Магістр авіаційного менеджменту - неповний робочий день

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Ми працюємо віддалено і можемо підтримувати вас у будь-яких запитах - будь ласка, напишіть Брендону на адресу brandon.mclean@portobelloinstitute.ie або зателефонуйте йому 01-8920035.
Наші команди з академічної роботи також працюють віддалено і підтримують наших студентів продовжувати навчання через Інтернет-навчання або розпочати роботу для тих, хто тільки починає свою навчальну дорогу.

Магістр авіаційного менеджменту - це інноваційна магістерська програма, яка зосереджена на електронній комерції та електронних стратегіях управління в світі авіації. Ця програма розвиватиме критичні та практичні навички, застосовувані в галузі управління авіацією. Ви будете обладнані для управління та лідерства в авіаційному секторі, що становить від оперативного управління, стратегічного огляду та планування, регуляторних норм та відповідності та управління фінансами.

Ця програма MSc ґрунтується на знаннях, здобутих під час бакалаврського навчання та / або досвіду навчання на робочому місці, а також ставить вас у сильну позицію щодо просування кар'єри в цьому секторі.

MSc пропонує вам можливість просунути свої знання, розуміння та професійну практику, а також дасть вам платформу для просування вашої кар’єри.

Що я дізнаюся під час цього магістра в галузі управління авіацією?

Під час цієї магістерської програми ви дізнаєтесь про новітні системи та технології авіації, гарантуючи, що ви маєте найсвіжіші знання в галузі, яка постійно розвивається. Ви дізнаєтесь про концепцію електронної комерції в авіаційному управлінні та про вплив, який цифровий вік надалі матиме на стратегічну діяльність авіакомпаній та аеропортів. Ви дізнаєтесь про теорії лідерства та стратегічного управління та надалі розвинете свої лідерські навички через застосування теорії на практиці.

Вивчення управління проектами та вироблення вміння ефективно створювати, керувати та закривати проекти - важливий навик, вироблений під час цієї програми. Використання програмного забезпечення для управління проектами - ще одна ключова навичка, яку ви розвинете. Ви познайомитесь з різними теоріями, методологіями та джерелами даних, які дозволять вам відстежувати та розуміти логістичні стратегії, розроблені великими світовими виробниками та посередниками товарів народного споживання.

Вивчення контексту стійкості та те, як потрібно розвивати ділові практики, щоб відобразити реалії діяльності в рамках глобалізованої торговельної системи, яка прагне застосовувати принципи стійкості, є ключовою перевагою вивчення цієї програми. Це важлива сфера посиленого контролю за авіакомпаніями та аеропортами.

Навчитися оцінювати складний спектр фінансових питань, з якими доводиться вирішувати менеджерів авіакомпаній, щоб забезпечити стабільний бізнес у довгостроковій перспективі та як керувати критичними аспектами негативного фінансового впливу, які є загальними в секторі.

Чому я повинен вивчати магістра в галузі управління авіацією?

Після закінчення навчання вам будуть доступні різноманітні шляхи кар'єри, як в Ірландії, так і за кордоном. Ви будете обладнані для управління та лідерства в авіаційному секторі, що залежить від оперативного управління, стратегічного огляду та планування, регламенту та дотримання законодавства та управління фінансами.

Будучи аспірантом, ви можете розвинути захоплюючу кар’єру в галузі докторських досліджень, консультацій з авіації та великих авіакомпаній та аеропортів. Інші Pathways кар'єри включають роботу в таких установах, як Національний контроль повітряного руху та Управління цивільної авіації.

Сфери управління авіацією, в яких ви можете працювати, включають:

 • Управління обробкою пасажирів
 • Управління операціями авіакомпаній - під крилом
 • Управління повітряними вантажами
 • Управління продажами авіакомпаній
 • Управління маркетингом авіакомпаній
 • Управління доходами
 • Інженерний менеджмент
 • Керування екіпажем
 • Управління льотною палубою

Спеціалізовані галузі авіації, в яких ви могли б працювати, включають:

 • Фінансування та закупівлі авіакомпаній
 • Стратегія авіакомпаній
 • Брендинг авіакомпаній
 • ІТ-підтримка авіакомпанії
 • Корпоративне юридичне обслуговування авіакомпанії
 • Закупівлі авіакомпаній

wanderlust

Отримані кваліфікації

MSc Aviation Management отримав Лондонський університет метрополій (LMU). Це визнано нагородою 9 рівня в Національній рамці кваліфікацій.

