Магістр Дизайн (MDes) Міжнародний дизайн та управління бізнесом

Загальні відомості

Опис програми

Міжнародний дизайн та управління бізнесом (ID&BM) - це мультидисциплінарний спеціалізм, заснований на інтегративному підході до управління дизайнерським мисленням, що об'єднує професійні знання у сферах дизайну, бізнесу та технологій для досягнення "управління дизайном як конкурентною стратегією" в міжнародних бізнес-умовах. . Глобалізація бізнесу та освіти швидко зменшила межі між країнами, культурами та економіками.

ID&BM забезпечить «місце зустрічі» для студентів та викладачів серед інститутів спільної роботи з різних регіонів світу, що дає змогу міжкультурним та -дисциплінарним проектним командам вирішувати та керувати дизайнерськими, діловими та технічними проблемами в реальному житті. ID&BM орієнтований на прийоми, які поширюються серед студентів Гонконгу, китайських та міжнародних студентів та у різних сферах дизайну, бізнесу та технології.

Хронологія подання заявок - вступ до вересня 2020 року

 • Період подання заявок: 26 вересня 2019 р. - 30 квітня 2020 р
 • Терміни відгуків:
  • Ранній раунд: 13 грудня 2019 року
  • 1 раунд: 24 січня 2020 року
  • 2 раунд: 6 березня 2020 року
  • 3 раунд: 30 квітня 2020 року
 • Кінцевий термін подачі заявок: 30 червня 2020 року
ID&BM спрямований на виховання нового мислення та ставлення, коли міждисциплінарне стимулювання є основою інновацій / PolyU Design


Цілі програми

ID&BM має на меті виховання "професіоналів у формі Т", що володіють високим рівнем компетенції, щоб краще зрозуміти та керувати глобальною динамікою бізнесу, а також функціонувати та сприяти дизайну, залежному від дизайну та інтенсивному бізнесу. Ці компетенції дозволяють студентам вести трансформацію відповідних місцевих підприємств та кинути виклик існуючому розуму щодо технологічних інновацій, дизайну продуктів та послуг від інтегративного підходу до управління дизайнерським мисленням. Зрештою, ID&BM має на меті створити вплив на регіональному та глобальному рівнях, задовольняючи вимоги майбутніх талантів добре збалансованих розробників бізнесу, підприємців, інноваторів продуктів та послуг.

Представники галузевих партнерів під час презентації студента / PolyU Design


Цілі програми

Студенти, незалежно від дисциплінарного досвіду, навчаються разом, щоб виховати нову думку та ставлення, коли міждисциплінарне стимулювання є основою інновацій. Вони будуть:

 • застосовувати теорії та концепції трьох областей, що лежать в основі цього фаху
 • оцінювати культурні відмінності та їх наслідки для лідерства та ефективного управління дизайном та діловою діяльністю
 • визначити та оцінити засоби, за допомогою яких може бути кероване створення вартості
 • ефективно брати участь у розробці, впровадженні та комплексній оцінці проектів, що включають міждисциплінарні та багатокультурні команди
 • демонструють можливість перегляду, оформлення та вирішення питань дизайну шляхом прийняття кількох перспектив
 • зрозуміти та виконати інтегративне мислення ролей Т-образного професіонала в діловому середовищі
Студенти, що презентують галузевих співробітників на майстеркласі Design Foresight MasterClass 2018: Громадський транспорт Великого Китаю 2030 - Станції та обміни / PolyU Design


Структура програми

ID&BM починається з інтенсивного семитижневого ознайомлення з Основними знаннями з кожної з трьох дисциплін, а потім слідує низка обов'язкових предметів, яка орієнтується на відповідні теорії та / або практики. У другому семестрі основна увага приділяється двом мультидисциплінарним проектам ID&BM, що співпрацюють з приватними чи державними організаціями, тоді як студенти можуть вибирати факультативні дисципліни в галузі дизайну та ділових дисциплін для покращення їхнього індивідуального профілю кар’єри. Рефлективна дисертація Capstone синтезує навчання з ID&BM в літній період.

Дизайн Мислення / PolyU Design

Режим та тривалість доставки класу

Заняття проводяться в денний час у будні дні за винятком трьох предметів, які будуть доставлятися у вихідні дні. Для кожного з цих предметів у вихідні дні потрібно три вихідні дні на протязі 4-5 тижнів.

