен бути розроблений і вироблений до того, як він може бути проданий і, зрештою, доставлений.

Іншою унікальною особливістю цієї навчальної програми є її змішаний підхід до навчання. Поєднуються різні форми та типи “технологій” навчання. Лекції забезпечують студентів базовими знаннями та створюють мотивацію. Тематичні дослідження поглиблюють розуміння та ноу-хау самостійно та відповідно до індивідуальних потреб та інтересів. Семінари ведуть студентів до самостійної роботи над предметами, використовуючи літературу та навчаючи презентаційним навичкам. Проектні семінари навчають студентів вирішувати завдання в командах та готуються до врешті-решт роботи над проектом магістерської роботи.

Серед інших курсів, що пропонуються в рамках цієї програми, охоплюють стратегічний та інноваційний менеджмент для логістики , управління ланцюгами поставок , проектування виробничих систем , управління постачальниками логістичних послуг , управління безперервністю бізнесу , управління проектами , етику та стійкий бізнес . Інші курси зосереджені на моделюванні та моделюванні , правових аспектах, навичках спілкування та презентації , керівних командах та групах, а також міжкультурній компетентності та управлінню для лідерів у бізнесі . Guided Industrial Project) та не тільки (рекомендована практика під час літніх канікул).

Варіанти кар'єри

Програма готує студентів або для виконавчої кар'єри в галузі логістики і за її межами, або для наукової кар'єри в університеті або дослідницькому інституті. Це головна мета, що дозволяє студентам успішно передати свої наукові глибокі знання в професійне робоче середовище. Що стосується наукової точки зору, програма пропонує навчання з широкого спектру аспектів логістичної сфери.

Студенти із ступенем магістра в галузі управління ланцюгами поставок знайдете широкий спектр привабливих варіантів кар'єри в динамічній та цікавій галузі логістики та не тільки. Наразі рівень зайнятості попередника програми становить близько 100% протягом перших 12 місяців після закінчення навчання. Часто студенти отримують пропозиції про роботу вже протягом останнього курсу в Jacobs University . Серед інших, досі випускники вступали до таких галузей, як логістичні відділи автовиробників, харчова промисловість або аерокосмічна промисловість. Вони працюють у міжнародних діючих компаніях залізничного транспорту або у бізнес-консультантах.

Так само випускники нової програми « Менеджмент ланцюгів поставок» мають право вибору кар’єри в наукових колах, державних установах, міжнародних організаціях, бізнес-асоціаціях, засобах масової інформації та некомерційних організаціях. Завдяки досвіду роботи та проживання зі студентами близько 100 країн у міжнародному кампусі Jacobs University , випускники добре підготовлені взяти на себе відповідальність у полікультурному робочому середовищі.

Вони мають конкретну перевагу, конкуруючи на роботах, які вимагають не лише базових навичок та кваліфікації в галузі логістики, а й міжкультурних навичок, а також практичних навичок та методів вирішення проблем, призначених для вирішення проблем у глобалізованому світі. Такі робочі місця все частіше пропонуються у всіх згаданих вище установах, але особливо в міжнародних організаціях, транснаціональних корпораціях та державних установах.

Останнє оновлення Жов 2020

Про навчальний заклад

Jacobs University is a private English language university located in Bremen and one of the most international academic institutions in Germany. It attracts highly talented and open-minded students fr ... Детальніше

Jacobs University is a private English language university located in Bremen and one of the most international academic institutions in Germany. It attracts highly talented and open-minded students from all over the world. More than 1,500 students from over 120 nations currently live and study on our residential campus. In Germany’s leading university rankings, Jacobs University has consistently achieved top marks. Згорнути