Магістр богослов'я

Загальні відомості

Доступних місць: 2

Опис програми

Академічне досконалість та міжкультурне навчання

Магістр теології - це програма з вивчення англійської мови, яка проходить акредитацію голландсько-фламандської організації з акредитації. Вона починається у вересні кожного навчального року і триває протягом одного року (60 ECTS). Завдяки дослідницькій спрямованості та високому академічному рівню, програма унікально підходить для підготовки другого ступеня магістра до викладання міністерства та / або докторантури.

Програма пропонує герменевтичний та контекстуальний підхід у всіх богословських піддисциплінах та багаторазові можливості для міжкультурної зустрічі та спілкування зі студентами з усього світу. Як учасник програми ви дізнаєтеся про різні культурні передумови та теологічні контексти. Таким чином, це дійсно міжнародний та міжкультурний досвід!

Програма

Магістр теології складається з чотирьох різних треків. Перш ніж почати навчання в протестантському богословському університеті, потрібно вибрати одну з цих спеціалізованих треків, оскільки вона визначає зміст навчального плану:

  • Етика достоїнства
  • Міжкультурний конфлікт та свідок
  • Живі тексти
  • Міська спільноти

Навчальна програма починається з першого семестру з двома міждисциплінарними курсами, а потім чотирма "профільними курсами" обраної доріжки. Один із цих курсів проводиться в нашому партнерському інституті, університеті Гронінгена. Міжкультурна спрямованість програми повертається практично на всіх його курсах, з тим щоб присутність студентів з багатьох горизонтів стає самим ресурсом у навчальному процесі.

У другому семестрі ви продовжуєте програму з вашою спеціалізацією. Ця спеціалізація включає курси з методології та спеціалізації, вивчення літератури та остаточну магістерську роботу.

триходовий розмову

Міжнародний майстер забезпечує відмінну точку вступу до західної теології та культури для студентів з Азії, Африки та Латинської Америки. Ми добре оснащені, щоб допомогти вам побудувати міст між вашим власним контекстом і Європейської академії. З тієї ж причини, число студентів з Заходу вибрали саме цей один рік програму, оскільки вона забезпечує вплив інших проявів світового християнства і міжкультурного богослов'я. Ми любимо, щоб допомогти вам поглибити тристоронній розмову між вашим власним контекстом і його викликами, західної теології і християнської Писання і традиції.

Всесвітнє християнство в класі

Протестантський богословський університет - це місце, де студенти та вчені з екуменічного та євангельського переконання зустрічають та вивчають Святе Письмо та християнські традиції разом. Ми поділяємо переконаність в тому, що тільки тоді, коли ми зустрічаємося, як християни з різних культурних та соціальних контекстах і різних богословських фонів ми можемо рости в нашому розумінні «широта і довгота, і глибина і висота, [о] любов Христа, яка перевищує знання , так що [ми] можуть бути виконані всією повнотою Бога »(Ефесян 4: 18,19 NRSV).

Вимоги до вступників

Вступ до міжнародної програми магістра теології вимагає:

1. Ступінь бакалавра з теології або еквівалентний ступінь визнаної навчальної установи порівняно з голландським академічним бакалавром

2. Добре володію англійською мовою , щоб продемонструвати:

  • оцінка TOEFL 575 (на основі паперових тестів), 232 (комп'ютерний тест) або 90
  • (Інтернет-тест);
  • оцінка IELTS 6,5;
  • TOEIC оцінка 720;
  • Кембридж ESOL CAE 58-66.

3. Під час подання заявки на навчання в OT або NT : перевірений рівень бакалавра на івриті чи грецьку мову. Для єврейського це означає, що вивчення навантаження становить принаймні 15 ECTS, для грецького студента - не менше 20 ECTS (15 грецьких ECTS та 5 грецьких ECTS NT). Один ECTS повинен бути порівняний з навчальним навантаженням 28 навчальних годин.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

The Protestant Theological University (PThU) is a university for theology based on a religious view of life, located in Amsterdam and Groningen. The PThU aims at profound and relevant theological educ ... Детальніше

The Protestant Theological University (PThU) is a university for theology based on a religious view of life, located in Amsterdam and Groningen. The PThU aims at profound and relevant theological education and research with regard to developments in faith, church and Christianity worldwide. Work in the university is inspired by its close association with the church and a fascination for what faith does with people – explicitly including the personal faith of its staff and students. Згорнути