Магістри наук в галузі тваринництва та тваринництва (м.н.с.)

Загальні відомості

Опис програми

ВИМОГА ДОПОМОГИ ДЛЯ ПРОГРАМИ MASTERS

Кандидати на магістерські програми повинні мати наступне: 1. П'ять "O" рівня кредитів у відповідних предметів, включаючи англійську та математику, не більше двох засідань.

  1. Перший ступінь у родинному полі з університету Джозефа Айо Бабалоли або будь-якого іншого визнаного університету з мінімальним відзнакою другого класу або диплом про аспірантуру в родині від будь-якої визнаної установи з CGPA не менш 4,0 на 5-бальній шкалі.
  2. Кандидати для вступу до магістра Продовольча наука та технології, які повинні отримати мінімум нижчого відділу другого класу в галузі біохімії, мікробіології, сільського господарства, машинобудування або будь-яких інших суміжних дисциплін, можуть бути розглянуті, але такий кандидат буде вимагати компенсації за недоліки у відповідних випадках.
  3. ACA, ACCA, ACIB, ACII, CAN тощо. Може також розглядатися як допуск до обліку PGD 5. Для магістра наук Бізнес-адміністрування, аспірант з B.Sc. Ступінь в галузі страхування та актуарної науки може бути розглянута для M.Sc. Бізнес-адміністрування з можливістю у сфері страхування та управління ризиками.
  4. PGD ​​(Arch) є кваліфікованими для магістрів з архітектури (M.Sc. Арка) ступінь програми. Кінцевий кандидат, крім випускника ДАБУ, повинен подати докази промислової підготовки загальною сумою мінімум 6 місяців.
  5. Кандидати повинні взяти усне або письмове співбесіду

МЕТОД ЗАСТОСУВАННЯ

Заявки можна отримати з Академічного відділення, Університету Йозефа Айо Бабалола, Ікеджі Аракджі, штату Осун або будь-якого з підписних місць, після презентації проекту N 10 000 банку на користь університету Джозефа Айо Бабалола. Всі чернетки повинні містити повні імена заявників ззаду.

  1. Апостольська Церква Христа, Генеральний Секретаріат, Оба Ісаак Акінеле Комплекс, Анлугбуа, Басхорун, Ібадан.
  2. JABU Akure Office, Олакайдо будинок Oshinle перехрестя, Oluwatuyi Road, Akure. Штат Одон. (GSM 08034478648).
  3. JABU Лагос Офіс: № 50, Ikorodu Road, Fadeyi, штат Лагос.
  4. Навчально-виховний центр Атанда, Ольюоле майно SW Ring Road, Ібадан. (GSM 08051382613) 5. CAC, FCC, штаб-квартира DCC, стадіон / ігрові селища, канікули до офісу VIO, район 1, Абуджа 6. Книжковий магазин Христолад, Магазин 4, Торговий комплекс Ібукун-Олува, Міський стадіон протилежного району Омо-Вест, Осогбо.
  5. Апостольська церква Христа, ріки ДКЦ, 25, вулиця Умудуру, Міле 3, Діабу, порт Харкорт, штат ріки.
Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

JABU, the first entrepreneurial university in Nigeria was established in obedience to divine instructions by the Christ Apostolic Church Worldwide in 2004, under the visionary leadership of its then P ... Детальніше

JABU, the first entrepreneurial university in Nigeria was established in obedience to divine instructions by the Christ Apostolic Church Worldwide in 2004, under the visionary leadership of its then President, Pastor (Dr.) E. H. L Olusheye. Згорнути