Магістр біохімії

Загальні відомості

Опис програми

Резюме програми

Магістр наук з програми біохімії в Університеті наук готує студентів до того, щоб стати лідерами, новаторами та кваліфікованими практиками. Унікальна спрямованість USciences на науку та охорону здоров’я забезпечує середовище невеликої програми з викладачами, інфраструктурою та приміщеннями набагато більших університетів. Наші дипломні та недипломні роботи дозволяють студентам адаптувати свою освіту для підтримки своїх кар’єрних планів та цілей. Наші випускники магістра біохімії залишають програму добре підготовленою до обраних ними кар’єрних шляхів.

144488_USciences_BioChem-MS

Чому обирати Університет наук?

 1. Акредитована на національному рівні Американським товариством біохімії та молекулярної біології.
 2. Порівняно невеликий розмір нашої програми дозволяє студентам тісно співпрацювати з нашими експертними викладачами, забезпечуючи індивідуальну увагу та відданість вашому успіху.
 3. Доступ до складного лабораторного обладнання та передових технологій, включаючи ЯМР-спектрометр з частотою 400 МГц, рідинну хроматографію під високим тиском, флуоресцентні спектрофотометри та потужні суперкомп’ютери Beowulf у нашому західному Центрі обчислювальної хімії та лікарських засобів.
 4. Комп’ютерні технології протягом усього навчального плану, починаючи з першого курсу хімії. Майже всі лекції та лабораторії інтегрують комп'ютерні програми.
 5. Займіться незалежними дослідженнями під керівництвом викладачів-експертів.
 6. Факультет, що спеціалізується на структурній біохімії, біонеорганічній хімії, ферментології, молекулярній біології, клітинній біології, імунології, біоінформатиці та біохімічній генетиці.
 7. Промисловий досвід через стажування в університеті та поза ним.
 8. Факультет має досвід підготовки іноземних студентів з різним досвідом.

Результати кар'єри

Випускники програми біохімії MS в USciences мають гарні можливості для вступу в біотехнологічну, хімічну та фармацевтичну галузі, яких у районі Філадельфії багато. Крім того, ця програма забезпечує чудову підготовку до доктора філософії. програми в науках США чи інших університетах вищого рівня або для медичного факультету.

Згідно з опитуванням зарплат за 2019 рік , проведеним Американським хімічним товариством, хіміки в США із ступенем магістра заробляють в середньому зарплату в 85 000 доларів.

Можливості фінансування

Відмова від навчання доступна для кваліфікованих кандидатів, щоб покрити до третини вартості навчання.

Академіки

Індивідуальні програми навчання, доступні в USciences, використовують переваги сучасних приладів та забезпечують міцну основу для незалежних досліджень. На додаток до можливості проведення досліджень у традиційних областях хімії (органічної, неорганічної, фізичної, аналітичної та біохімії), тісна зв'язок хімічного факультету з факультетами фармакології, токсикології, біоінформатики та фармацевтики призвела до особливо потужних досліджень зосередити увагу на застосуванні хімічних методів для дослідження проблем медичних наук та відкриття ліків.

Студенти:

 • Досягти глибокого розуміння важливих концепцій, що стосуються усіх основних областей хімії, що відповідають вирішуваній проблемі дослідження, та вміти застосовувати отримані знання.
 • Будьте піддані впливу лабораторних процедур та хімічних приладів, необхідних для вирішення досліджуваної задачі, та вмійте ефективно використовувати їх для цієї мети.
 • Ознайомтеся з критичними питаннями безпеки та екологічними нормами.
 • Вміти ефективно використовувати комп’ютери як для наукових, так і для ненаукових завдань.
 • Вмійте досліджувати наукову літературу, використовуючи різноманітні ресурси, та ефективно передавати цю інформацію.
 • Досягти рівня навичок вирішення проблем та критичного мислення, що відповідає бажаному ступеню аспіранта, і мати можливість вчитися самостійно.

Студенти також мають захоплюючу можливість використовувати методи комп’ютерного моделювання для розуміння та прогнозування структури та поведінки хімічних та біохімічних систем через наш Вест-центр обчислювальної хімії та дизайну ліків. В даний час факультет Вест-Центру складається з цілеспрямованої групи з п’яти викладачів кафедри хімії та біохімії, які мають досвід у галузі обчислювальної хімії та біохімії. Студентам доступна комбінація декількох потужних кластерів "суперкомп'ютера", що виконують паралельну обробку, із запущеними складними програмними пакетами.

Спеціалізація в галузі біохімії MS в науках США - це біоаналітична хімія та хімія пептидів, білків, ліпідів та нуклеїнових кислот.

Вимоги до прийому

Детальні вимоги та терміни подання заявок можна знайти тут .

Зв'яжіться з нами

Телефон: + 1-888-996-8747

Електронна адреса: Graduate@usciences.edu

Останнє оновлення Лис 2020

Про навчальний заклад

University of the Sciences has prepared students to be leaders and practitioners in the healthcare and science fields for nearly 200 years. Key to its distinctive education is a tradition of hands-on ... Детальніше

University of the Sciences has prepared students to be leaders and practitioners in the healthcare and science fields for nearly 200 years. Key to its distinctive education is a tradition of hands-on research and experiential learning that is evident in every graduate who has walked its campus. Since its founding in 1821 as Philadelphia College of Pharmacy, the first college of pharmacy in North America, USciences has grown to more than 30 degree-granting programs from bachelor’s through doctoral degrees in the health sciences, bench sciences, and healthcare business and policy fields. USciences students are proven everywhere they go. Згорнути