Магістр ВШЕ Професіонал

Загальні відомості

Опис програми

Інформація для заявників

Абітурієнти будуть допущені до навчальної програми на денній формі навчання під час подальшого навчання магістра. В процедурі прийому немає іспиту. Випускники бакалаврських програм подібної спеціалізації можуть бути допущені до навчання. Оцінка змісту попередніх курсів та порівняння їх з необхідними основами проводиться гарантом програми на основі порівняння предметів навчальних програм та навчальних рядів. Результати попередніх досліджень будуть враховані. Остаточне рішення прийме декан.

Працевлаштування випускників

Метою дослідження є оснащення випускника компетенціями, що дозволяють йому успішно застосовувати себе на ринку праці в галузі ВШЕ (здоров'я, безпека, навколишнє середовище).

Профіль

Метою навчальної програми є підготовка фахівців з управління ризиками - у галузі охорони праці, охорони здоров’я та охорони навколишнього середовища, протипожежного захисту в контексті інтегрованої концепції безпеки, яка зараз просувається у багатонаціональних компаніях по всьому світу. Програма дослідження мультидисциплінарна, включає: аналіз ризиків, запобігання ризикам, лікування залишкових ризиків (аварійне та кризове планування), див. Повний цикл управління ризиками згідно ISO 31000, використовуючи OHSAS (ISO 45001), ISO 14000 та ISO 22301.

Знання випускника

Після закінчення програми професійного навчання HSE, студент буде підготовлений за такими знаннями:

 • Продемонструвати знання про політику, рамки, принципи, стандарти та норми ВШЕ з урахуванням технічних, етичних та суспільних питань.
 • Продемонструйте знання на основі досліджень та всебічне розуміння всіх етапів управління ризиками (на основі прийняття рішень на основі ризику).
 • Зрозуміти складність умов праці, безпеку процесів та безперервність бізнесу та вміння співвідносити проблеми зі здоров’ям, соціально-економічні, політичні, фізичні та екологічні вразливості.

Навички випускника

Після завершення Професійної програми HSE, студент буде підготовлений у наступних навичках:

 • Застосовувати адекватні методології до теоретичних та практичних питань управління ВШЕ на основі наукових підходів та найкращих практик.
 • Визначити, проаналізувати та оцінити ризики та вразливості та запропонувати адекватну профілактику та зменшення ризику на основі доказів.
 • Реалізувати та контролювати комплексне зниження ризику, реагування на ризики та відновлення.
 • Передайте наукові висновки міждисциплінарній аудиторії.
 • Ефективно спілкуватися з зацікавленими сторонами управління, планування та операцій з ВШЕ (включаючи державне управління та самоврядування).
 • Розслідувати випадки та аварії та впроваджувати засвоєні уроки.
 • Працюйте зі складними системами, включаючи невизначеність, визначайте і вирішуйте виникаючі ризики та застосовуйте принцип застереження.
 • Контролювати та оцінювати показники безпеки та здоров'я, приймати рішення на їх основі.

Загальна компетентність випускника

Випускник навчальної програми оснащений необхідним спектром технічних, природничих та соціальних дисциплін, настільки, наскільки це достатньо для вирішення складних проблем безпеки на практиці. Під час навчання акцент робиться на здобутті навичок, особливо через стажування та керовану практику. Випускники також готуються до наукових досліджень, особливо у галузі безпеки та безпеки.
Останнє оновлення Січ 2020

Про навчальний заклад

VSB-TUO is the top ranked university in Czech Republic, drawing on 160+ years of research and academic excellence to provide world class education to 19,000 students from six continents. according to ... Детальніше

VSB-TUO is the top ranked university in Czech Republic, drawing on 160+ years of research and academic excellence to provide world class education to 19,000 students from six continents. according to Times Higher Education Ranking Згорнути