Магістр архітектури (професійний)

Загальні відомості

Опис програми

Огляд

Приготуйтеся працювати професійним архітектором. Стежте за своїми навичками як дизайнером, розвивайте свою здатність мислити візуально і в трьох вимірах і навчайтесь якнайкраще задовольняти потреби ваших клієнтів завдяки практичному, реальному життю.

Вивчіть за допомогою комбінації навчальних курсів та письмової тезери або дослідницького портфоліо, що включає в себе самостійне, дослідження, орієнтовані на дизайн. Ви отримаєте цілий ряд дизайнерських проектів, які демонструють майстерність у вашій області інтересу.

Професійна акредитація

Ваша майстра (Prof) з Вікторії буде визнана Нова Зеландія Registered Architects Board (NZRAB) як виконувати академічні вимоги до реєстрації на практиці як архітектор. Потрібно витратити від двох до трьох років практичний досвід, перш ніж подати заявку на реєстрацію. Рада буде оцінювати вашу професійну компетентність.

Асоціація архітекторів Співдружності (CAA) також приймає рішення про те, що вони виконують свої академічні вимоги щодо членства та реєстрації. Однак вам доведеться задовольнити деякі інші вимоги, такі як докази курсових робіт та практичного досвіду.

Ви також будете відповідати академічним вимогам до професійної реєстрації як практикуючий архітектор з галузевою організацією, Нова Зеландійський інститут архітекторів (НЗІА).

Громада

Післядипломна освіта в Вікторії допоможе вам створити цінні відносини та мережі з колегами, співробітниками університету та майбутніми колегами. Ви зможете відвідувати заходи, семінари, семінари та соціальні функції.

Асоціація студентів аспірантів також може надати вам інформацію про навчання у Вікторії та надає вам голос у кампусі.

Кар'єра

Ви закінчите готуватися до кар'єри в основній архітектурі в приватній практиці або урядової організації.

Тим не менш, ваш широкий спектр навичок буде адаптований до багатьох пов'язаних кар'єри, так що ви також знайдете можливості за межами основної професії. Вони можуть включати містобудівника чи міського дизайнера, дизайнера інтер'єру, сценічного або кінорежисеру, майнового розробника, менеджера проекту, вчителя чи дослідника або роботи в галузі будівельного права.

Повернення до навчання

Багато студентів отримують аспірантуру через кілька років. Якщо після вивчення настав час, наші співробітники зв'язку зможуть допомогти вам повернутися в університетське життя.

Стипендії

Школа архітектури має ряд призів та стипендій щороку.

Ви також можете шукати інші стипендії на основі вашого рівня навчання, предметної області та фону.

Покращіть свій досвід з Ph.D. вивчення

Якщо ви добре будете в дослідженні свого майстра, ви зможете подати заявку на участь у докторантурі. Крім того, ви можете оновити дисертацію магістрів до кандидата наук. теза Доктор філософії Дисертація є оригінальним та стійким дослідженням, виконаним під наглядом.

Кандидат наук Кандидати підтримують факультет вищих досліджень (FGR), який також обробляє всі заявки.

Перед тим, як подати заяву, ви повинні поговорити з головою Школи архітектурного дослідження комітету про наявний нагляд за докторантом. навчання в архітектурі.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Get a world-class education as an international student at Victoria University of Wellington—New Zealand's globally-ranked capital city university. Victoria University of Wellington is located in Well ... Детальніше

Get a world-class education as an international student at Victoria University of Wellington—New Zealand's globally-ranked capital city university. Victoria University of Wellington is located in Wellington – New Zealand’s second largest city – in the geographic, political and cultural heart of the country. We’re number one in New Zealand for research quality. Згорнути
Веллінгтон , Веллінгтон , Веллінгтон + 2 Більше Менше