Магістр бізнес-аналітики

Загальні відомості

Доступних місць: 2
Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Програма для перенесення вас у Світ аналітики даних

Слугуючи мостом між діловими та технологічними функціями, бізнес-аналітики відіграють вирішальну роль у керівництві бізнесу через сучасне середовище цифрових зривів, аналізі та використанні даних для управління цифровою трансформацією, переосмислення досвіду клієнтів та отримання прибуткових результатів.

Програма MSc in Business Analytics (MSBA) пропонує унікальну навчальну програму, сформовану завдяки взаємодії з провідними галузевими партнерами для відображення реальних потреб галузі. Найсучасніші модулі, такі як Аналітика та Машинне навчання в бізнесі, забезпечують розуміння технологій, які впливатимуть на бізнес-середовища в майбутньому. Практичний практичний підхід у поєднанні з можливостями стажування з лідерами галузі дає можливість студентам MSBA легко переходити з класної кімнати до роботи.

Розроблена у співпраці з SCSE (School of Computing Science and Engineering) та SPMS (School of Physical and Mathematical School) NTU, програма також дозволяє учасникам приймати перелічені модулі для налаштування глибини навчання в галузях, що цікавлять вас.

Програма може бути завершена на повний (1 рік) або за сумісництвом (1,5 року - 2 роки) графік. Це дає можливість учасникам гнучко вибирати графік, який найкраще відповідає їхнім кар’єрним потребам та темпу навчання.

MSc Business Analytics Nanyang Technological University

Огляд програми

MSC Business Analytics (MSBA) надає учасникам успіх у галузі бізнес-аналітики. Навчальна програма надає сильного ділового сенсу завдяки викладанню ділової стратегії та інструментів оцінювати розуміння аналізу даних за допомогою таких курсів, як AI та Big Data в бізнесі та управління даними та візуалізація. Навчання за цією програмою застосовує дуже практичний підхід, два проекти дозволяють учасникам застосовувати знання в класі до реальних бізнес-ситуацій.

Випускники MSBA зможуть виконувати роль провідних аналітичних проектів у своїй галузі, з подвійною шапкою як керівника бізнес-підрозділу, так і ведучого аналітичного бізнесу, або виконувати функції професійного консультанта, який має досвід ділової галузі.

Високо гнучка програма дозволяє студентам навчатися за програмою або на повний (1 рік) або за сумісництвом (1,5 року - 2 роки) графік.

Повним учасникам програми MSBA необхідно пройти 8 основних модулів (включаючи 2 проекти) та 4 повних факультативи. Учасники за сумісництвом програми MSBA повинні пройти 7 основних модулів (включаючи 2 проекти) та 5 повних факультативів.

  • Вимоги до випускника: 36 навчальних одиниць
  • Повний курс: 3 навчальних одиниці
  • Половина курсу: 1,5 академічних одиниць

Чому MSc Business Analytics

Оскільки організації інтегрують цифрові технології у свої бізнес-моделі, актуальність бізнес-аналітики ніколи не була більшою. Слугуючи мостом між діловими та технологічними функціями, бізнес-аналітики відіграють вирішальну роль у керівництві бізнесу через цифрові збої, аналізі та використанні даних для управління цифровою трансформацією, переосмисленні досвіду клієнтів та отримання прибуткових результатів бізнесу. У руках досвідченого бізнес-аналітика дані можуть перетворитись на конкурентну перевагу.

MSc Business Analytics (MSBA) призначена для усунення розриву між технічними та діловими ноу-хау для більш ефективного використання даних на робочому місці, чи то в сферах управління, бухгалтерського обліку, маркетингу, фінансів, комунікацій чи адміністрації.

Учасники готові до майбутнього прийняття рішень, що ґрунтуються на даних, за допомогою передової програми, яка має такі унікальні моменти:

Сильні галузеві зв'язки та залучення

MSBA користується широкою підтримкою та залученням з боку галузі, при цьому багато провідних галузевих партнерів формують навчальну програму відповідно до галузевих реалій та потреб. Наші партнери з галузі надають можливість проекту та стажування, що значно збільшує ймовірність того, що наші студенти забезпечать працевлаштування після закінчення навчання.

Розроблено з вмістом, орієнтованим на майбутнє

Перша в своєму роді навчальна програма MSBA містить передові модулі, такі як Аналітика та Машинне навчання в бізнесі, що забезпечує розуміння технологій, які впливатимуть на бізнес-середовища в майбутньому.

