Магістри бізнес-аналітики

Загальні відомості

Доступних місць: 7

Опис програми

У цьому новому світі перевантаженості інформацією роботодавці активно шукають кандидатів, які мають можливість перекладати дані в діючі рішення. Hult -майстри Hult в галузі бізнес-аналітики поставлять вас на перетин статистичного аналізу та ділових знань, щоб ви могли зробити вагомий, вражаючий внесок у будь-яку справу.

Резиденти, які не є американцями, які отримують магістерську програму Business Analytics, в даний час мають право на трирічну ОПТ (факультативну практичну підготовку) у США після навчання. Усі аспіранти отримують ОПТ на один рік; Студенти магістратури з бізнес-аналітики можуть отримати право на наступні два роки, якщо вони працюють на ступенях, пов'язаних зі ступенем, і їх роботодавець подає заявку на продовження роботи.

Навчальний план

У Hult ви дізнаєтесь, як використати потужність інформації, оточену сотнями стартапів та проривних брендів, що руйнують цілі галузі за допомогою їх розумного використання даних. Більше цього ви будете виходити за межі бізнесу, щоб дізнатися про світ, майбутнє та себе, щоб зробити реальний вплив, який триває.

Кожен однорічний ступінь магістра наук у Hult дотримується тієї самої структури. На кожному етапі ви будете виходити за межі бізнесу, щоб дізнатися про світ, майбутнє та себе. Вивчайте теми за допомогою глобальної лінзи, дізнайтеся про технології, що формують наше майбутнє, та розвивайте впевненість в тому, щоб вести ефективно.

Основна програма: Ви вивчите основні курси у вашому домашньому містечку, отримавши всебічне розуміння обраної предметної області, будуючи при цьому навички лідерства завдяки практичному практичному навчанню.

Досвід Capstone: Основна програма вашої основної програми заглиблюється у методики та технології, що використовуються для інноваційного бізнесу в майбутньому, і підштовхує вас застосувати все, що ви навчилися до цього часу, у своїй проблемі.

Факультативи

Навичка, керована даними: Використовуючи аналіз великих даних для виявлення навичок, які працедавці шукають у всьому світі, ми вбудували навчання цих професійних та технічних навичок у вашу програму, щоб ви могли забезпечити, що ви здобудете випуск, з необхідними навичками для потрібної ролі. .

Глобальна ротація кампусів

Запустіть програму в Сан - Франциско , а потім прийняти ваші факультативні як багато хто з Hult «s глобальних кампусах , як вам подобається; ми також розташовані в Бостоні, Дубаї, Лондоні, Шанхаї та Нью-Йорку. Ви навчатиметесь разом зі студентами понад 160 національностей та закінчите навчання з глобальною мережею.

122774__MG_6825.jpg

Подвійний ступінь

Далі спеціалізуйтеся на своєму досвіді, коли ви заробите однорічний магістр бізнес-аналітики та другий ступінь магістра за 18 місяців прискореного навчання. Випускник отримав два магістерські ступені та ще більше виділиться на сьогодні високо конкурентоспроможному світовому ринку.

Для другого ступеня магістра виберіть будь-яке з наступних на наших кампусах у США:

 • Магістри міжнародного маркетингу (пропонуються в Бостоні)
 • Магістри фінансів (пропонуються в Бостоні)
 • Магістри з руйнівних інновацій (пропонуються в Сан-Франциско)

Акредитація

Hult визнаний трьома найпрестижнішими міжнародними акредитаційними організаціями: Асоціація просування колегіальних шкіл бізнесу (AACSB International), Асоціація MBA (AMBA) та EQUIS (Європейська система підвищення якості). Ми є першою бізнес-школою в США, яка отримала цю потрійну акредитацію, яку мають лише 1% бізнес-шкіл у всьому світі.

Вимоги до прийому

Ми оцінюємо кандидатів індивідуально, грунтуючись на повному рівні їхнього профілю. Ваш привід і ваш розум є важливими показниками вашого успіху.

Вимоги до участі:

 • Мінімум річний досвід роботи АБО ступінь бакалавра з дисципліни, пов'язаної з бізнесом
 • GMAT або GRE

Відповідні заявники повинні надати:

 • Поточне резюме / CV
 • Особиста заява як нарис на 400-500 слів
 • Одна академічна чи професійна довідка
 • Копія ступеня бакалавра або еквівалент
 • Стенограми (англійською мовою) від усіх університетів
 • Оцінки вступних тестів *
 • Докази володіння англійською мовою *
 • 150 USD за заявку

* Ваш радник з питань реєстрації повідомить вас про необхідність подати їх.

Навчання на 2020-21 роки

 • Сан-Франциско: 49 500 доларів

Hult International Business School залишає за собою право вносити зміни в пропоновані курси, вимоги до закінчення навчання, місця розташування, плату за програму та проживання в будь-який час без попереднього повідомлення. Будь ласка, переконайтесь, що ви прочитали та зрозуміли наші умови та умови, які вам буде запропоновано прийняти на момент подання заявки.

Останнє оновлення Жовтень 2019

Про навчальний заклад

Hult is not just a business school. It’s a global network that educates, inspires, and connects some of the most forward-thinking business talent from around the world.

Hult is not just a business school. It’s a global network that educates, inspires, and connects some of the most forward-thinking business talent from around the world. Згорнути
Лондон , Кембридж , Сан Франциско , Дубай , Шанхай , Лондон , Нью-Йорк + 6 Більше Менше