Магістр архітектури

Загальні відомості

Опис програми

  • Код CRICOS: 058728C
  • Прийом: лютий, липень
  • Тривалість: 2 роки
  • Розташування: Перт
  • Режим навчання: повний робочий день
  • Орієнтовна плата за перший рік: 32 900 доларів США

124351_curtin--architecture-1600x1067.jpg

Опис Курсу

Програма акредитованого майстра архітектури у поєднанні з відповідним професійним досвідом та успішним складанням іспиту архітектурної практики виконує один із Pathways для реєстрації як архітектор в Австралії.

У Майстрі архітектури ви будете вивчати архітектурну історію, теорію, дослідження, управління та право та проходити професійну практику. Це практичний курс, який поєднує в собі розуміння дизайну, науки, техніки, історії та культури, щоб забезпечити випускник з чітким набором навичок. Ви також візьмете на себе великий спеціалізований проект архітектурної дипломної роботи у спеціалізованій галузі інтересів, щоб продемонструвати дослідницькі навички та отримати практичний досвід. Студенти, які закінчили магістерську ступінь до високого стандарту, можуть подати заявку на дослідження докторського рівня.

Професійне визнання

Майстер архітектури є завершальним етапом п'ятирічного академічного Pathway щоб стати практичним архітектором. Колегія архітекторів Західної Австралії визнає цей дворічний курс у поєднанні з трирічним бакалавром прикладної науки (архітектурною наукою) або аналогом, що відповідає їх академічним вимогам для реєстрації. Після завершення затвердженого післядипломного практичного досвіду ви отримаєте право на асоційоване членство в Королівському австралійському інституті архітекторів. На міжнародному рівні курс визнаний архітектурними радами Сінгапуру та Гонконгу.

Критерії вступу

Усі студенти повинні відповідати вимогам володіння англійською мовою Куртіна. Ви повинні мати ступінь бакалавра архітектури від визнаного закладу або його еквівалента. Вступ до курсу є змагальним та навчальним досягненням в останніх двох семестрах навчання, або еквівалентним вважається. Також може знадобитися подання фоліа.

Майбутнє архітектури

Архітектура має все більше уваги до сталого дизайну. Від архітекторів потрібно творчо замислюватися над побудованим середовищем та застосовувати критичне мислення в цифровому дизайні та технологіях. Формування інформаційного моделювання (BIM), стійкої архітектури та громадських проектів інформують Curtin про співробітники та роботу студентів, що дозволяє випускникам вирішувати майбутні потреби людського досвіду в побудованому середовищі.

Промисловості

  • Архітектура
  • Дизайн інтер'єру
  • Міське та регіональне планування

Останнє оновлення Гру 2019

Про навчальний заклад

Curtin is an innovative, global university known for its high-impact research, strong industry partnerships and commitment to preparing students for jobs of the future.

Curtin is an innovative, global university known for its high-impact research, strong industry partnerships and commitment to preparing students for jobs of the future. Згорнути
Перт , Дубай , Moka , Сінгапур , Miri + 4 Більше Менше