Магістр архітектурних наук - магістр наук

Загальні відомості

Опис програми

Огляд

Стати експертом у галузі науки про побудоване середовище та підвищити своє розуміння зв’язків між архітектурою, інженерією, тестуванням та будівельними дослідженнями.

Ви вивчите будівництво та ефективність будівництва, функціонування будівельних матеріалів, стійкість у галузі та взаємозв'язок будівель та навколишнього середовища. Навчіться розпитувати, перевіряти та пояснювати ці елементи та будьте впевнені у своїх знаннях як учений-архітектор.

Виберіть з вибору кваліфікацій, які відповідають вашим цілям кар’єри та доступності часу.

Майстер архітектурних наук професійно визнаний Новозеландським інститутом будівництва (NZIOB).

АлександруПетре / Піксабай

Перетворіть світ, у якому ми живемо

Отримати уявлення про взаємодію між людьми, будівлями та культурою. Ви розглянете багато перспектив, включаючи важливу роль Тіканга та Матауранга Маорі в архітектурному дизайні та прийнятті рішень.

Ви також отримаєте практичне обгрунтування того, як будівлі впливають на природний світ завдяки їх проектуванню, будівництву, експлуатації та технічному обслуговуванню, з можливістю спеціалізуватися на управлінні проектами або стійких інженерних системах.

Громада

Післядипломне навчання допоможе вам побудувати цінні стосунки та мережі з однолітками, співробітниками університету та майбутніми колегами. Скористайтеся можливостями для відвідування заходів, семінарів, практикумів та соціальних функцій.

Ви також скористаєтесь досвідом працюючих професіоналів через зв'язки факультету з місцевою промисловістю.

Кар'єра

Післядипломна кваліфікація в галузі архітектурних наук може відкрити двері для кар’єри в дизайні та розробці нашого побудованого середовища. Ви можете розпочати власну практику або працювати працівником у фірмі чи урядовій організації. Ви можете працювати менеджером будівельних проектів, інженером з питань стійких систем або консультантом. Іншими робочими місцями можуть бути консультант з освітлення або дизайнер, радник згоди щодо будівництва, аналітик з пожежної конструкції та правил, інженер-акустик та інспектор кількості.

Ви також можете зосередитись на дослідженні історії, теорії та сучасної практики в галузі архітектури та відкрити кар'єру в академічних колах або дослідницькій організації.

Стипендії

Школа архітектури має ряд призів та стипендій щороку.

Ви також можете шукати інші стипендії на основі вашого рівня навчання, предметної області та фону.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Get a world-class education as an international student at Victoria University of Wellington—New Zealand's globally-ranked capital city university. Victoria University of Wellington is located in Well ... Детальніше

Get a world-class education as an international student at Victoria University of Wellington—New Zealand's globally-ranked capital city university. Victoria University of Wellington is located in Wellington – New Zealand’s second largest city – in the geographic, political and cultural heart of the country. We’re number one in New Zealand for research quality. Згорнути
Веллінгтон , Веллінгтон , Веллінгтон + 2 Більше Менше