Магістр бухгалтерського обліку

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Магістратура з обліку в University of Lincoln - це Майстер конвертації для тих, хто не має бухгалтерського обліку та бажає перейти до навчального процесу.

У сучасній глобалізованій економіці стандартизована фінансова звітність є надзвичайно важливою. Ця програма розроблена, щоб надати студентам можливість розвивати навички, необхідні для просування на керівні посади в бухгалтерському обліку.

Академічно суворий, програма MSc бухгалтерського обліку надає студентам можливість як вивчити бухгалтерську практику в контексті сучасної теорії та досліджень, так і зробити правильні фінансові судження та рекомендації.

Зміст курсу регулярно переглядається відповідно до галузевої практики, що дозволяє студентам отримати глибоке розуміння Міжнародних стандартів фінансової звітності, які в даний час використовуються професіоналами по всьому світу.

Акредитація

Студенти магістра бухгалтерського обліку будуть звільнені від CIMA (Chartered Institute of Management Accounting) документів BA1, BA2, BA3 та BA4 plus P1, AIA (Асоціація міжнародних бухгалтерів), документ 1, папір 3 та документ 6, а також ACCA F1, F2, F4 , Документи F5 і F7.

Як ти вивчаєш

Викладене елемент програми складається з шести обов'язкових модулів та одного необов'язкового модуля.

Термін 1

 • Фінансовий облік - одиниця юридичної особи (30 кредитів)
 • Управлінський облік - вартість продукції та послуги (15 кредитів)
 • Управлінський облік - планування та контроль (15 кредитів)

Термін 2

 • Фінансовий облік - звітність у групі (15 кредитів)
 • Актуальні проблеми управління та фінансів (15 кредитів)
 • Управлінський облік - прийняття рішень (15 кредитів)
 • Додатковий модуль (15 кредитів)

Нижче наведено список варіантів:

 • Соціальне підприємництво (15 кредитів)
 • Міжнародне підприємництво (15 кредитів)
 • Стратегія (15 кредитів)
 • Стратегії глобального постачання (15 кредитів)
 • Лідерство в галузі сталого розвитку (15 кредитів)
 • Порівняльний менеджмент людських ресурсів (15 кредитів)

Як ви оцінюєте

Оцінювання здійснюється за допомогою іспитів та письмових курсових робіт.

Політика University of Lincoln щодо зворотного зв'язку з оцінкою спрямована на те, щоб науковці негайно повернули вам курси оцінок - зазвичай протягом 15 робочих днів після дати подання.

Особливості

 • Бізнес-школа має досвідчену команду персоналу, що складається з академічних та професійно підготовлених викладачів з відповідним досвідом роботи з промисловістю та фінансовими експертами з широкими науковими інтересами.
 • Міжнародна бізнес-школа Лінкольн проводить серію візитних списків щороку. У рамках школи школярі зможуть навчатися у галузевих експертів. Попередні спікери включали представників від таких організацій, як Делойт, Сантандер, HSBC, Іннокентій, Інститут внутрішніх аудиторів та Сер Дейвід Твіді (колишній голова МСФЗ).
 • Студенти також мають можливість будувати свої навички та знання додатково з позакласною діяльністю, такими як приєднання до суспільства, волонтерство або становлення студента-посла.

Студентський керований інвестиційний фонд

Міжнародна бізнес-школа Lincoln має нову можливість для наших студентів у рамках наших фінансових та банківських програм. Бізнес-школа створила інвестиційний фонд для студентів, які мають досвід придбання акцій для створення портфеля, з метою досягнення позитивних результатів через аналіз фондового ринку.

Студенти будуть керувати реальними грошима з метою отримання позитивних результатів при управлінні ризиками. Ветеран галузі та довготривалий викладач Хао Куач допоможе студентам у всьому, з багаторічним досвідом у всіх аспектах інвестиційного банкінгу та 20-річним навчанням у багатьох країнах, Хао використає свій досвід для забезпечення стабільності фонду та надання керівництва . Дізнайтеся більше, натиснувши на це посилання:

https://www.lincoln.ac.uk/home/lbs/studentmanagedinvestmentfund/

Вимоги щодо вступу

Перший або другий клас відзначає ступінь та клас C в GCSE Mathematics.

Зверніть увагу, що цей курс може бути неприйнятним для студентів, які пройшли бакалаврську програму з бухгалтерського обліку та фінансів у Великобританії.

Міжнародні студенти вимагатимуть англійської мови на IELTS 6.0 з не менш як 5,5 в кожному елементі або еквіваленті. http://www.lincoln.ac.uk/englishrequirements

University of Lincoln пропонує іноземним студентам (які не входять до ЄС / Великобританія), які не відповідають вимогам щодо безпосереднього вступу до аспірантури, можливість завершити програму підготовки до магістратури в Міжнародному навчальному центрі університету. Натисніть тут.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Since being opened by Queen Elizabeth II in 1996, the University of Lincoln has invested more than £300 million in its buildings and facilities.

Since being opened by Queen Elizabeth II in 1996, the University of Lincoln has invested more than £300 million in its buildings and facilities. Згорнути