Магістр в галузі науки про дані для суспільства та бізнесу

Загальні відомості

Опис програми

2-річний магістр Програма „Наука про дані для суспільства та бізнесу (DSSB)” - це високоселективна програма для студентів соціальних наук та бізнесу, яка має на меті стати експертами з питань даних. Програма також може бути цікавою для студентів природничих або гуманітарних наук, спрямованих на розширення аналітики великих даних, керованої даними та обчислювальної соціальної науки.

Виходячи з їхнього сильного кількісного фону. Протягом двох захоплюючих років випускники отримують найсучасніші компетенції, інструменти та методи для обговорення, моделювання, прогнозування та вирішення нагальних проблем цифрового суспільства, сучасних організацій та конкурентного бізнесу.

По-справжньому мультидисциплінарна програма поєднує в собі широкий курс, що пропонує різноманітні соціальні дисципліни та дисципліни з даних, з 4 факультативними напрямками, щоб забезпечити індивідуальне різноманіття та подальшу спеціалізацію. Орієнтуючись на високу працевлаштування, випускники DSSB найкраще підготовлені до швидкозростаючих глобальних професійних та академічних варіантів кар’єри, що є результатом оцифрування.

"Наука про дані настільки захоплююча, що створює нові спільноти та звільняє нас від дисциплінарних кордонів".

"Наша програма DSSB запрошує студентів до нашого міжнародного містечка, щоб наблизитись до динамічного поля цифрових даних та оцифрування з соціальних, ділових, інженерних та природничих точок зору.

Лейтмотивом програми є наше прагнення до найсучасніших досліджень, орієнтації на проблеми та інноваційних проектів.

DSSB відкриває двері для перспективної кар'єри у всіх галузях промисловості, а також у PR, журналістиці, політичних аналітичних центрах, уряді, міжнародних та неурядових організаціях. "

Професор, доктор Хілке Брокманн

5 причин, чому вам слід вивчати науку даних для суспільства та бізнесу (DSSB) в Jacobs University

 • Унікальна міждисциплінарна модульна програма з виборними композиціями для індивідуального різноманіття та спеціалізації, що сприяє персоналізованим цілям кар’єри.
 • Сучасна вимоглива академічна програма з доступом до інноваційних досліджень, тісною спільнотою між викладачами та студентами, спільним навчальним досвідом та інноваційними навчальними середовищами.
 • Максимальна увага приділяється працевлаштуванню та підготовці до вимог глобальних перспектив кар’єри у всіх сферах професійної та наукової галузей, що базуються на даних.
 • Дуже високі показники завершення.
 • Скористайтеся прямим доступом Jacobs University до провідних цифрових та технологічних компаній, консалтингових фірм, НУО та провідних науково-дослідних інститутів, а також до великої глобальної мережі випускників.

technology, developer, touch

Особливості програми

Магістр Навчальна програма Data Science for Society and Business вчить іноземних студентів із сильним досвідом у соціальних науках (наприклад, бізнес, економіка, демографія, медіа-дослідження, політологія, психологія, соціологія,) як використовувати швидко зростаючі ресурси цифрових даних та нові обчислювальні інструменти та методи потенційного вирішення складних міждисциплінарних проблем у своїй професійній чи науковій галузі.

Програма також може бути цікавою для студентів з гуманітарними, природничими чи технічними науками, які хочуть зосередитись на інноваційній аналітиці соціальних даних та нагальних соціальних та ділових питаннях, що виникають внаслідок оцифрування .

Таким чином, студенти програми DSSB отримують вигоду від широкого курсу різноманітних соціальних наук, даних та бізнесу та тісної співпраці з комп'ютерними науками, екологією та науками про життя.

Крім того, програма також сприяє індивідуальному різноманіттю та спеціалізації. Студенти DSSB можуть обирати пропоновані курси з 4 факультативних композицій, виходячи зі своїх індивідуальних інтересів та планів кар’єри .

 1. Суспільство відстежує додає обчислювальні підходи до соціальних наук та нагальні питання щодо кіберкримінології або концепцій розумного міста та транспорту.
 2. Business Track охоплює принципи консалтингу, стійку економіку, фінансування ланцюгів поставок, а також руйнівні моделі виробництва та логістики.
 3. Дослідження охорони здоров’я та навколишнього середовища пов’язує соціально актуальні питання науки про дані з розуміннями та методами природничих наук (охорони здоров’я, медицини, екологічних наук).
 4. Data Science Track дозволяє студентам з сильним математичним або обчислювальним досвідом глибоко заглибитися в аналіз даних, аналіз даних та машинне навчання.

Наприкінці дворічної програми випускники DSSB матимуть досвід у галузі цифрового вмісту та навичок науки про дані, щоб відповідально та ефективно вирішувати основні проблеми в майбутніх організаціях та цифрових товариствах .

