Магістра в галузі корейських досліджень

Загальні відомості

Опис програми

Опис програми

Корейський півострів лежить у центрі знакових геополітичних подій на початку 21 століття. Програма ядерної зброї Північної Кореї і напруженість між двома Кореями слугують яскравим нагадуванням про нестабільність регіональних і глобальних порядків. Південна Корея стала головним світовим економічним гравцем і важливим учасником допомоги у розвитку. Крім того, корейська культура (включаючи поп-культуру) зросла до світової популярності протягом останнього десятиліття та експортувалася по всьому світу. Тому розуміння корейської культури, історії, сучасних політичних та економічних подій, а також міжнародних відносин має вирішальне значення для розуміння ключових процесів глобальної безпеки, економіки та політики в Азії та за її межами.

Магістра в галузі корейських досліджень покликана забезпечити вас знаннями і навичками, щоб критично займатися цим розвитком завдяки визнаній підготовці магістрів на корейських і східноазіатських дослідженнях з акцентом на історію, суспільство, економіку, міські дослідження, громадськість політика, політика та міжнародні відносини. Унікальне поєднання корейської, східно-азіатської та дисциплінарної експертизи дозволить Вам набути як глибоких знань про Корейський півострів, так і аналітичних навичок для встановлення зв'язків між корейським досвідом та іншими країнами Східно-Азіатського регіону та за його межами.

Програма MSc з корейських досліджень запроваджуватиме різноманітні інноваційні завдання, щоб використовувати ваші інтереси та таланти. Різні завдання включають відео-есе, подкасти, блоги, записи про Вікіпедію, політичні записки та оглядові статті або редакційні статті. Протягом тижня індукції, ви будете мати різні семінари та семінари, де ви будете ознайомлені з новими завданнями та їхніми вимогами. Активна участь серед студентів та між студентами та викладачами буде заохочуватися не тільки в традиційному форматі класу, але й у режимі он-лайн через колективне записування лекцій та у груповому форумі з навчання.

Структура програми

Семестр 1

Ядро: Дослідницькі навички та методи для азіатських досліджень 1

Факультативи вибираються з:

 • Кількісні методи: дані дослідження
 • Корейська політика та міжнародні відносини
 • Політична економія розвитку Кореї: глобалізація та нерівність
 • Корейська мова для початківців 1

Семестр 2

Ядро: Дослідницькі навички та методи для азіатських досліджень 2

Факультативи вибираються з:

 • Корейська історія, культура та суспільство
 • Неписана Корея: Розуміння корейського суспільства та культури через сучасне мистецтво та фільми
 • Глобальні міста: Сеул у порівняльній перспективі
 • Якісні методи
 • Корейська мова для початківців 2 (якщо корейська мова початківця 1 була прийнята в 1 семестрі)

Магістерська дисертація

 • Магістра в галузі корейських досліджень (60 кредитів)

Робочі місця / стажування

Хоча це і не обов'язково, вам буде запропоновано пройти стажування протягом 3-го семестру або у Великобританії, або в Південній Кореї. Потенційними партнерами є Інститут Східної Азії, Інститут перспективних досліджень Асану, Азійський центр Національного університету в Сеулі та Інститут демократії Юн Посун у Південній Кореї.

Результати навчання

Студенти, які дотримуються програми, матимуть такі навички:

 • Академічні навички для розуміння та пояснення сучасних соціальних проблем у Кореї та Східній Азії, з використанням більш широких порівняльних перспектив у всьому світі.
 • Міцне розуміння теоретичних та концептуальних інструментів у соціальних та політичних науках та міжнародних відносинах, міській політиці та історії.
 • Уміння проводити дослідження з конкретних питань і критично аналізувати глобальні проблеми.
 • Знання історії та історичних контекстів.
 • Мовні компетенції з корейської, японської та китайської мов.
 • Добре знання східноазіатського регіону та його міжнародної ролі.
 • Регіональні знання, особливо щодо фінансування органів з досліджень у Південній Кореї та сусідніх країнах.
 • Знайомство з цифровими методами та досвідом створення подкастів, відео есе та блогів.
 • Соціальні навички, необхідні для спільної роботи зі студентами та вченими.

Карєрні можливості

Ви отримаєте міждисциплінарне розуміння ключових питань у корейському суспільстві, політиці та міжнародних відносинах, історії та економіці, і зможете зв'язати їх із ширшими соціальними, політичними та економічними тенденціями у регіоні Східної Азії та в усьому світі.

Ви зможете залучати різні дисциплінарні та теоретичні перспективи та застосовувати концепції до емпіричних випадків. Ви також отримаєте необхідні знання та навички для аналізу, порівняння та оцінки конкуруючих претензій та прийняття обґрунтованих суджень про них.

Ви отримаєте навички передачі, включаючи презентацію аналізу, комунікацію, використання нових технологій в інноваційному навчальному середовищі та роботу в команді. Такі знання та навички будуть цінними активами на ринку праці.

Ця кваліфікація може призвести до кар'єри в національних та міжнародних інституціях, уряді та приватному секторі, дипломатії, ЗМІ та дослідницьких установах.

Вимоги до вступу

UK 2: 1 диплом з відзнакою або його міжнародний еквівалент у відповідній дисципліні.

Англійська мова вимоги

Всі заявники повинні мати одну з наступних кваліфікацій як доказ їх здатності до англійської мови:

 • ступінь бакалавра або магістра, який викладався та оцінювався англійською мовою в більшості країн, що говорять англійською мовою, як визначено візами та імміграцією Великобританії
 • IELTS: всього 7,0 (щонайменше 6,5 у кожному модулі)
 • TOEFL-iBT: загальна кількість 100 (принаймні 23 у кожному модулі)
 • PTE (A): загальна кількість 67 (принаймні 61 у кожному з розділів "Комунікативні навички")
 • CAE та CPE: всього 185 (щонайменше 176 в кожному модулі)
 • Трійця ISE: ISE III з пропуском у всіх чотирьох компонентах

Ступені, які викладаються та оцінюються англійською мовою, не повинні перевищувати трьох з половиною років на початку вашої програми. IELTS, TOEFL, Pearson Test англійської мови та Trinity ISE повинні бути не більше двох років на початку програми. *

(* Переглянуто 8/11/2018 для надання більш точної інформації про терміни закінчення терміну дії англійської мови).

Стипендії та фінансування

Програма ознайомить як потенційних абітурієнтів, так і студентів з різними можливостями фінансування. В даний час вони включають варіанти стипендій від Фонду Кореї, Академії корейських досліджень, Фонду SK, Фонду ASAN, Фонду Samsung.

Останнє оновлення Бер 2020

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Про навчальний заклад

An international community at the heart of the University of Edinburgh, drawing connections between people and cultures and surrounded by world-class resources and collections.

An international community at the heart of the University of Edinburgh, drawing connections between people and cultures and surrounded by world-class resources and collections. Згорнути