Студенти реєструються аспірантами Лондонського університету Metropolitan і отримають студентську картку, яка підтверджує їхній статус студента.

Кваліфікаційні рамки в Ірландії та Великобританії

Ірландські та британські органи кваліфікації співпрацювали над ініціативами, що сприяють прозорості, визнанню та мобільності кваліфікацій між нашими юрисдикціями. Органи з кваліфікації у Великобританії та Ірландії домовилися про існуючі рамки кваліфікацій, Brexit не вплине на цю угоду.

Вимоги до вступу та процес подання заявки

Вимоги щодо вступу

Подача заявок здійснюється безпосередньо в Інститут Портобелло. Вам потрібно буде мати:

 • мінімум 2,2 (або еквівалент) у відповідній дисципліні

Курс також відкритий для професіоналів, які вже працюють в авіаційній галузі, які не обов'язково мають ступінь бакалавра. Однак ви повинні мати як мінімум два роки досвіду роботи на управлінському рівні в галузі. Це потрібно підтвердити двома рекомендаційними листами. Вам також потрібно надати резюме на підтримку вашої заявки.

Якщо у вас є досвід, який не входить у цю специфікацію і є нестандартним, ми хочемо запросити вас на співбесіду / інтерв'ю Skype для більш детального обговорення вашої заявки.

Процес застосування

 • Крок 1 - Заповніть форму онлайн-бронювання.
 • Крок 2 - Заявники будуть зв’язані для підтвердження / підтвердження того, що вони відповідають критеріям вступу, і запис буде підтверджений.
 • Крок 3 - Підтвердження місця буде надано заявникам, які негайно відповідають критеріям.

Зверніть увагу, що місця на цьому курсі обмежені, а місця підтверджені лише після отримання квитків за навчання. Раннє застосування рекомендується.

Структура курсу

Весь навчальний матеріал проводиться на Moodle - це зручна онлайн-платформа, яка підтримуватиме ваші заняття. Щоб виконати цей курс, студенти повинні мати основні знання щодо використання комп’ютера та пошуку в Інтернеті для наукових цілей.

137560_pexels-photo-912050.jpeg

Модулі та оцінки курсу

Курс цілей

Студенти надалі розвиватимуть навички, такі як критичний аналіз та вирішення проблем у контексті прийняття стратегічних рішень. Практичні огляди та презентації галузі гарантують, що студенти співвідносять теорію з реальними сценаріями роботи.

Ця програма ступеня магістра призначена для заохочення взаємодії та участі студентів, розвиваючи їхню здатність до самостійної роботи, пропонуючи та розробляючи рішення проблем на систематичному та ефективному рівні та впевнено та чітко спілкуючись як у письмовій, так і на усній формі.

Модулі курсу

Нижче перелічені модулі. Назви модулів та деталі модулів постійно оновлюються, щоб відобразити законодавчі зміни тощо, результати досліджень тощо, тому вони можуть змінюватися з часом.

Модулі першого року включають:

Проект бізнес-досліджень (основна, 40 кредитів)

Студенти продемонструють розуміння сектору та важливості питань у ньому за допомогою аналізу на високому рівні, засвоєння та інтерпретації ключової інформації та статистики.

Електронна комерція з управління авіацією (основна, 20 кредитів)

Цей модуль буде присвячений концепції електронної комерції в авіаційному управлінні, а вплив цифрової епохи надалі матиме стратегічну діяльність авіакомпаній та аеропортів.

