Магістр бухгалтерського обліку

Загальні відомості

Опис програми

Огляд

На сучасному ринку, швидкі інновації та бізнес без кордонів вимагають від фахівців з бухгалтерського обліку критично мислити і вирішувати стратегічні рішення для складних комерційних сценаріїв. Школа бухгалтерського обліку ім. Джозефа І. Лубін в Університетській школі менеджменту пропонує ступінь магістра в галузі професійного бухгалтерського обліку, яка поєднує в собі чіткий навчальний план з практичним досвідом галузі, щоб повністю підготувати вас до викликів кар'єри як практикуючий бухгалтер, консультант або менеджер.

Наша програма розрахована на студентів, які мають досвід роботи в галузі бухгалтерського обліку, а також тих, хто має освіту в інших дисциплінах. Якщо ви вступите з ступенем бакалавра в галузі бухгалтерського обліку, ви будете заповнювати 30 кредитів, щоб заробити свій МС в професійному бухгалтерському обліку. Якщо ви вступаєте без ступеня бакалавра з обліку, вам доведеться брати додаткові курси протягом вашого часу в програмі, залежно від вашого попереднього бізнесу та бухгалтерського курсу. Цей шлях може подовжити час у програмі.

Прогресуючи програму, у вас буде багато можливостей для покращення своєї освіти шляхом участі в професійних асоціаціях, семінарах, корпоративних візитах та мережевих заходах. Досвід роботи в аудиторії та поза ним - у поєднанні з відмінною репутацією Уітмена серед рекрутерів провідних фірм, включаючи Делойт, Ернст

Бухгалтерський облік @ Сиракуза - це новий онлайн-магістр Уїтмена в програмі бухгалтерського обліку. Окрім підготовки традиційних бухгалтерських ролей, таких як CPA, випускники бухгалтерського обліку @ Сиракузи також отримають навички, необхідні для ролей, таких як фінансовий аналітик, корпоративний скарбник, контролер, аудитор або фінансовий консультант. Програма пропонує три послідовності навчання, засновані на попередньому студентському досвіді студента.

Навчальний план

Чіткий Уітмен М.С. в програмі професійного бухгалтерського обліку призначений для студентів усіх академічних років. Ті, хто вступає з ступенем бакалавра в галузі ділового адміністрування, принаймні 24 кредити в курсах бухгалтерського обліку, мають право на однорічну 30-кредитну програму. Студенти, які не мають відповідних курсових робіт у галузі бухгалтерського обліку, економіки, фінансів та кількісних методів, можуть вимагати приймати курси фундаментальних та / або вищих навчальних закладів в рамках програми.

Щоб переглянути опис курсу для кожного з перелічених курсів, обов'язково відвідайте онлайн-курс, щоб дізнатись більше про кожен курс.

Всього 30 кредитів у наступних напрямках:

Основний бухгалтерський облік (12 кредитів)

 • Аналіз фінансової звітності
 • Міжнародна звітність та аналіз
 • Розширений аудит
 • Податки та бізнес-стратегія

Управління вибірково (6 кредитів, 2 курсу вибору)

 • Принципи перевірки шахрайства
 • Венчурний капітал
 • Корпоративна фінансова політика
 • Фінансове моделювання
 • Лінійні статистичні моделі 1
 • Управління проектами
 • Ланцюг поставок
 • Управління ризиками

Облік вибірки (3 кредити)

Факультативи (9 кредитів)

У тому числі до шести кредитів від інших шкіл та програм Сіракузького університету

Витрати на програму

Оцінка загальної вартості відвідування нашої магістратури у програмі професійного бухгалтерського обліку на 2018-2019 навчальний рік докладно розглядається на графіку нижче. Ця таблиця базується на тому, що студент отримує 18 кредитів у першому році та 12 кредитів у другому році. Ваші фактичні витрати будуть відрізнятися залежно від кількості кредитів, які ви отримуєте за кожний семестр, і скільки семестрів ви берете, щоб завершити програму. Ви повинні забрати щонайменше 9 кредитів за кожен з ваших перших трьох семестрів, щоб підтримувати статус аспіранта на повний робочий день.

Сума Вашого навчання в кожному семестрі може відрізнятися залежно від кількості годин кредиту, для яких ви реєструєтесь. Основний курс вищої освіти на 2018-2019 навчальний рік становить 1,559 доларів США за кредитну годину.

Останнє оновлення Чер 2018

Про навчальний заклад

Syracuse University’s Martin J. Whitman School of Management combines the resources of a large university with small class sizes and highly individualized attention to offer students the best possible ... Детальніше

Syracuse University’s Martin J. Whitman School of Management combines the resources of a large university with small class sizes and highly individualized attention to offer students the best possible learning experience. Students study under the leadership of exceptional faculty members, highly esteemed as world-class scholars and researchers. Згорнути