Магістр в галузі дизайну

Загальні відомості

Опис програми

Для недизайнерів, які хочуть розвивати дизайнерські навички.

MA - це річна програма, яка знайомить вас із основними принципами, підходами та інструментами, необхідними для проектування взаємодій, включаючи візуальне спілкування, створення прототипів та орієнтовані на людину практики. Ви також дізнаєтесь про культуру та практику дизайну, але найголовніше - навчитеся бачити та думати про дизайн.

Незалежно від того, чи хочете ви зробити перший крок у переході до дизайну з іншої дисципліни, або додати дизайн-доповнення до свого існуючого професійного профілю, ступінь магістра ви охопили.

Програма магістра дозволяє вивчати основи дизайну у деяких найвидатніших мислителів та найталановитіших практиків у цій галузі. Ви дізнаєтеся позачасові принципи, отримуючи доступ до підходів, ідей та методів, що стоять на передньому краї дизайну.

Для деяких ця однорічна програма є достатнім вступом до дизайну, який буде інформувати та примножувати їхні навички, коли вони продовжуватимуть додаткову кар’єру. Для інших це перший крок до глибших досліджень, які в підсумку призведуть до корисної кар’єри в галузі дизайну. Ви можете продовжувати навчання в нашій програмі MPS, MDes або PhD; продовжити курс навчання в галузі бізнесу, взаємодії людини з комп’ютером або розважальних технологій; або повернутися до роботи у своїй попередній галузі з перевагою дизайнерських навичок та перспектив.

Останнє оновлення Вер 2020

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Про навчальний заклад

The School of Design at Carnegie Mellon is among the oldest and most respected programs in North America. We have a rich history in the design of products and communications, and were one of the first ... Детальніше

The School of Design at Carnegie Mellon is among the oldest and most respected programs in North America. We have a rich history in the design of products and communications, and were one of the first programs to offer a master’s degree in interaction design. Our programs enroll approximately 250 undergraduate and graduate students from a variety of backgrounds, inspired by a wide range of motivations and career ambitions. Згорнути