Прикладне навчання

Використовуючи дані в реальному світі, надані галузевими партнерами, MSBA передає знання студентам завдяки практичному підходу. Такий підхід обґрунтовує студентів МСБА в реаліях галузі та дозволяє їм переходити з класної кімнати до ефективної та швидкої роботи.

Підсилений встановленими сильними сторонами НТУ

MSBA розроблений у співпраці з SCSE (School of Computing Science and Engineering) та SPMS (School of Physical and Mathematical School) NTU. Це дозволяє учасникам взяти перехресні перелічені модулі для налаштування глибини навчання в областях, що представляють особливий інтерес.

Вимоги до прийому

Кандидати, які бажають подати заявку на магістр бізнес-аналітики Nanyang (MSBA), повинні відповідати мінімальним вимогам щодо прийому нижче:

  • Хороший ступінь бакалавра з будь-якої дисципліни.
  • Хороший бал GMAT / GRE.
  • TOEFL / IELTS для абітурієнтів, чия перша ступінь здобута мовою, відмінною від англійської.

Кандидати, які не мають досвіду роботи, можуть подати заявку.

Інституційний код наступних тестів:

  • GMAT: V27-ZV-91
  • GRE: 3802
  • TOEFL: 9705

Обидві та неповні програми розпочнуться в липні.

Заявка відкривається: 31 серпня 2020 року

Терміни подання заявки

Круглий Кінцевий термін
1 30 листопада 2020 року
2 31 січня 2021 року
3 31 березня 2021 року

Кар'єра розвитку

Давайте ми будемо прискорювачем у вашій кар’єрній дорозі

GSCDO тут для того, щоб перетворити ваш досвід НБС на правильну роботу, підходить серед корпоративного ландшафту, який постійно змінюється та змінюється. Ми гарантуємо вам найкращий початок у кар’єрному шляху.

Протягом навчального року організовується широкий спектр заходів, враховуючи вас. Ми постійно просуваємо кордони, щоб підготувати вас до корисної, але все-таки успішної кар'єри.

Професійне консультування 1 на 1

Наша спеціалізована команда кар’єрних радників буде тісно співпрацювати з вами для розробки та впровадження надійного плану кар’єрних дій. Ви можете отримати експертну консультацію щодо пошуку роботи, резюме та супровідного листа, а також переговорів щодо зарплати.

Кар'єрні ресурси

Ексклюзивно для студентів НБС, CareerFIT - це єдиний портал, який робить реєстрацію подій, стажування та пошук роботи ефективними за часом. Ви можете завантажити свої резюме та подати заявки на роботу лише одним клацанням миші.

Книга резюме

Це видання щомісяця надсилається рекрутерам для виявлення та зв’язку з кандидатами, які були б найкращим чином для їх організацій.

Майстерні з кар'єрних навичок

Ми проводимо практичні семінари, що стосуються особистого брендингу, ефективних мереж, технічних інтерв'ю та ділових випадків.

Події набору персоналу

Багато провідних підприємств регулярно приходять до НБС, щоб знайти стажистів та потенційних штатних працівників. Для вас також проводяться ярмарки стажування та кар’єри, переговори про підбір персоналу та спікерські сесії для того, щоб максимально піддатися впливу роботодавців та встановити ефективні зв'язки

Глобальні можливості

Ми також розширили нашу роботу з компаніями за межами Сінгапуру, щоб запропонувати вам більше можливостей для працевлаштування.

Стажування

Ми радимо вам користуватися досвідом навчання під час навчання. Таким чином, ми пропонуємо стажування, що дозволяє вам застосовувати свої знання з аналітики бізнесу в умовах реального світу. Таким чином, ви отримаєте величезне конкурентне перевагу на ринку праці після закінчення навчання.

Торкніться «Мережа випускників»

Мережа випускників НБС охоплює понад 90 країн і включає близько 50 000 випускників. Підключіться до сили цієї спільноти, з'єднавшись із випускниками в LinkedIn або на зустрічах, організованих GSCDO. Багато з них - професіонали, які прагнуть наставити Вас та ділитися досвідом в NBS, що сприяло їх успіху.

Останнє оновлення May 2020

Про навчальний заклад

Young and research-intensive, Nanyang Technological University (NTU Singapore) is ranked 13th globally. It is also placed 1st amongst the world’s best young universities for the sixth consecutive year ... Детальніше

Young and research-intensive, Nanyang Technological University (NTU Singapore) is ranked 13th globally. It is also placed 1st amongst the world’s best young universities for the sixth consecutive year. Згорнути