Сучасний світ характеризується складністю та швидкими змінами, що також впливає на професію інтер'єрів архітекторів та просторових дизайнерів. Програма магістра в галузі внутрішньої архітектури грунтується на принципі, що набір навичок проектування у вузькому значенні цього терміну недостатній для того, щоб архітектори інтер'єру могли успішно працювати в своїй професії. Вони також повинні розуміти ширший контекст і вміти корегувати свої рішення в мінливих ситуаціях.

Наша навчальна програма ділиться на два основних сегменти:

Перший (так званий "високотехнологічний") сегмент стосується взаємодії між просторами та людьми, а також способи високих технологій та інтелектуальних матеріалів допомагають покращити цю взаємодію. Другий (так званий "низькотехнологічний") сегмент базується на уявленні, що, якщо ми добре знаємо оточення, більш широкі контексти (такі як клімат, природа, економіка та культура) та їх взаємозв'язок, багата фантазія та примітивні матеріали все, що нам потрібно, щоб створити свіжі, якісні простори.

Протягом першого навчального року студенти беруть участь у однаковій мірі в обох сегментах. Другий навчальний рік присвячений магістерскому проекту. Для цього студенти виберуть один з двох сегментів - залежно від того, хто краще підтримує тему їх проекту.

Загальна мета навчального плану магістра полягає у підготовці незалежної творчої людини, яка здатна створювати персоналізовані тривимірні середовища, об'єднуючи архітектуру, дизайн, мистецтво та технології в єдине ціле і керуючи реалізацією їхніх просторових дизайнерських проектів.

Навчальна програма надає навички критичного аналізу, розробки та експерименту з різними аспектами створення просторового середовища та допомагає розвивати особистий, творчий підхід. Вона зосереджена на забезпеченні поглиблених теоретичних знань та практичних навичок, необхідних для кваліфікованої професійної діяльності, з метою підготовки студентів самостійно створювати проекти просторового дизайну.

Розвиваючи ці навички, студенти отримають вигоду з унікального контексту Естонії: його жорсткий північний клімат; обширний, незайманий характер; його розташування на кордоні між Сходом і Заходом; його невеликий розмір.

"Я би напевно рекомендував магістерську програму" Внутрішня архітектура ". Найважливішими перевагами цієї магістерської програми є важливість досліджень та концепцій у процесі розробки. Нас навчають" вириватися "з інтер'єрів, розробляти та працювати у більш широкому контексті Репетитори є не тільки архітекторами інтер'єру, а й урбаністами, соціологами, філософами та багатьма іншими галузями. І, звичайно, подорожі в Естонії та за кордоном розумно розширюються ".

- Андреа Тамм, М. А. Внутрішня архітектура '17

Період прийому: 1 березня - 3 травня 2019 року

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Переглянути 5 інших курсів в Estonian Academy of Arts »

Цей курс Кампус засновані
Start Date
Лют 1, 2020
Duration
2 Років
Денне навчання
Price
1,900 EUR
1900 євро на рік (для громадян ЄС, Ісландії, Норвегії, Ліхтенштейну, Туреччини, Грузії, України, Білорусі, Молдови, Росії та Швейцарії) та 2900 євро на рік (для громадян інших країн, що не є членами ЄС)
Deadline
Лют 29, 2020
За розташуванням
За датою
Start Date
Лют 1, 2020
End Date
Лют 29, 2020
Кінець терміну надання заяв
Лют 29, 2020

Лют 1, 2020

Location
Кінець терміну надання заяв
Лют 29, 2020
End Date
Лют 29, 2020