Магістра з католицької прикладної теології (віра і культура)

Загальні відомості

Опис програми

Магістра з католицької прикладної теології (віра і культура)

Цей Pathway є придатним для професійних працівників у пасторальних міністерствах, наприклад, у школах, коледжах, соціальній роботі та охороні здоров'я. Завдяки своєму акценту на християнському баченні людської особистості та наслідках цього бачення сім'ї, громадянського та соціального життя та взаємодії з культурою, цей Pathway має особливе значення для педагогів, які мають специфічні обов'язки щодо громадянства в рамках навчального плану.

Цілі Програми

Цей Pathway спрямований на розвиток знань і критичного розуміння християнської антропології, віри, етики, цінностей і культури, а також дає можливість студентам систематично роздумувати і критично і творчо мислити про духовні, моральні і соціальні цінності стосовно різних особливостей сучасної культури. .

Структура програми

Цей МА - це 30-місячний курс дистанційного навчання з короткими житловими школами, які починаються кожного січня. Протягом перших 24 місяців студенти працюють з дому за спеціально розробленими модульними підручниками та відповідним читанням та поданням завдань на основі цього читання. Останні 6 місяців курсу фокусуються на написанні дисертації на 20 000 слів.

В рамках програми магістратури можна припинити присвоєння сертифікату післядипломної освіти (після закінчення 1-го року) або диплома післядипломної освіти (після закінчення 2-го курсу).

Зміст програми

Модулі вивчаються:

 • Християнська антропологія,
 • Бог і Спасіння в Ісусі Христі,
 • Людська гідність: основа західної цивілізації і культури,
 • Віра як культура: монастирська парадигма,
 • Сучасний соціально-політичний контекст сім'ї,
 • Католицька соціальна думка,
 • Євангелізаційна культура,
 • Методи дослідження.

Доступність

Якщо у вас є інвалідність або будь-яка довгострокова умова, що впливає на ваше повсякденне життя, будь ласка, завантажте форму доступності, відкрийте її і відредагуйте її в Acrobat Reader, а також надішліть або опублікуйте завершений документ до координатора доступності (адреса включена) на формі), щоб ми могли надати Вам найкращу підтримку під час навчання. Розкриття інвалідності не буде чинником рішення Інституту щодо того, чи пропонувати Вам місце на курсі. Однак важливо, щоб Інститут знав, чи є у вас якісь особливі потреби, щоб надати Вам відповідну підтримку та засоби. Ця інформація залишатиметься строго конфіденційною.

Прийом до програми

 1. Студенти відповідають офіційним вимогам до вступу до інституту, які були затверджені Відкритим університетом.
 2. Очікується, що кандидати мають диплом з відзнакою (2: 2 або вище) або еквівалентну академічну або професійну кваліфікацію. Кандидати, які можуть показати, що вони охопили матеріал конкретних модулів, і які отримали академічні кредити для цієї роботи в іншому місці на рівні післядипломної освіти, можуть бути дозволені для звільнення до чотирьох модулів на розсуд інституту.
 3. Окрім цих академічних кваліфікацій, кандидатів просять представити у письмовій формі заяву на 500 слів, що дає зрозуміти, яким чином зміст і процеси, інтегровані в обраний ними курс, пов'язані з їхніми інтелектуальними та апостольськими прагненнями. Мета полягає в тому, щоб переконатися, що кандидати розуміють внесок, який вищі навчальні заклади можуть внести до їх особистого та професійного / професійного життя, та прийнятне ставлення до вимог, інтелектуально та особисто, що можна очікувати від курсу .
 4. Інститут, за погодженням з Відкритим університетом, бере участь в укладенні Університету. Особи, зацікавлені в подальшій інформації щодо цих заходів, повинні звернутися до Директора програми.

