Магістр бухгалтерського обліку (MSAC)

Загальні відомості

Опис програми

Професіонали з бухгалтерського обліку мають величезну кількість кар'єрних рішень та галузей, на вибір яких, в свою чергу, наші випускники користуються високим рівнем зайнятості та безпекою роботи.

Звертаючись до випускників без ступеня бакалавра з бухгалтерського обліку, програма Seton Hall готує вас до успішної кар'єри та задовольняє освітні кредити, необхідні для проходження іспиту CPA в Нью-Джерсі, Нью-Йорку та більшості інших держав.

Багато хто з найбільших фірм та найвідоміших агентств звертаються до нашої програми для рекрутингу на урочистих заходах, включаючи наш щорічний "Зустрічі з фірмами ніч".

Денні курси можуть закінчити курсові роботи, на кампусі або в Інтернеті, всього за 12 місяців; студенти за сумісництвом звичайно закінчують нашу програму через два роки.

Навчальний план

Наша програма представляє особливий інтерес для тих, хто має ліберальне мистецтво, соціальну науку, освіту, медсестринство або інженерні ступені. Студенти можуть заробляти ці академічні облікові дані в обліку, отримуючи право на отримання сертифікатів CPA, CMA або CIA.

На чолі з нашим відданим, досвідченим факультетом, ви будете вивчати фінансовий облік, аудит, податкове та управлінське бухгалтерський облік, що задовольняє вимоги державної програми.

Ви будете приймати бухгалтерський або податковий вибір, вибравши з спеціалізованих курсів, таких як:

  • Судово-бухгалтерський облік
  • Державний та неприбутковий облік
  • Податкові проблеми партнерів та партнерства

Ви також знайдете акцент на значення; На Стиллмана наша місія - збагатити життя кожного студента за допомогою навчальної програми, орієнтованої на етику.

Попередня кваліфікація

Студенти, які не мають бізнесу, можуть вимагати завершення послідовності онлайнових курсів попередньої кваліфікації, які не мають кредиту. Прийнятих студентів можна відмовитися від цих курсів на основі попередніх курсових робіт, якщо умови виконані. Випробування екзаменів також доступні.

Потреба пройти курси попередньої кваліфікації не впливає на вступ до програми. Курси попередньої кваліфікації включають:

Передбачуваний облік BMBA 8008

Цей курс є основою для розуміння того, як інформація з бухгалтерського обліку обслуговує осіб, відповідальних за прийняття рішень, у світовому бізнесі. Курс присвячений основним принципам бухгалтерського обліку та звітності, визначаючи склад та взаємозв'язок первинних фінансових звітів та принципів, які лежать в основі їх підготовки. Цей курс задовольняє як фінансову, так і управлінську облік передумовою і повинен бути прийнятий до BACC7100.

BMBA 8009 Legal Studies Pre-Qualifier

Курс дає огляд американського судового процесу; введення в зв'язок між законом та бізнесом з особливою увагою до закону контрактів. Задовольняє один курс з юридичних досліджень, ділового права, юридичного середовища бізнесу і повинен бути прийнятий до BLAW7314.

Програма факультету

Штутгартська школа пишається тим, що підтримує тісну спільноту та академічний досвід, що характеризується великим залученням факультету та студента. Багато хто з наших факультетів, що працюють за повним робочим часом, були присутні на докторантурі. програмами і користуються попитом як лектори, консультанти та медіа-експерти. Часто співпрацюючи з учнями для проведення відповідних дослідницьких проектів, вони перетворюють поняття теорії бізнесу в практику, пропонуючи практичну інструкцію та підготовку до успіху в реальному житті.

Останнє оновлення Бер 2020

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Про навчальний заклад

AACSB Accredited BadgeThe Stillman School of Business at Seton Hall University was established in 1950 to provide education geared toward the complex, practical needs of business leaders. The School w ... Детальніше

AACSB Accredited BadgeThe Stillman School of Business at Seton Hall University was established in 1950 to provide education geared toward the complex, practical needs of business leaders. The School was the first private business school in New Jersey to earn accreditation from the Association to Advance Collegiate Schools of Business (AACSB International). More than 60 years later, the School continues to maintain professional accreditation from AACSB and is the only school in northern New Jersey with both business and accounting accreditation. Згорнути