 • Вони можуть ідентифікувати, аналізувати, інтерпретувати та критично отримувати доступ до соціальних причин та наслідків цифрової трансформації суспільств у всіх його правових та етичних наслідках та аспектах.
 • Вони здатні застосовувати найсучасніші аналітичні та кількісні навички для правильного моделювання та інтерпретації наукових результатів, складання обґрунтованих прогнозів та отримання обґрунтованих висновків та втручань щодо нагальних соціальних та ділових проблем.
 • Студенти навчились управляти великими даними, розробляти статистичні моделі та переконливо представляти їх науковій та ненауковій аудиторії, застосовуючи переконливі методи письма, спілкування та презентації та засоби візуалізації.
 • Вони зможуть добре програмувати принаймні одну комп’ютерну мову та знати про найсучасніші обчислювальні та програмні засоби.

Варіанти кар'єри

Найкращі варіанти кар’єри: магістр Випускники DSSB зможуть вибирати з безлічі міжнародних варіантів кар’єри та стикатися з величезним і зростаючим попитом на їх досвід.

Висока працевлаштування: магістерська програма готує студентів до негайної працевлаштування на складних професійних та наукових посадах. З самого початку програми Jacobs University підтримує працевлаштування випускників DSSB, організовуючи контакти з промисловістю, державними установами, неурядовими організаціями та дослідницькими інститутами.

Доступ до провідних роботодавців та організацій: Випускники DSSB, таким чином, отримують вигоду від великої мережі випускників Jacobs University та тісного доступу університету до великих технологічних та консалтингових фірм, провідних науково-дослідних інститутів та світових НУО. Випускники також можуть продовжити свій академічний шлях, ввівши одного з наших кандидатів наук. програм.

Величезна різноманітність варіантів кар’єри: Випускники програми DSSB можуть працювати вченими з даних, дослідниками ШІ, аналітиками бізнес-аналітики, обчислювальними соціологами, консультантами, аналітиками даних, експертами з управління даними, фахівцями з захисту даних, фінансовими аналітиками, дослідниками ринку, маркетингом менеджери, аналітики медичних даних тощо. Як спеціалісти з питань зв’язків з громадськістю, журналістики, політичних аналітичних центрів, урядів чи міжнародних організацій вони надають свою компетенцію у галузі збору, управління, аналізу, інтерпретації, візуалізації та презентації цифрових даних.

Найкраще підготовлений до міжнародної кар’єри: магістр всіх Jacobs University навчальні програми готують студентів до вимог просунутих світових професійних та академічних кар’єрних шляхів. Випускники нашого міжнародного університету, вони будуть добре функціонувати в міжнародному та різноманітному робочому середовищі як відповідальні, розумні та стійкі дослідники та лідери, що вносять цінний внесок у суспільство та бізнес.

Застосування та прийом

Програма «Наука даних для суспільства та бізнесу» розпочинається кожного першого тижня вересня кожного року. Будь ласка, використовуйте контактну форму, щоб отримати детальну інформацію про те, як подати заявку. Ми будемо раді отримати ваш запит.

Стипендії та варіанти фінансування

Усі заявники автоматично розглядаються для отримання стипендій на основі заслуг до 12 000 євро на рік. Залежно від наявності, високоодарованим студентам пропонуються додаткові стипендії, спонсоровані зовнішніми партнерами. Більше того, кожен прийнятий кандидат може вимагати індивідуальну фінансову пакетну пропозицію із привабливими варіантами фінансування.

Життя та проживання в кампусі

Зелений та затінений деревами Jacobs University пропонує набагато більше, ніж будівлі для навчання та досліджень. Тут мешкає міжкультурна спільнота, яка є безпрецедентною в Європі. Студентський центр діяльності, різноманітні спортивні споруди, музична студія, кафе / бар, який проводять студенти, концертні майданчики та наш Міжконфесійний дім гарантують, що у вас завжди буде щось цікаве. Крім того, Jacobs University пропонує проживання для аспірантів як в університеті, так і поза ним.

Застосування вимог

 • Мотиваційний лист
  Будь ласка, обмежте свій мотиваційний лист до 1 сторінки та дотримуйтесь інструкцій офіційного листа.
 • Резюме (резюме)
 • Два рекомендаційні листи
 • Бакалаврська стенограма записів англійською або німецькою мовами
 • Сертифікат бакалавра англійською або німецькою мовами
 • Доказ володіння англійською мовою
  Тест на знання англійської мови з мінімальним балом 90 (TOEFL), 6,5 (IELTS) або 110 (Duolingo). Носії мови та кандидати, які закінчили навчання в англійській мові, можуть бути звільнені від цієї вимоги.
  Зверніть увагу, що більшість тестів з володіння англійською мовою діють лише два роки. Переконайтесь, що тест ще не закінчився.
Останнє оновлення Жов 2020

Про навчальний заклад

Jacobs University is a private English language university located in Bremen and one of the most international academic institutions in Germany. It attracts highly talented and open-minded students fr ... Детальніше

Jacobs University is a private English language university located in Bremen and one of the most international academic institutions in Germany. It attracts highly talented and open-minded students from all over the world. More than 1,500 students from over 120 nations currently live and study on our residential campus. In Germany’s leading university rankings, Jacobs University has consistently achieved top marks. Згорнути