Магістр Дизайн (MDes) Міжнародний дизайн та управління бізнесом

Загальні відомості

Опис програми

Міжнародний дизайн та управління бізнесом (ID

Посвідчення особи

Хронологія подання заявок - вступ до вересня 2020 року

 • Період подання заявок: 26 вересня 2019 р. - 30 квітня 2020 р
 • Терміни відгуків:
  • Ранній раунд: 13 грудня 2019 року
  • 1 раунд: 24 січня 2020 року
  • 2 раунд: 6 березня 2020 року
  • 3 раунд: 30 квітня 2020 року
 • Термін подачі заявок: 30 квітня 2020 року
Ідентифікатор


Цілі програми

Ідентифікатор

Представники галузевих партнерів під час презентації студента / PolyU Design


Цілі програми

Студенти, незалежно від дисциплінарного досвіду, навчаються разом, щоб виховати нову думку та ставлення, коли міждисциплінарне стимулювання є основою інновацій. Вони будуть:

 • застосовувати теорії та концепції трьох областей, що лежать в основі цього фаху
 • оцінювати культурні відмінності та їх наслідки для лідерства та ефективного управління дизайном та діловою діяльністю
 • визначити та оцінити засоби, за допомогою яких може бути кероване створення вартості
 • ефективно брати участь у розробці, впровадженні та комплексній оцінці проектів, що включають міждисциплінарні та багатокультурні команди
 • демонструють можливість перегляду, оформлення та вирішення питань дизайну шляхом прийняття кількох перспектив
 • зрозуміти та виконати інтегративне мислення ролей Т-образного професіонала в діловому середовищі
Студенти, які представляють співробітників галузі на майстер-класі Design Foresight 2018: Громадський транспорт 2030 р. У Великому Китаї - станції


Структура програми

Ідентифікатор

Дизайн Мислення / PolyU Design

Режим доставки класу

Заняття проводяться в денний час у будні дні за винятком трьох предметів, які будуть доставлятися у вихідні дні. Для кожного з цих предметів у вихідні дні потрібно три вихідні дні на протязі 4-5 тижнів.

Зазвичай для завершення спеціалізації потрібно 1 рік.

Наші студенти мають дисциплінарну підготовку в галузі проектування, управління бізнесом, інженерних ІТ, соціальних наук (гуманітарні науки, комунікації, культурології, психології). / PolyU Design

Застосування

Вхідна вимога

Кращий ступінь бакалавра в галузі дизайну або еквівалент в суміжній дисципліні та професійний досвід дизайну.

Повна програма включає в себе
 • Заява
 • Лист про наміри
 • Три рекомендаційні листи (академічні / професійні)
 • Докази академічної кваліфікації, тобто офіційні повні стенограми та ступені сертифікатів
 • Портфоліо (див. FAQ для вимог та подання).
 • Звіт IELTS / TOEFL ^

^ За винятком носіїв англійської мови, ступінь бакалавра (або еквівалентна кваліфікація) присвоюється визнаним університетом, де носієм навчання є англійська. В іншому випадку очікується, що ви виконаєте наступну мінімальну вимогу з англійської мови з метою вступу: Тест з англійської мови як іноземної (TOEFL) - бал 80 для Інтернет-тестування або 550 для паперового тесту; АБО загальний бальний показник принаймні 6 у Міжнародній системі тестування англійської мови (IELTS). Усі результати тестів з англійської мови вважаються дійсними протягом двох років після дати тестування.

Інтерв'ю

Всі вступники повинні пройти процес інтерв'ю. Короткострокові заявники будуть запрошені на співбесіду особисто (для місцевих заявників) або через інтернет-відеодзвінки (для не місцевих заявників).

Місцеві та не місцеві студенти з материка, інших частин Азії та інших країн світу / PolyU Design

Фінансова допомога

Випускники PolyU Design BA можуть подати заявку на 15% -ву концесію за навчання (за умови затвердження) при успішному зарахуванні до однієї з програм MDE у вересні 2020 року. Ця концесія надається на розсуд Школи.

Немає стипендій для немісцевих студентів до вступу до 2020 року. Для місцевих жителів через урядове управління фінансів студентів доступні два види фінансової допомоги: (1) Фонд безперервної освіти та (2) Розширена схема кредитування, яка не перевірена без використання коштів (ENLS).

Деякі дисципліни в схемі MDes включені до списку постійних навчальних закладів (CEF) з відшкодування курсів для місцевих жителів. Для отримання додаткової інформації про CEF або список відшкодування курсів, відвідайте офіційний веб-сайт CEF. Розширена програма безпрофесійних тестованих кредитів (ENLS) надає процентні кредити студентам, які мають право на оплату навчання. Детальнішу інформацію про схему можна знайти на веб-сайті Уряду.

Тип VISA (для іноземних студентів)

Китайська Народна Республіка та іноземні громадяни, а також особи, які мають дійсну робочу візу або дозвіл на робочий відпочинок, можуть подавати заявку на цю програму як не місцеві жителі. Для цієї програми денної програми немісцеві жителі потребують студентської візи . Власники залежної візи або візи в рамках IANG також вважаються немісцевими жителями, але не потребують студентської візи. Заявки на візи обробляються та визначаються Департаментом імміграції уряду HK SAR. Зазвичай процес займає 8 - 10 тижнів після отримання всіх необхідних документів.

Останнє оновлення Жов 2019

Про навчальний заклад

PolyU Design has been an important hub of design education and research for Hong Kong since 1964. The School thrives on its geographical position in bridging the East and the West, allowing its studen ... Детальніше

PolyU Design has been an important hub of design education and research for Hong Kong since 1964. The School thrives on its geographical position in bridging the East and the West, allowing its students to develop their design strengths with a uniquely international cultural awareness at both professional and social levels. Згорнути