Магістр в архітектурі

Загальні відомості

Опис програми

Зарахувавши магістерську програму «Архітектура» на архітектурному факультеті Словацького технологічного університету, ви розгорнете свою творчість та набудете здібностей до розробки складних архітектурних ідей та дизайну нових будівель, а також реконструкції історичних будівель, включаючи їх інтер’єри та екстер’єри. Ви будете мати право на розробку технічної документації на всіх етапах проекту - від архітектурного проектування, дозволів на будівництво до планів будівництва. Працюючи в масштабах міста, ви будете мати право розробляти міські проекти та генеральні плани. У всьому цьому ви використаєте розуміння культурних, інтелектуальних, історичних, соціально-економічних та екологічних відносин архітектури та навколишнього середовища, і ви будете покладатися на досвід, презентацію та інші навички, отримані під час магістерського навчання на факультеті архітектури.

Ви можете подати заявку на навчальну програму «Архітектура», успішно закінчивши бакалаврське навчання. Однак головна передумова цього - проходження в архітектурі, містобудівному дизайні або в суміжній навчальній програмі будь-якої із визнаних галузей дослідження.

Навчальна програма Архітектура, що присуджує магістрантам ступінь „Інж. арка ». (Інженер-архітектор) поєднують традиційні форми досліджень з передовими технологіями, останніми науковими досягненнями та актуальними питаннями нашої ери, такими як стратегія стійкості, безбар'єрні концепції (універсальний дизайн) тощо.

Модулі дизайнерських студій, що організовані в 24 так званих вертикальних студіях, становлять ядро навчальної програми. Кожна вертикальна студія складається з до 16 студентів з різними навичками та досвідом на основі рівня їх навчання - вони або з бакалаврських, або магістерських студій. Студенти можуть обрати конкретну вертикальну студію, виходячи з інтересу до певної теми або за їх перевагою педагогічного працівника - або, швидше за все, команди педагогічних працівників. Вертикальні студії навчаються провідними словацькими архітекторами, що діють на практиці.

У перший термін студенти, які навчаються на програмі Архітектура, працюють над проектами містобудування, тоді як студенти програми Urban Design розробляють архітектурний проект. Це обов’язково для всіх студентів. Цей одночасний “штрих” іншої навчальної програми забезпечує необхідні навички та досвід роботи з архітектурою як складною сутністю. У вас буде можливість досліджувати дану територію як з міського, так і з архітектурного та архітектурного аспектів. Щоб розширити сферу ваших професійних знань, курси вертикальних студій доповнюються набором обов'язкових предметів. Кожен термін ви можете вибрати з ряду факультативних предметів, які надають додаткові знання та інформацію, корисну для складного вирішення завдань вертикальних завдань студій.

Заключна дисертація побудована у двох паралельних частинах - семінарі з диплому та Дизайнерському проекті. У заключній дипломній роботі студенти програми "Архітектура" продемонструють свою здатність готувати комплексний архітектурний дизайн будівлі, інтер'єру та екстер'єру, а також здатність вирішувати завдання, починаючи від містобудівного плану через архітектуру будівель аж до художньо-технічного детально у творчому та оригінальному вигляді та узгоджувати естетичний, технічний, структурний дизайн із фінансовими, екологічними та соціальними вимогами будівництва. З іншого боку, студенти програми Urban Design продемонструють здатність розробляти комплексні містобудівні та архітектурні дизайнерські рішення в регіональному, муніципальному та зональному масштабах, включаючи виготовлення генеральних планів із всеосяжною міською та архітектурною деталізацією в їх остаточному підсумку теза.

architecture, house, 3d

фотографія Giovanni_cg / pixabay

Можливості роботи

Структура навчальної програми як за формою, так і за змістом розробляється відповідно до Директиви ЄС про визнання професійної кваліфікації. Ступінь інж. арх., яка присуджується випускникам навчальної галузі «Архітектура та містобудування», занесена до числа визнаних навчальних програм та університетських ступенів.

Професійна кваліфікація дає можливість випускникам архітектурного факультету займатися професією архітектора, а після складання іспиту на авторизацію вони отримують доступ до професії архітектора у всіх двадцяти семи штатах Європейського Союзу.

Як випускник, ви здатні зрозуміти культурні, інтелектуальні, історичні та соціально-економічні відносини архітектури та навколишнього середовища. Ви маєте право розробляти цілісні архітектурні ідеї та конструкції будівель, включаючи їх інтер’єри та екстер’єри, міські проекти та генеральні плани для цілей надання керівництва для міського розвитку. Ви будете готові вирішити координацію естетичних, технічних, будівельних, фінансових, екологічних та соціальних потреб. Ви освоїте досвід для підготовки всіх етапів процесу проектування та отримаєте кваліфікацію для нагляду за будівельними роботами на будівельному майданчику та складних міських спорудах. Крім того, ви будете готові здійснювати управлінську та координаційну діяльність архітектора та містобудівника. Після закінчення навчання ви можете також подати заявку на здобуття наукового ступеня кандидата наук. вивчіть і слідуйте більш науковому шляху, якщо хочете.

Виходячи з результатів, інтересів та перевірених зусиль, ви можете зміцнити свою взаємодію завдяки тісній співпраці з практикуючими архітекторами щодо виконання термінових завдань та / або проходження стажування в архітектурній студії.

Архітектурний факультет Словацького технологічного університету також підтримує міждисциплінарний старт інкубатора, де студенти можуть надалі розвивати свої ідеї, дизайн та працювати під пильним наглядом наставників з академічної галузі, а також з практики. Таким чином їм рекомендується розпочати свій бізнес у звичному середовищі та розпочати успішну кар’єру.

