Прочитайте офіційний опис

Про

Програма магістра біології змін навколишнього середовища (BEC) - нова науково-орієнтована програма, спрямована на підвищення знань студентів про біологічні та біогеохімічні аспекти стану навколишнього середовища. 2-річна освіта пропонує поглиблені знання з природознавства, біології, біогеохімії, гідробіології, екотоксикології, екологічної політики та права, а також екологічно орієнтованого лісового господарства.

У програмі BEC є дві основні теми: екологічна наука в кампусі Куопіо та біологія в кампусі Йоенсуу. Навчальна програма складається з 120 кредитних очок ECTS, яка включає в себе вивчення загальної кваліфікації, курси підвищення кваліфікації в основній темі плюс магістерську дисертацію, а також альтернативні дослідження в інших дисциплінах, наприклад, екологічне законодавство та політика, статистика або сталий розвиток.

Прийнятність

Прийнятний заявник повинен мати принаймні нижчий ступінь бакалавра в галузі екології та біології, отриманий у міжнародно визнаному та акредитованому університеті або вищій навчальному закладі.

Оплата за навчання

Річний плата за навчання за цією програмою складає 8 000 євро. Плату стягуються громадяни за межами Європейського Союзу (ЄС) та Європейського економічного простору (ЄЕП) або Швейцарії. Для студентів, які не є членами ЄС / EEA, потрібно платити за навчання, University of Eastern Finland пропонує щедру та привабливу стипендію.

Плата за навчання охоплює навчання, включене до ступеня (особистий план навчання), пов'язане з навчанням та нагляду, а також допоміжні послуги, пов'язані з навчанням, що пропонуються університетом. Крім того, студенти мають право на послуги фінської служби здоров'я студентів, сплачуючи членський внесок Студентського Союзу. Університет допомагає студентам знайти житло.

Стипендії

University of Eastern Finland матиме значну кількість стипендій для студентів, які повинні платити за навчання за програмами магістра, пропоновані англійською мовою. Стипендії будуть доступні для найбільш талановитих платних студентів. Стипендія може покривати плату за навчання в повному обсязі (100%) або частково (80%).

Крім того, університет пропонує всім студентам, незалежно від того, чи вони платять за навчання, чи ні, цілий ряд послуг, що зменшить фінансовий тягар студента. Наприклад, студенти мають вільний доступ до збірників Університетської бібліотеки, є комп'ютери та безкоштовний WiFi на території студентського містечка, а також ряд інших допоміжних послуг, призначених для полегшення повсякденного життя наших студентів. Як члени студентської спілки, велика кількість переваг буде доступна для всіх студентів. Як члени студентської спілки, велика кількість переваг буде доступна для всіх студентів.

У Фінляндії студенти повинні мати можливість покривати всі свої власні витрати на проживання. Власні фінанси є також однією з вимог до дозволу на проживання в Фінляндії, і фінанси повинні бути постійно доступними на банківському рахунку студента протягом усього періоду, до якого подано заявку на отримання дозволу. Фінансування перебування та навчання в Фінляндії шляхом роботи неможливе.

Доступні навчальні програми:
англійська

Переглянути 16 інших курсів в University of Eastern Finland »

Останнє оновлення September 12, 2018
Цей курс Campus based
Start Date
Серпень. 2019
Duration
2 Років
Price
8,000 EUR
За розташуванням
За датою
Start Date
Серпень. 2019
Кінець терміну надання заяв
Start Date
Серпень. 2019
Кінець терміну надання заяв

Серпень. 2019

Location
Кінець терміну надання заяв
End Date
Location
Кінець терміну надання заяв
End Date