Магістр Дизайн

Загальні відомості

Опис програми

У магістра мистецтв у дизайні дизайнери та особистості з дизайнерських областей розвивають майстерність і досягають професійного досвіду. Основна увага магістерської програми - це дослідження, орієнтоване на роботу та мислення за власним дизайнерським проектом. Поєднання високої індивідуальної відповідальності, рефлексивного та міждисциплінарного мислення, власне дизайнерське ставлення, а також підприємницька діяльність відіграють як вирішальну роль у кваліфікації для подальших кар'єрних кроків як здатності підключатися до міжнародної практики або вищої освіти.

Дослідження базується на науково-орієнтованій моделі, в якій студенти зосереджують свою увагу на розробці свого індивідуального магістерського проекту до зрілості протягом трьох семестрів. Результати - майбутні орієнтовані дизайнерські рішення, а також інфекційні знання та нові методи.

Магістерська програма Zürcher Hochschule der Künste охоплює шість напрямків:

Візуалізація знань: створення та передача знань через зображення та візуалізацію. Переклад складної інформації на візуальну мову та передачу знань через зображення.

Дизайн гри: концепція та дизайн ігор, серйозних ігор, мистецтва Ludic Game Art, а також спільних, віртуальних світів.

Дизайн взаємодії: розробка концепцій та систем у галузі втіленого взаємодії, інтерактивного досвіду та реактивного матеріалу.

Візуальний зв'язок: розвиток цілісних виразів, візуальних ідентичностей та брендів, редакційний дизайн. Систематичне вивчення шляхом розробки розвідки та теоретичного відображення.

Дизайн продукту: Розробка продуктів та концепцій для спорту, мобільності та соціального дизайну. Включення інновацій, тенденцій, виробництва, маркетингу, матеріалів, а також соціальних та географічних питань.

тенденції

Останнє оновлення Лис 2018

Про навчальний заклад

With around 2,800 students and 650 teaching staff, Zurich University of the Arts is one of the major universities of the arts in Europe. The study and research programme covers the areas of design, fi ... Детальніше

With around 2,800 students and 650 teaching staff, Zurich University of the Arts is one of the major universities of the arts in Europe. The study and research programme covers the areas of design, film, fine arts, music, dance, theatre, transdisciplinary studies, and the teaching of arts and design. The university also has many venues for exhibitions and performances, where the results of the education provided can be shown in public. Згорнути