Електронні системи та нові технології в експлуатації авіакомпаній та аеропортів (основна, 20 кредитів)

Цей модуль оцінює, як менеджери можуть використовувати інновації та нові технології для підвищення продуктивності, обслуговування клієнтів за допомогою цифровізації, а також як можна підвищити ефективність та безпеку навчання технологіями. Він також розгляне, як технологія забезпечує авіалініям та аеропортам кращий контроль над клієнтським досвідом та пропозицією послуг.

Методи фінансування та прогнозування експлуатації авіакомпаній та аеропортів (основний, 20 кредитів)

Цей модуль представляє життєво важливу оцінку управління витратами на авіалінії як ключову навичку управління для менеджерів комерційних авіакомпаній. Модуль має на меті оцінити складний спектр фінансових питань, з якими доводиться вирішуватись менеджерам авіакомпаній, щоб забезпечити стабільний бізнес у довгостроковій перспективі та способи управління критичними аспектами негативного фінансового впливу, які є загальними в секторі.

Методи дослідження управління авіацією (ядро, 20 кредитів)

Модуль призначений для підготовки студентів до критичного читання та оцінки досліджень у вибраній галузі дослідження, а потім для розробки проектної пропозиції для їхнього бізнес-дослідницького проекту.

Стратегія, лідерство та електронна інновація для керівників авіації (основна, 20 кредитів)

Цей модуль має на меті стимулювати критичну обізнаність студентів та застосування ключових теорій лідерства та стратегічного управління у власній практиці та розвивати їхню здатність оцінювати поточну практику у світлі відповідних академічних теорій.

Сталість глобальних авіаційних компаній (основна, 20 кредитів)

Цей модуль буде вирішувати критичну проблему того, як сучасне мислення щодо стійкості вплине на авіаційний бізнес та організацію. Він вивчить контекст стійкості та те, як потрібно розвивати ділові практики для відображення реалій діяльності в рамках глобалізованої торговельної системи, яка прагне застосовувати принципи стійкості.

Міжнародна логістика (опція, 20 кредитів)

Цей модуль дасть можливість студенту зрозуміти фактичні процеси обміну товарами та послугами між партнерами з глобальної торгівлі та логістичні домовленості в межах транснаціональних корпорацій через державні та регіональні кордони.

Міжнародна практика управління проектами (опція, 20 кредитів)

Цей модуль розглядає основні напрямки управління проектами, визначені у APM BOK версії 7, здійснюючи порівняння з PMBOK та PRINCE. Студенти розвиватимуть здатність ефективно створювати, керувати та закривати проекти та використовувати програмне забезпечення для управління проектами.

Провідні, керуючі та розвиваючі люди (опція, 20 кредитів)

Цей модуль спрямований на те, щоб надати студентам суворі рамки знань та розуміння щодо управління людьми, що вони потребуватимуть незалежно від ступеня спеціалізації, яку вони оберуть у рамках своєї кар'єри в галузі управління персоналом / людських ресурсів. Він спрямований на ознайомлення учнів з основними сучасними доказами досліджень зайнятості та ефективних підходів до управління людськими ресурсами та ВПР.

Маркетинг, маркетингові комунікації та операції (MMCO) (опція, 20 кредитів)

Цей основний модуль охоплює основні аспекти маркетингового менеджменту, включаючи маркетингові дослідження, маркетингову стратегію, маркетингові комунікації та оперативне управління та те, як вони взаємозв'язуються.

Плата за курс, легкий план оплати

 • Ціна курсу: 4795 євро за навчальний рік
 • Плата за оцінку LMU 305 євро, що сплачується за навчальний рік за 14 днів до початку курсу.
Останнє оновлення Лип 2020

Про навчальний заклад

Portobello Institute was established in 1981 and is built on the shoulders of some very wonderful and inspirational individuals. The Institute was originally set up by Delia Lyons and has been continu ... Детальніше

Portobello Institute was established in 1981 and is built on the shoulders of some very wonderful and inspirational individuals. The Institute was originally set up by Delia Lyons and has been continuously advanced by her daughter Rebekah Lyons, another forward-thinking and hard-working woman. Згорнути