Магістр бухгалтерського обліку та фінансів

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Чому вибирати цей курс?

Бухгалтери та фахівці з фінансів допомагають нам орієнтуватися у широкому та складному світі бізнесу.

Наш магістр бухгалтерського обліку та фінансів викладає бізнес-школа Surrey. Ви закінчите оснащений навичками, необхідними для роботи в багатонаціональних корпораціях, і будете успішним керівником, який приймає рішення у все більш складних глобальних фінансових умовах.

Цей курс є практичним за своєю суттю і спонукає вас використовувати регулярні можливості займатися справжніми бізнес-проблемами протягом усього навчання.

Що ти навчаπшся

На нашому MSc Бухгалтерський облік та Фінанси ви отримаєте чітке розуміння популярних систем фінансового та управлінського обліку та того, як вони застосовуються при прийнятті рішень.

Ви також отримаєте повне вступ до фінансової теорії, виконавши дослідження про проблеми інвестування капіталу. Ви навчитеся економетричним методам та проходите курси з основ бухгалтерського обліку та фінансів, забезпечивши вам вміння та знання, щоб процвітати в умовах постійно мінливого глобального бізнес-середовища.

Основні модулі цього курсу вивчають як галузеву теорію, так і кількісні методи, які вам знадобляться для розуміння суміжної літератури та проведення емпіричних досліджень.

Професійне визнання

MSC - Асоціація просування колегіальних шкіл бізнесу (AACSB)

Акредитована Асоціацією для просування шкіл бізнесу (AACSB).

Структура навчального року

Наш курс триває три семестри. Ви будете брати чотири модулі в семестрі 1 (з жовтня по січень) і в семестрі 2 (з лютого по червень). Літній семестр, або третій семестр, триває з червня по вересень. Ви вивчите два викладені модулі та впродовж цього часу здійснюватимете свій незалежний дослідницький проект.

Модулі

Перелічені модулі є орієнтовними, відображаючи інформацію, наявну на момент публікації. Зверніть увагу, що модулі можуть залежати від доступності викладання, потреби студентів та / або обмеження розміру класу.

В університеті діє кредитна база для всіх навчальних програм, що базуються на 15-кредитному тарифі. Модулі можуть бути як 15, 30, 45, так і 60 кредитів, а додатково для деяких дисертацій - 90 кредитів.

Рік 1 (повний робочий день)

Назва модуля Статус Семестр
Основи фінансів: Фінанси та інвестиції Обов’язковий 1
Міжнародний аудит та впевненість Обов’язковий 1
Принципи бухгалтерського обліку Обов’язковий 1
Кількісні методи Обов’язковий 1
Випадки в бухгалтерському обліку та фінансах Обов’язковий 2
Корпоративні фінанси За бажанням 2
Похідні цінні папери За бажанням 2
Етика у фінансах Обов’язковий 2
Міжнародний проект обліку та фінансів Обов’язковий 2
Міжнародне корпоративне управління За бажанням 2
Міжнародні фінанси За бажанням 2
Міжнародна фінансова звітність Обов’язковий 2
Аналіз інвестицій За бажанням 2
Управління ризиками За бажанням 2
Стратегічний управлінський облік Обов’язковий 2
Необов’язкові модулі для першого року (денний) - рівень FHEQ 7

Виберіть 2 з 6 модулів у Семестрі 2
Етика в фінансах (MANM378) та випадки бухгалтерського обліку та фінансів (MANM400) викладаються в літній період. Міжнародний проект бухгалтерського обліку та фінансів (MANM399) - це незалежний проект, лекція не бере участь.

Вимоги до вступу

Як мінімум 2: 2 звання Великобританії здобуває звання або бухгалтерського обліку, банківської справи, ділового адміністрування, економіки, фінансів, менеджменту або математики, або визнаної еквівалентної міжнародної кваліфікації.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

The University of Surrey was established on 9 September 1966 with the grant of its Royal Charter, but its roots go back to a late 19th-century concern to provide greater access to further and higher e ... Детальніше

The University of Surrey was established on 9 September 1966 with the grant of its Royal Charter, but its roots go back to a late 19th-century concern to provide greater access to further and higher education for the poorer inhabitants of London. Згорнути

Акредитації

AACSB Accredited