Магістр в галузі економіки

Загальні відомості

Опис програми

Магістр в галузі економіки

Магістерська програма Економіка надає студентам знання , необхідні для початкового рівня або середньої ланки , провідних економічний аналіз і прогнозування в рамках галузі або уряду. Курси обрані, щоб дозволити студентам бути добре підготовлені до цих, а також пов'язаним з альтернативами.

Студенти отримати ступінь магістра за однією з трьох різних треків. Кожен трек розроблений з іншою метою, хоча вибір одного над іншими не закриває будь-який варіант студент може пізніше хоче продовжити. Ринки можуть рости і падати, але наші випускники залишаються попереду.

Структура


Трек Я готує студента до докторській програмі. Це відображає перший рік курсів для Ph.D. в області економіки. Студенти мають можливість приступити до Ph.D. Програма по завершенні вимог до ступеня магістра. З іншого боку, цей трек є відмінною підготовкою для навчання в докторантурі в інших університетах. Ця програма ступеня вимагає 30 годин курсових робіт.


Track II призначений для студентів , які хочуть підготуватися до кар'єри , для яких вони застосовуються навички економічного аналізу. Ці роботи, як правило, у фінансовому секторі, державні установи або промисловості.

EC 570 Введення в математичній економіці повинна бути завершена до вступу в магістратуру в падінні. Для студентів, які не закінчили цей курс або його еквівалент, цей клас, як правило, пропонуються протягом літньої школи, а також як інтенсивний тритижневий курс в серпні. Курс призначений в першу чергу для студентів, що надходять в Ph.D. Програма в падінні, але вона буде задовольняти потреби студентів магістратури, а також. Завершення цього курсу до початку осіннього семестру дозволяє студентам завершити свою програму ступеня своєчасно. Ця програма вимагає 27 годин курсових робіт.

Трек III: Набір курсів підвищує розуміння основних концепцій в області мікроекономіки та макроекономіки, а також підсилюють студентів студентів навичок розуміння і аналізу питань політики. Студенти також отримують кількісні навички за допомогою курсової роботи в економетрики і економічного прогнозування. Ця програма ступеня вимагає 30 годин курсових робіт.

 
передумови

Ми вітаємо заяву від усіх спеціальностей бакалаврату та всіх рівнів досвіду роботи. Ми прагнемо, щоб визнати різні групи студентів з унікальним досвідом, досвідом і цілями. Таким чином, не існує будь-яких конкретних передумов класу для програм Manderson. Наші передумови мало, але наші очікування багатьох, в тому числі прагнення до досконалості, суворе переслідування цілей, інноваційний розум і рішучість бути на передньому краї, що є поточною і актуальною для сучасного підприємства.


Досвід роботи

Досвід має важливе значення для динаміки середовища навчання Manderson в. Як правило, більш ніж на 60% від кожного класу вступу має значний досвід попередньої роботи. Програма також має нішу групу приблизно 40% високі досягають студенти з невеликим досвідом або без досвіду попередньої роботи. Незалежно від вашого попереднього досвіду роботи, Manderson дає вам досвід на майбутнє.


додаток

Інтернет додатків.


Формулювання мети / Намір Есе

У вас є можливість в електронному вигляді уявити своє есе після закінчення вашого інтернет-додатки. Це є найбільш ефективним засобом представлення есе. Формулювання цілей перетворили в цифровому вигляді повинні бути представлені в центрі додатки випускника.


Офіційний GMAT або GRE результати

Програми Manderson приймають або Admission Test Graduate Management (GMAT) або Graduate Record Examination (GRE). Кандидати повинні приймати або іспит і вимагати, щоб оцінки представляються в електронному вигляді в Університеті штату Алабама, який може бути зроблено відразу ж після завершення іспиту. Ми приймаємо тільки офіційні звіти оцінки від ETS або Pearson VUE, які менш ніж за п'ять років. Офіційні результати повинні бути отримані перш ніж ми зможемо оцінити додаток.


Офіційний Бакалаврат Стенограма

Офіс Вищої школи вимагає два офіційних стенограм від кожної установи студентів, які ви відвідали. Навіть якщо ви були / є магістрант UA, ви все одно повинні представити два офіційних стенограм, перш ніж ваш файл може бути переглянуто. Реєстратор повинен підписати через друк на зворотному боці кожного транскрипта конверта.


Збори

Мито в розмірі $ 250,00 накладатиметься на кожну аспірантуру прийнято. Плата технології бізнес-школа оцінюється в розмірі $ 11 за годину кредиту. Інші витрати (парковка, медичне обслуговування студента, житло і т.д.) не включені в цій оцінці.

Студенти, які навчаються в концентрації Enterprise Consulting необхідні для реєстрації класу, пропонованого в проміжному плані (тритижневий період між весняним семестром і річної стажуванням).


зарахування Денного відділення для аспірантів становить 9-15 годин в черговому семестрі. Плата перевантаження оцінюються для кожного кредитного години понад графіка навчання повного робочого дня.стипендії

Всі кандидати прийому автоматично вважаються для всіх наявних нагород, з присудженням рішення, засновані на перевагах кожної програми. Ніякі додаткові форми або додатки не потрібно. Студенти, чиї заявки приймаються на початку прийому заявці терміну від 5 січня або не пізніше 15 лютого пріоритетного прийому терміну, мають найбільші шанси на отримання фінансової допомоги в рамках програми Manderson. Manderson послідовно нагороди принаймні, 50 відсотків наших студентів з деяким типом стипендій, стипендій або асистента.

Останнє оновлення Чер 2017

Про навчальний заклад

Мандерсон Вища школа бізнесу пропонує нашим студентам конкурентну перевагу на конкурентному ринку. Більш ніж коли-небудь, фахівці див. практичній основі диплом про вищу освіту в якості попередньої умо ... Детальніше

Мандерсон Вища школа бізнесу пропонує нашим студентам конкурентну перевагу на конкурентному ринку. Більш ніж коли-небудь, фахівці див. практичній основі диплом про вищу освіту в якості попередньої умови для кращого кар'єру і конкурентна перевага. Як наш випускник школи продовжує Excel на національному рівні, ми залучаємо найкращих і найрозумніших студентів. Це безпрограшна ситуація для Мандерсон і наші студенти. Згорнути