Магістр англійської та американських досліджень (EAS)

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

ЗАЯВКА в UniTo на 2020-2021 рр. Відкривається до 30 квітня 2020 року. Подайте заявку на href = "https://apply.unito.it

Дворічна магістерська програма (Laurea magistrale) з англійської та американської літератури в університеті Туріна - це програма випускників гуманітарних дисциплін, присвячена вивченню англійської та північноамериканської мови / лінгвістики, творів літератури та культур, що аналізуються в міждисциплінарній та порівняльній перспективі. .

Повністю викладається англійська мова, програма готує випускників, які професійно грамотно володіють англійською мовою і отримали глибоке розуміння літератури та культури англійською мовою - тобто британською, північно-американською та постколоніальною - а також аспектами формування історії цих культур. .

Ця програма є частиною програми вищої освіти (“Laurea magistrale”) у Lingue e Letterature Moderne (LM-37).132093_ScreenShot2020-03-01at9.47.12PM.png фото люб’язно надано University of Turin

Вимоги до прийому

Кандидати повинні мати - до вступу - принаймні трирічну вищу освіту (“Laurea o diploma Universitario”). Якщо видається за кордоном, ступінь має надходити від академічно визнаної установи, відповідно до діючих правил про прийом до італійських університетів. Мінімальні вимоги до прийому включають:

Для кандидатів, які мають дипломи, отримані в Європейському Союзі:

  • 16 кредитів ECTS (“cfu”) з англійської мови / лінгвістики
  • 16 кредитів ECTS (“cfu”) в англійській, англійській постколоніальній або північноамериканській літературі

Для кандидатів, які мають дипломи, отримані за межами Європейського Союзу:

  • Еквівалент щонайменше 10% від загального ступеня кредитного навантаження на англійську мову / лінгвістику.
  • Еквівалент принаймні 10% від загального ступеня кредитного навантаження в британській, англійській постколоніальній або північноамериканській літературі.
  • Міжнародна сертифікація (див. Примітку для переліку прийнятих сертифікатів та вимоги до мінімальних балів), що підтверджує принаймні CEF B2 рівень володіння англійською мовою. Мовна сертифікація повинна бути не більше трьох років.

Приймальна комісія оцінюватиме заявки на основі навчальної програми та інтерв'ю.

Навчальний графік

Курси викладаються протягом двох семестрів (жовтень-грудень; лютий-травень), з понеділка по п'ятницю, як правило, у другій половині дня. Мовні лабораторії ("lettorati") проходять з жовтня по квітень / травень.

Екзаменаційні періоди: січень; Травень-червень-липень; Вересень; Листопад.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

ЗАЯВКА на 2020-2021 рр. В UniTo відкрита до 30 квітня 2020 року. Подайте заявку на https://apply.unito.it University of Turin сьогодні є одним з найбільших італійських університетів, відкритих для між ... Детальніше

ЗАЯВКА на 2020-2021 рр. В UniTo відкрита до 30 квітня 2020 року. Подайте заявку на https://apply.unito.it University of Turin сьогодні є одним з найбільших італійських університетів, відкритих для міжнародних досліджень та навчань. Він здійснює наукові дослідження та організовує курси майже з усіх дисциплін. Він є невід'ємною частиною громади, яка діє для відродження міських та приміських територій, сприяє культурній взаємодії, соціальній інтеграції та розвитку, заохочує діалог та розуміння сучасних реалій. Згорнути