Магістратура (другий цикл): Мови та література

Загальні відомості

Опис програми

На кафедрі мов і літератур ми пропонуємо велику кількість курсів на рівні магістра. Ви можете взяти курси окремо або як частина магістра. Курси часто діляться на менші модулі, наприклад, 7,5 кредитів або 15 кредитів, тому, якщо ви хочете проводити повний робочий день, ви повинні подати заяву на більш ніж один курс. Проте, діапазон курсів для дисциплін змінюється.

Навчання на рівні випускників складається з одного або двох років денної форми навчання (60 або 120 кредитів, c) і може призвести до отримання ступеня магістра (один рік або два роки).

Існує не програма, щоб досягти певної міри, замість цього, ви можете вибрати різні курси, а також між літературної та лінгвістичної спеціалізації.

Проте існують передумови, які необхідно виконати, перш ніж ви зможете звернутися до магістерського реферату або дисертації. Для того, щоб дізнатися, які курси застосовуються, який семестр і як ви можете об'єднати їх у певну ступінь - зверніться до консультанта з навчання та кар'єри.

Кафедра мов і літератур приділяє велику увагу дослідженню і викладанню, прагнучи запропонувати підтримку навчального середовища. Наш відданий і досвідчений персонал, разом з нашими талановитими студентами, забезпечують динамічне середовище для студентів і аспірантів.

Студенти англійської мови в SPL вивчають літературу з англійської мови, англомовну культуру, англійську лінгвістику та академічне письмо / мовлення за допомогою інноваційної та стимулюючої серії суб-курсів, які поєднують практику критичного мислення, аналітичну взаємодію та культурну обізнаність.

Наші курси в літературі мають багато різних напрямків: основні автори, історичні періоди, жанри, критичні теорії та методи, а також культурні та мультикультурні перспективи вивчення мов.

Наші курси з мови пропонують навчання у структурі обраної мови (наприклад, граматики та фонетики), а також вводяться в широкий спектр стипендій у лінгвістиці (з таких питань, як аналіз дискурсу, соціолінгвістика, вивчення мови, серед інших).

Наші курси для письма та мовлення пропонують висококваліфіковану підготовку в академічній англійській мові, яка не тільки допомагає учням покращити свою базову мовну майстерність, але й підвищити загальні комунікативні навички, риторичну компетентність і стилістичну обізнаність.

Ми відомі нашим широким поглядом на цю дисципліну і розуміють вивчення мов, що складається більше, ніж типовий огляд формальних, стандартних і канонічних мовних літературних текстів. Наші курси мають більш прагматичний і сучасний підхід і, таким чином, включають широкий спектр різних засобів масової інформації та мовних стилів, включаючи, але не обмежуючись англійською мовою, літературою та культурою, як це відбувається в кіно, телебаченні, музичній літературі разом з іншими явища народної культури.

Слід враховувати аспекти рівності у змісті, літературі, навчанні та оцінці. Окрім того, курси повинні усвідомлювати та проблематизувати екологічний, економічний, культурний та соціально сталий розвиток.

Результати навчання

Після успішного завершення курсу студент повинен вміти:

Знання та розуміння

 • приділяти увагу центральним питанням, концепціям і теоріям в галузі досліджень мови та міжкультурної комунікації;

Компетентність і навички

 • вказувати і усно і письмово формулювати свою проблему в окремій тематичній області в галузі мови та міжкультурної комунікації;
 • визначити відповідний метод вивчення конкретного питання в галузі мовної та міжкультурної комунікації;

Судження та підхід

 • аналізувати та критично обмірковувати мовні процеси, які запобігають, сприяють або іншим чином впливають на міжкультурну комунікацію.

Заявка на процес

Процес подання заявки містить два етапи:

1. Заявка на програму, яка розпочнеться восени 2019 року, повинна бути подана на веб-сайті національної програми.

Терміни:

 • Всі іноземні студенти рекомендують подати заявку до 15 січня 2019 року. Проте заявки від країни-члена ЄС можуть бути подані не пізніше 15 квітня 2019 року.

2. Другий крок полягає в тому, щоб відправити нам свою закінчену і здану диплом бакалавра (в pdf.). У форматі pdf має бути чітко зазначено ваше ім'я та ім'я університету, в якому ви закінчили навчання. Надішліть свою дисертацію і дочекайтеся підтвердження, що ми отримали вашу дисертацію.

Терміни:

 • Члени не членами ЄС - 1 березня 2019 року. Процес оцінки буде завершено до середини березня 2019 року.
 • Студенти з країни-члена ЄС - 9 червня 2019 р. Процес оцінки буде завершено до кінця червня.

Вимоги

Вимовою для вступу на курс є ступінь бакалавра (або 180 кредитів, у тому числі індивідуальне завдання з 15 кредитів на просунутому рівні) або еквівалентний іноземний ступінь.

Мовні вимоги

Магістерські дослідження базуються на курсах англійською мовою, тому існують специфічні мовні вимоги для забезпечення рівня знань англійською мовою. Міжнародні студенти повинні перевірити свої знання англійської мови. Англійська мова 6 обов'язкова.

Наступні групи студентів відповідають вимогам мови без подальшої оцінки:

 • Студенти з ступенем бакалавра з шведського університету
 • Студенти з ступенем бакалавра з країни, де вища освіта проводиться англійською мовою

Наступні групи студентів повинні перевірити свої знання англійської мови:

 • Студенти, які мають ступінь бакалавра, де дипломна робота написана іншою мовою, ніж англійська чи шведська
 • Студенти з ступенем бакалавра з країни, де вища освіта проводиться іншою мовою, ніж англійська

3 причини для вивчення цієї Програми

 • Міждисциплінарне середовище
 • Візьміть участь у міжнародному дослідницькому середовищі
 • Виберіть модулі курсу, відповідні вашому фону та академічні та професійні цілі

Періоди застосування

Основним періодом подачі заявок для іноземних студентів є середина жовтня - 15 січня для всіх програм, що стартують восени.

Вартість навчання

Студенти, які є громадянами країн за межами ЄС / ЄЕЗ, зазвичай платять за навчання. Вартість навчання не поширюється на громадян ЄС / ЄЕЗ. Для отримання інформації про вартість навчання, будь ласка, зв'яжіться з нами.

Слід враховувати аспекти рівності у змісті, літературі, навчанні та оцінці. Крім того, курс повинен дати студентам знання та проблематизацію екологічного, економічного, культурного та соціально сталого розвитку.

Останнє оновлення Лип 2019

Про навчальний заклад

The arts provide insight and understanding – Faculty of Humanities in Gothenburg. We devote ourselves to research and education with a focus on how we as humans relate to our own lives, to other peopl ... Детальніше

The arts provide insight and understanding – Faculty of Humanities in Gothenburg. We devote ourselves to research and education with a focus on how we as humans relate to our own lives, to other people, to the unfamiliar and to history. Згорнути