Магістра в галузі креативних обчислень

Загальні відомості

Опис програми

Просуньте межі цифрової творчості на нашому курсі MSc Creative Computing.

Використовуйте творчу технологію для розробки інтерактивного досвіду, який надихає цікавість.

Розвивати навички в цифровому оповіданні, творчих дослідженнях і керівництві проектами.

Удосконалюйте свої навички спільної роботи за допомогою міждисциплінарної творчості та розуміння галузі.

Creative Computing - скрізь. Зіткнення хороших ідей і технологічних інновацій продовжує посилювати те, як ми спілкуємося, вчимося, граємо, працюємо і живемо. Наша зростаюча залежність від обчислювальних засобів і досвіду, проте, вимагає нової форми таланту - людей, які є технічними, але творчими, аналітичними, але грайливими, і експериментальними, але бізнес-орієнтованими.

Магістр Creative Computing був розроблений для того, щоб відповісти на цю зростаючу потребу в творчих галузях. Ви будете виконувати модулі, розроблені для того, щоб підвищити рівень розуміння та застосування технологій у творчому контексті, отримуючи необхідні навички у творчих дослідженнях, міждисциплінарному співробітництві та підприємництві.

Огляд

Магістр Creative Computing має на меті розробку висококваліфікованих аспірантів, які можуть підвищити продуктивність і траєкторію будь-якого цифрового агентства. Ви будете навчені ключовим навичкам, необхідним для проведення творчих досліджень, формування продукту на етапі «ринкової готовності», і продуктивно співпрацюйте з практиками в незнайомих полях.

Це гнучкий курс, який відповідає вашій практиці - будь то дизайнер гри, розробник програмного забезпечення, аніматор, веб-технолог або багато іншого. Ви будете проводити модулі, розроблені для того, щоб підвищити ваше розуміння творчих індустрій та цифрової творчості більш широко, але на ваших власних умовах, з акцентом на розгортання власних творчих та технологічних навичок у нових, корисних контекстах.

MSc Creative Computing допоможе вам стати всебічним і здатним творчим технологом, здатним генерувати оригінальні ідеї, оцінювати їх соціокультурний та комерційний вплив, прототип, а потім визначати найбільш ефективні шляхи до ринку. Протягом усього процесу ви будете підтримані командою талановитих художників і розробників, кожен з яких має значний досвід в області творчих обчислень як в наукових дослідженнях, так і в промисловості.

Структура курсу

Історія лабораторії

Допитуйте перетин розповіді та цифрової творчості. Ви будете співпрацювати з студентами Creative Computing and Publishing, щоб створити артефакти, які інформують, переконують або розважають.

Hackspace

Hackspace має експериментальний підхід. Ви будете розробляти наочні докази артефактів, які спрямовані на вибір творчих інструментів і технологій.

Методи дослідження

Отримайте необхідні знання з визначення обсягу проектів, встановлення цілей, методів збору та аналізу даних, а також ефективної документації.

Творче лідерство

Дізнайтеся, як керувати командами формувати оригінальні соціальні підприємства або комерційні ідеї для ринку. Ви працюватимете з членами тематичної команди Creative Computing, щоб керувати та підтримувати студентів-студентів, які ведуть переговори щодо власного творчого інкубатора.

Розглянуті проекти

Науково-дослідне дослідження у сфері Creative Computing. Тут ви маєте можливість вдосконалити свої творчі та технологічні навички, застосувати навички досліджень і розробок, а головне, створити те, чого раніше ніхто не створював.

Як я буду оцінюватися?

MSc Creative Computing цілком оцінюється курсовими. Ви надасте різноманітну і збалансовану колекцію обчислювальних артефактів, технологічних експериментів і інтерактивних вражень. Робота над проектом підтримується контекстними есе, дослідницькими звітами, рефлексивними коментарями, ескізними книгами, документами розвитку та презентаціями.

Як мене навчать?

Ви навчаєтеся через творчі майстерні, технічні лабораторії, семінари та індивідуальні наставництва. Крім того, існують можливості залучити студентів, які вивчають ступінь бакалавра (з відзнакою) Creative Computing, а також ключових гравців у різних цифрових агентствах і технологічних компаніях на Південному Заході.

Можливості

Робочі місця, галузеві посилання та стажування

Ми співпрацюємо з різними цифровими агентствами, технологічними компаніями та творчими технологами в Баті, Брістолі та інших країнах. Наші студенти запрошуються до співпраці з творчими індустріями, що включає в себе науково-дослідну роботу та комісії. Ви також можете скористатися нашими мережами, щоб допомогти забезпечити працевлаштування та можливості стажування.

Невеликий вибір контактів і співробітників включає:

 • IBM Watson
 • Лабораторія віртуальної реальності в Бристолі
 • Pervasive Media Studio
 • Повне управління
 • Створити студії
 • TechSpark
 • Мережа N

Кар'єра

Кар'єра для випускників MSc Creative Computing є широкомасштабною. Параметри:

 • Творчий технолог (різні ролі)
 • Ролі в цифровому маркетингу
 • Розробка веб-додатків та програм для мобільних пристроїв
 • Роль виробників у цифрових агентствах
 • Дизайнер комп'ютерної графіки
 • Конструктор інтерфейсу та взаємодії
 • Докторантура

Вартість

 • UK / EU студенти повний робочий день - 2019/20 запис £ 7,195
 • UK / EU студенти неповний робочий день - 2019/20 запис £ 3600
 • Міжнародні студенти повний робочий день - 2019/20 запис £ 13,300
Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Bath Spa University is about more than studying. It’s about getting stuck in: thinking, making and doing. About bumping into friends on campus, embracing challenges and genuinely caring. We push bound ... Детальніше

Bath Spa University is about more than studying. It’s about getting stuck in: thinking, making and doing. About bumping into friends on campus, embracing challenges and genuinely caring. We push boundaries and ourselves. If that sounds good to you, you’ll fit in well. Згорнути