Зазвичай для завершення спеціалізації потрібно 1 рік.

Наші студенти мають дисциплінарну підготовку в галузі проектування, управління бізнесом, інженерних ІТ, соціальних наук (гуманітарні науки, комунікації, культурології, психології). / PolyU Design

Застосування

Вхідна вимога

Кращий ступінь бакалавра в галузі дизайну або еквівалент в суміжній дисципліні та професійний досвід дизайну.

Повна програма включає в себе
 • Заява
 • Лист про наміри
 • Три рекомендаційні листи (академічні / професійні)
 • Докази академічної кваліфікації, тобто офіційні повні стенограми та ступені сертифікатів
 • Портфоліо (див. FAQ для вимог та подання).
 • Звіт IELTS / TOEFL ^

^ За винятком носіїв англійської мови, ступінь бакалавра (або еквівалентна кваліфікація) присвоюється визнаним університетом, де носієм навчання є англійська. В іншому випадку очікується, що ви виконаєте наступну мінімальну вимогу з англійської мови з метою вступу: Тест з англійської мови як іноземної (TOEFL) - бал 80 для Інтернет-тестування або 550 для паперового тесту; АБО загальний бальний показник принаймні 6 у Міжнародній системі тестування англійської мови (IELTS). Усі результати тестів з англійської мови вважаються дійсними протягом двох років після дати тестування.

Інтерв'ю

Всі вступники повинні пройти процес інтерв'ю. Короткострокові заявники будуть запрошені на співбесіду особисто (для місцевих заявників) або через інтернет-відеодзвінки (для не місцевих заявників).

Місцеві та не місцеві студенти з материка, інших частин Азії та інших країн світу / PolyU Design

Фінансова допомога

Випускники програми PolyU PolyU Design BA можуть подати заявку на отримання випускників Бурсарі (за умови затвердження) при вступі до однієї з програм MDE у 2020/21. Ця фінансова допомога буде у вигляді відшкодування суми, еквівалентної 15% сплаченої плати за навчання.

Місцеві студенти, які є власниками картки HKID (постійної), допущеної до однієї з програм MDes у 2020/21, можуть подати заявку на субсидію в розмірі 120 000 HK, запропоновану Комітетом університетських грантів (UGC) для цільових навчальних програм післядипломної освіти для розрахунок плати за навчання. Основна мета схеми стипендії - залучення заслуговуючих місцевих студентів до проведення міждисциплінарної та поглибленої аспірантури у пріоритетних сферах, важливих для Гонконгу, та швидкому задоволенні суспільних потреб у талантах.

Інші види фінансової допомоги для місцевих студентів доступні через урядове бюро фінансів студентів: Фонд неперервної освіти (CEF) та Розширена схема кредитування без перевірки, яка не перевіряється на кошти (ENLS) .

Немає стипендій для немісцевих студентів .

 • Зауваження: PolyU залишає за собою право змінювати умови або скасовувати вищевказані стипендії чи податковий досвід. У разі будь-якої суперечки / незгоди, рішення ПоліУ остаточне.

  Тип VISA (для іноземних студентів)

  Китайська Народна Республіка та іноземні громадяни, а також особи, які мають дійсну робочу візу або дозвіл на робочий відпочинок, можуть подавати заявку на цю програму як не місцеві жителі. Для цієї програми денної програми немісцеві жителі потребують студентської візи . Власники залежної візи або візи в рамках IANG також вважаються немісцевими жителями, але не потребують студентської візи. Заявки на візи обробляються та визначаються Департаментом імміграції уряду HK SAR. Зазвичай процес займає 8 - 10 тижнів після отримання всіх необхідних документів.

Останнє оновлення May 2020

Про навчальний заклад

PolyU Design has been an important hub of design education and research for Hong Kong since 1964. The School thrives on its geographical position in bridging the East and the West, allowing its studen ... Детальніше

PolyU Design has been an important hub of design education and research for Hong Kong since 1964. The School thrives on its geographical position in bridging the East and the West, allowing its students to develop their design strengths with a uniquely international cultural awareness at both professional and social levels. Згорнути