Магістр англійської літератури

Загальні відомості

Опис програми

Магістр англійської літератури розроблений навколо вашого розвитку як читача та дослідника літератури; як критичний та рефлексивний вчений; і як комунікатор і доповідач знань. Він поєднує поточні наукові дослідження з просуванням переданих академічних та професійних навичок. Він запрошує вас взяти участь у дискусіях, дискусіях та проектах, які трансформують цю дисципліну, за допомогою модулів під керівництвом досліджень, що базуються на поточних інтересах нашого персоналу, публікаціях та спільних проектах. Заснований на модульній структурі та зручному розкладі, цей курс підходить як для заочної форми навчання, так і для денної форми навчання.

Ключові факти

 • Нагорода: майстри
 • Тривалість: 1 або 2 роки
 • Форма навчання: денна / заочна
 • Дата початку: вересень
 • Установа-нагороджувач: Bishop Grosseteste University
 • Код установи: B38

Про цей курс

Наш ступінь магістра англійської літератури ідеально підходить, якщо ви хочете розширити та розширити своє співробітництво з англійською літературою. Ви дослідите цілий ряд літературних жанрів, підходів та тем у контексті пост-Просвітництва, починаючи з 1780 року і донині, за допомогою двох модулів, що викладаються командою, розкривають нові та темні сторони літератури, а також інноваційні способи інтерпретації минулого та сьогодення через різні точки зору та чотири модулі під керівництвом репетитора відібраних авторів, літературних періодів, жанрів та тем.

Ви отримаєте передові знання літератури англійською мовою, сили літературно-критичного аналізу, дослідження, незалежну наукову діяльність та передачу знань завдяки чудовим навичкам спілкування. Цей курс надає вам високопопулярні навички організації, управління проектами, доставки, зв’язку, вирішення проблем та взаємодії. Гнучкий та яскравий, це дає вам можливість переслідувати власні інтереси у різноманітних письмових та усних завданнях.

BGU English має усталену дослідницьку культуру, і вас запросять приєднатися до наших співробітників на регулярних літературних заходах, семінарах та презентаціях. Вам буде запропоновано взяти участь у серіях дослідницьких семінарів, конференціях та інших публічних заходах. У рамках «Досконалості досліджень 2014» (REF) 83% робіт, представлених англійськими працівниками, були визнані «міжнародною» якістю, включаючи дослідження, які були визнані «провідними у світі» за своєю оригінальністю, значимістю та строгістю.

Що ти будеш вивчати

Студенти цього курсу в даний час вивчають деякі або всі наступні модулі

Модулі курсу

 • Теоретизуюча література: критичні рамки
 • Література в часі
 • Жанр обрамлення
 • Темна сторона літератури
 • Автор у фокусі
 • Тематичні нитки
 • Дисертація

Weathered books

Вимоги до вступу

Як правило, від вас очікують або передбачають, щонайменше, 2,2 ступеня з відзнакою з англійської літератури чи суміжної дисципліни.

Якщо ви маєте інший ступінь 2,2 або вище, залежно від змісту, вам буде запропоновано продемонструвати достатню кількість предметних знань, що стосуються змісту програми. Це буде оцінено під час співбесіди та подання заявки.

BGU прагне розширити доступ та участь, і ми дотримуємось суворої політики недискримінації.

Як тебе навчають?

Протягом цього курсу вам будуть запропоновані індивідуальні, незалежні модулі, подані за гнучким розкладом (який також може містити навчальний маршрут за сумісництвом). Він забезпечує різноманітність як за змістом, так і за структурою, а довші модулі пропонують широту та обсяг, доповнені спеціальними модулями, що забезпечують глибину та фокус. Ви зможете адаптувати оцінку відповідно до власних інтересів та підготувати свою індивідуальну дисертацію.

Оцінка

Навчання базуватиметься на незалежних дослідницьких завданнях, що включатимуться в регулярні семінари невеликих груп. Завдяки поєднанню коментарів експертів та критичної дискусії студенти набуватимуть навичок та рамок, необхідних для ряду усних, письмових та науково-орієнтованих оцінок. Ці літературні оцінки розвинуть вдосконалені навички спілкування та презентації для різноманітності професійного майбутнього.

Кар'єра та подальше навчання

Цей магістерський курс підготує вас до різних професій, які залежать від просунутих критичних, літературних та аналітичних навичок, а також від витончених комунікативних та дослідницьких здібностей, які ви отримаєте. Це може включати такі професії, як викладацька діяльність, видавнича справа, бібліотечна справа, журналістика, професійна література або в академічних колах (через здобуття ступеня кандидата наук). Однак магістр англійської мови не повинен призводити до кар'єри, спеціально прив'язаної до предмета. Наші випускники також матимуть сильну можливість перейти до професій, пов'язаних з маркетингом, управлінням або зв'язками з громадськістю.

Підтримка

Навчання в BGU - це орієнтований на студентів досвід. Співробітники та студенти працюють разом у дружній та прихильній атмосфері як частина інтимної спільноти кампусу. Ви будете знати кожного співробітника особисто і будете впевнено звертатися до них за допомогою та порадами, і співробітники впізнаватимуть вас не лише з погляду, але як особистість із унікальними талантами та інтересами.

Ми будемо там, щоб підтримати вас, особисто та в академічному плані, від вступу до випускного.

Збори та фінанси

Багато інформації про фінанси студентів доступно з численних джерел, але іноді вона заплутана та суперечлива. Ось чому в BGU ми намагаємось надати вам всю інформацію та підтримку, якою ми можемо допомогти протягом усього процесу. Наша команда студентських консультацій - це експерти, які допоможуть вам розібратися в механізмах фінансування вашого навчання, пропонуючи цілий ряд послуг, які допоможуть вам поетапно провести всі аспекти фінансування студентів.

Для всіх заявників в UCAS є повні вказівки, щоб максимально спростити заповнення вашої онлайн-заявки, а також текст довідки, де це доречно.

Останнє оновлення Жов 2020

Про навчальний заклад

Here at Bishop Grosseteste University (BGU), we’ve been educating students in the historic heart of the City of Lincoln for over 150 years, located on a beautifully green and pleasant campus just a fe ... Детальніше

Here at Bishop Grosseteste University (BGU), we’ve been educating students in the historic heart of the City of Lincoln for over 150 years, located on a beautifully green and pleasant campus just a few minutes’ walk from Lincoln Cathedral, Castle and the old Roman city. We’re set on a single-site campus, so just about everything you need is close by, whether it be your tutors, your friends, your lectures or the places in which you like to relax. Згорнути