Політика щодо прийому та підтримки студентів з англійською мовою як другої

 1. Усі програми вищої освіти, запропоновані Maryvale Institute , написані, надані та оцінені виключно англійською мовою. За заявою Інституту потрібні докази володіння англійською мовою; Докази кваліфікації, необхідні для вступу на курси, такі:
  • Міжнародна система тестування англійської мови (IELTS): мінімальна середня оцінка 6,5, без підтесту нижче 6,0.
  • Мічиганський тест на володіння англійською мовою (MTELP): Мінімальна оцінка 90.
  • Тест на знання англійської мови як іноземної (TOEFL): Мінімальна загальна кількість паперів, складених на 550, на комп'ютері - 213, або в Інтернеті - всього 79.
  • Cambridge Certificate in Advanced English (CAE): мінімальна оцінка B.
  • Кембриджський сертифікат володіння англійською мовою (CPE): мінімальна оцінка C.
 2. Студенти, які не можуть продемонструвати знання англійської мови на задоволення інституту, повинні скласти короткий письмовий іспит, який перевіряє рівень читання і розуміння, а також письмову англійську мову. Це розроблено, надано та оцінено Інститутом. Словники допускаються для цілей іспиту.
 3. Як стандартна процедура, всі студенти, для яких англійська мова не є їхньою першою мовою, визначаються у відповідній комісії з оцінювання та іспитів.
 4. Студенти, які вважають, що вони не пройшли, можуть повторно скласти іспит, продемонструвавши, що вони пройшли подальше навчання англійською мовою. Студенти, які демонструють мінімальний рівень кваліфікації, можуть бути прийняті на курс на розсуд Інституту за умови, що вони дають чіткі докази своїх планів подальшого вдосконалення англійської мови.

Застосування та реєстрація

До цієї брошури додається анкета (електронна версія доступна за запитом або може бути завантажена з веб-сайту Інституту). При подачі заявки на курс потрібно внести плату за подання заявника у розмірі 50,00 фунтів стерлінгів. Повна оплата за 1-й рік є обов'язковою після того, як ви зареєструвалися на курсі і повинні бути оплачені до перших вихідних курсу.

Процес прийому

Коли ви відправили назад заявку, збір за подання заявки на покриття адміністративних витрат, пов'язаних з процесом вступу, заяву про те, чому ви хотіли б взяти цей курс, і як тільки посилання, які ви домовились відправити до нас, мають Ваша заявка буде розглянута особою в Maryvale Institute відповідальною за допуск до цього курсу. (Примітка: Ці посилання позначаються як конфіденційні між рефері та Інститутом).

Потім ми напишемо вам, якщо ви будете допущені до курсу. (Вас можуть попросити прийти в Інститут на співбесіду, або ми можемо подзвонити Вам, щоб уточнити будь-які деталі у Вашій заявці. Однак в цілому ми вважаємо за краще уникати особистих інтерв'ю через відстані, можуть бути задіяні.)

Припускаючи, що ваша заявка буде успішною, вам буде надіслано «пакета прийому», включаючи додаткову інформацію про Maryvale Institute та курс. Це включає в себе інформацію про те, як подати заяву на отримання студентської картки. Рахунок за Ваші збори буде надіслано Вам у листопаді, до початку Вашого курсу. Як тільки ми отримали ваші збори за перший рік, ви офіційно поступили в якості студента Інституту.

Якщо з будь-якої причини ваша заявка на місце на курсі не є успішною, Інститут залишає за собою право, з огляду на елементи конфіденційності, що беруть участь у процесі прийому та збору посилань, не давати вам причин такого рішення. Якщо на будь-якому етапі ви не задоволені процесом прийому, ми радимо вам слідувати процедурі подання скарг Інституту: копію цього можна знайти на веб-сайті Інституту в розділі "Про нас", або ви можете замовити копію з бібліотеки Інституту. . Ми намагатимемося забезпечити своєчасне та професійне вирішення ваших питань.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Maryvale lies at the centre of the ancient settlement of Oscott, about five miles from Birmingham City Centre. With its charming buildings, in which Christian values and prayer are almost tangible, it ... Детальніше

Maryvale lies at the centre of the ancient settlement of Oscott, about five miles from Birmingham City Centre. With its charming buildings, in which Christian values and prayer are almost tangible, its long and interesting history and peaceful grounds, Maryvale is spiritual ‘home’ to many. Згорнути