Магістра з порівняльних досліджень в історії та суспільстві

Магістерська програма CSHS - це дворічна програма з дисертацією. Студенти проходять курси на першому курсі, проводять свої дослідження та виконують дисертацію на другому курсі. Студенти визначають конкретний факультет, з яким вони хочуть співпрацювати, на взаємно узгоджених дослідницьких проектах. Відбиваючи методологічну різноманітність свого факультету, студенти використовували широкий спектр історичних та соціологічних методів, включаючи тематичні дослідження та порівняльно-історичні підходи, кількісні методи опитування, етнографію, архівні дослідження, аналіз контенту та різноманітні підходи змішаних методів.

Програма допоможе задовольнити кар’єрні потреби студентів двома способами. По-перше, програма підготує студентів, які бажають продовжити докторантуру програми в Туреччині, Європі та Північній Америці. По-друге, він буде навчати студентів, які цікавляться науково-дослідними та політичними посадами в урядових, неурядових та міжнародних організаціях Туреччини.

Студенти навчаються в області історичних перетворень, що стосуються держави і суспільства, а також соціальних нерівностей. Курси підготують студентів до майбутніх кандидатів наук. програми та кар'єри в наукових дослідженнях та політичних позиціях у урядових та неурядових організаціях, надаючи основу для історичного аналізу сучасних суспільних змін.

117685_KU_RankingQS_800x800px_0202.jpg

Більше інформації:

https://international.ku.edu.tr/

https://gsssh.ku.edu.tr/en/

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Переглянути 12 інших курсів в Koc University - Istanbul Turkey »

Останнє оновлення Липень 29, 2019
Цей курс Кампус засновані
Start Date
Вер 2020
Duration
2 Років
Денне навчання
Deadline
Травень 31, 2021
За розташуванням
За датою
Start Date
Вер 2020
End Date
Травень 2021
Кінець терміну надання заяв
Травень 31, 2021

Вер 2020

Location
Кінець терміну надання заяв
Травень 31, 2021
End Date
Травень 2021