Терміни подання заявки

31 травня 2020 року

Вартість навчання

Студенти, які навчаються англійською мовою: 3500 євро на рік

Про школу

Чому архітектурний факультет СТУ у Братиславі?

Факультет архітектури - один із семи факультетів Словацького технологічного університету в Братиславі (далі - STU, від словацької мови "Slovenská technická univerzita"). Це найбільша і найстаріша школа архітектури Словаччини; початки архітектурної освіти сягають 1946/1947 навчального року і пов'язані з навчальним полем під назвою "Цивільне будівництво".

Архітектурний факультет сьогодні - це творчий та конкурентоспроможний заклад з відкритими кадрами та успішно використовує можливості міжнародного співробітництва в галузі досліджень та освіти. Особливо завдяки програмі мобільності Erasmus Plus, факультет пропонує можливості обміну з більш ніж 50 партнерськими установами по всій Європі. Щорічно десятки студентів архітектурного факультету навчаються за кордоном, а також міжнародні студенти прибувають на навчання на архітектурний факультет. У той же час на міжнародний факультет приїхали навчатися 29 іноземних студентів.

Викладачі архітектурного факультету - видатні особистості, які є не лише викладачами та дослідниками; більшість з них - це практичні архітектори, містобудівники або промислові / продуктові та графічні / бренд-дизайнери. Отримані призи та нагороди, а також визнання та контакти за кордонами Словаччини - найкращий доказ їхніх якостей.

Крім національних експертів, FA STU також запрошує запрошених викладачів з-за кордону: Яна Геля, Марко Касагранде, Наталі де Вріс (MVRDV), Райнера де Граафа (OMA), Дженні Б. Осульдсен (Снохета), Патріка Шумахера (Zaha Hadid Architects) ) - лише деякі численні значні зарубіжні експерти та особистості сучасної архітектури, які до цього часу відвідували факультет. Міжнародна участь факультету відображається членством у міжнародних організаціях та участю у багатонаціональних проектах у Словаччині та за кордоном.

Будучи одним з найменших мегаполісів Центральної та Західної Європи, яскраве місто Братислава являє собою надихаюче і в той же час доступне місце для міжнародних студентів та мандрівників. Завдяки своєму географічному розташуванню в центральній Європі це ворота в Європу. Ви будете насолоджуватися його близькістю до Відня, Будапешта, Праги з ідеальним сполученням. Загальна історія та близькі відстані є спільними для цих столиць і дають багато можливостей для культурного, соціального та подорожей. Чудові автобусні та залізничні сполучення з Братислави, а також легкий доступ до аеропорту Братислави та Відня пропонують дешеві сполучення з основними європейськими напрямками.

Що ми робимо і як?

Якщо ви шукаєте найбільшу і найстарішу школу архітектури Словаччини, а архітектурний факультет є невід’ємною частиною Словацького технологічного університету в Братиславі, ви збираєтесь прибути в потрібне місце.

Ви можете тут вивчати архітектуру та містобудування, промисловий та продуктовий дизайн. Характер цих досліджень визначав основну стратегію навчання факультету, зокрема його спрямованість на розвиток творчості та критичного мислення студентів та їх здатності відповідати на непередбачувані виклики майбутнього, з якими кожен випускник ще повинен зіткнутися. Навчання на основі проектів під керівництвом експертів з академічним, а також професійним досвідом та координованими проектами у тісній співпраці з практикою забезпечує вірне моделювання досвіду "реального життя".

Факультет архітектури пропонує також можливості цілеспрямованої роботи у спеціалізованому навчально-дослідному центрі в самому центрі міста культурної спадщини ЮНЕСКО у Банській Штявниці. В автентичному історичному будинку (фактично відреставрованому студентами) факультет може вмістити до 30 студентів та 10 співробітників під час семінарів чи спеціалізованих курсів протягом року.

Наближаючись до практики, студентам рекомендується брати участь у широкому спектрі місцевих та міжнародних конкурсів. Якість школи переважно підтверджується досягненнями учнів. Факультет архітектури може з гордістю похвалитися успіхами студентів на різних місцевих та міжнародних конкурсах архітектурно-урбаністичного та дизайнерського проекту (наприклад, нагороди Inspireli, Xella, Isover, Національна премія за дизайн, ABF Словаччина за найкращу бакалаврську роботу, приз проф. Лацко за найкращу дипломну роботу) та багато інших.

З таким мисленням ми маємо на меті комплексну підготовку наших студентів у галузі важких навичок, а також м'яких навичок у контексті майбутньої індустрії 4.0.

Однак хорошої освіти недостатньо. Ми прагнемо створити спільноту в першу чергу. Факультет архітектури забезпечує насичене соціальне, науково-дослідне, академічне та спортивне життя. У нас є давня традиція організації нашого найбільшого публічного заходу - «Ніч архітектури та дизайну». Багато заходів проводяться студентами для студентів - наприклад, Маніфест (наші першокласники отримують теплий прийом від своїх нових колег). Слідом за днями відкритих днів, виставками студентів, а також професіоналів, що демонструють свої роботи, вихідні з настільного тенісу тощо, і закінчуючи багатьма місцевими архітектурами, дизайном, фестивалями мистецтва та ринками (такими як Urban Market), архітектурний факультет користується своїми присутність завдяки стратегічному розташуванню недалеко від центру міста Братислава.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

The Faculty of Architecture is part of the Slovak University of Technology in Bratislava as a top establishment with educational, scientific, artistic, and project activities in the field of architect ... Детальніше

The Faculty of Architecture is part of the Slovak University of Technology in Bratislava as a top establishment with educational, scientific, artistic, and project activities in the field of architecture, urbanism, and design. It was founded in 1947, and since then, it is based on the most talented Slovak architects and designers. Згорнути