Магістра в галузі якості та безпеки продуктів харчування

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Update оновлення коронавірусу (COVID-19)

Ми тимчасово змінили програми на віртуальні навчальні аудиторії, щоб все заплановане навчання могло проходити в Інтернеті. Програми розпочнуться в листопаді 2020 року і, якщо потрібно, навчатимуться в Інтернеті, а потім перейдуть на навчання в університеті.

Їжа принципово відрізняється від інших товарів: Вона складається з (частин) організмів, які були живими чи ще є. Окрім більшої складності його складу та зміни його вихідних матеріалів, це призводить до більшого ризику мінливості під час виробництва, транспортування та зберігання. Як ми можемо забезпечити якомога більше людей найбільш стійкими способами якісною, здоровою їжею? Ви з цим та подібними питаннями розберетеся в магістерській програмі "Якість та безпека харчових продуктів".

Область досліджень якості та безпеки продуктів харчування швидко змінюється. Населення світу зростає, а глобалізація змінює спосіб життя та дієти. Інновації в біохімічній аналітиці, сучасні сенсорні технології, інтелектуальна обробка даних та методи розведення в даний час відкривають нові цікаві можливості. Водночас зростає попит на стійкість у виробництві та розповсюдженні продуктів харчування, а проблеми у складних ланцюгах виробництва та постачання, що призводять, наприклад, до «продовольчих скандалів», виявляють високий рівень чутливості та невизначеності серед споживачів.

138061_LabormitBohnenundReis_Keystone.jpg

Профіль магістерської програми

Основні компетенції, що викладаються в програмі, дозволять нашим випускникам магістрів зрозуміти та вирішити проблеми в галузі якості та безпеки харчових продуктів з інтегративної, міждисциплінарної точки зору. З цією метою курс є міждисциплінарним у дизайні, поєднуючи наукову спрямованість (наприклад, біологія сільськогосподарських культур та сільськогосподарських тварин, харчова мікробіологія, харчування людини, аналітичні методи, біохімія харчових продуктів) з приблизно рівною часткою юридичних та економічних досліджень.

138060_CourseStructure.jpg

Поля зайнятості

Питання якості та безпеки харчових продуктів - це область досліджень, яка розвивається стрімкими темпами, і тому вимагатиме від майбутніх експертів високої ступеня гнучкості та адаптивності. Як випускник магістерської програми "Якість та безпечність харчових продуктів", ви отримали кваліфікацію для кар'єри в галузі досліджень, а також на керівні посади в харчовій промисловості, в органах влади, в засобах масової інформації та інших сферах політики, адміністрації та бізнесу .

Дух Байройта на кампусі Кульмбаха

Факультет наук про життя університету розташований у сусідньому місті Кульмбах. Тут проживають не лише декілька міжнародних компаній, що працюють з харчовими продуктами, але й Інститут Макса Рубнера, Баварський орган контролю за безпечністю харчових продуктів та ветеринарної медицини, Державний технічний коледж харчових технологій, Центр компетентностей з харчування та Клінічний центр Кульмбаха . Усі ці органи беруть участь у різних науково-дослідних проектах та в навчальній діяльності факультету.

Вимоги до прийому

  • Вимога про вступ - це ступінь бакалавра (або еквівалент) з природничих наук або наук про життя з кінцевою німецькою оцінкою "2,5" або вище.
  • Вдосконалені навички англійської мови (принаймні рівень С1, заснований на Загальній європейській мові мов) та перевірені знання німецької мови (A1).
  • Міждисциплінарний інтерес, що перевищує середній рівень, який повинен бути коротко викладений у вашому листі-заяві.

Процедура прийому

Ваша кваліфікація буде оцінюватися в процесі оцінювання можливостей. Рішення про вступ студентів приймається комітетом на підставі отриманих заявок (двоступеневий тест на придатність). Вимоги до вступу перераховані разом із загальною інформацією про заявку на домашній сторінці факультету VII University of Bayreuth .

Останнє оновлення Сер 2020

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Про навчальний заклад

As one of Germany’s youngest universities, we are able to operate in an unbiased, self-confident spirit of academic freedom, scientific progress, and social responsibility. In line with our vision, o ... Детальніше

As one of Germany’s youngest universities, we are able to operate in an unbiased, self-confident spirit of academic freedom, scientific progress, and social responsibility. In line with our vision, our top priorities are individual supervision, maintaining high academic standards, and creating programmes of study that take current research into account. Our interdisciplinary focus and the innovative collaboration between many of our disciplines are key features of Bayreuth’s research culture. Згорнути