Магістратура закупівель, логістика та управління ланцюгами поставок

University of Salford

Опис програми

Прочитайте офіційний опис

Магістратура закупівель, логістика та управління ланцюгами поставок

University of Salford

Ця програма є однією з небагатьох у Великобританії, яка зараз двічі акредитована як CIPS (Chartered Institute of Procurement and Supply Chain Management), так і CILT (Chartered Institute of Logistics and Transport)

 • Підвищити рівень працевлаштування та підготуватися до управлінської, консультаційної чи операційної ролі
 • Покладіть теорію логістики на справжню практику за допомогою цікавого проекту інноваційного бізнесу
 • Неповний курс навчання
 • Доступне навчання за кордоном
 • Можливість роботи / індустріального розміщення
 • Міжнародні студенти можуть подати заявку

Зміст курсу

Ця програма буде заохочувати вас та закликати вас розвивати свої знання та навички в глобальних закупівлях, логістиці та управління ланцюгами постачання. Наша команда викладання активно виконує дослідження, і ви дізнаєтесь у них сучасні теоретичні знання в таких галузях, як автоматизація та штучний інтелект. Ви також подивитеся на можливості та виклики, надані компанією Big Data Analytics, Internet of Things, виробництво добавок, 3D-друк та робототехніка. Наш досвід підтримується за рахунок внесків від партнерів галузі, таких як Jaguar Landrover, Brother International та Manchester Airport, які допомогли розробити програму.

Існує значний технічний контекст і введення в області прогнозування попиту, управління запасами, процес / ланцюг поставок / оптимізація логістики та аналітика. Зокрема, модуль "Розвинена логістика та управління проектами" об'єднує дві дуже важливі навички, широко відомі в галузі.

Вам буде запропоновано розширити свої горизонти, вийшовши за рамки академічної літератури, щоб переглянути самі останні події, опубліковані у відповідній торговій пресі. Вам також буде запропоновано розглянути етичні наслідки глобального пошуку, наприклад, розглянути глобальні катастрофічні події у сфері виробництва та надання послуг.

Окрім навчання з науковців, ви матимете можливість навчатися у інших студентів, від експертів-гостьових викладачів та у вашій взаємодії з двома професійними органами, Чартерним інститутом закупівель та постачання (CIPS) та Чартерним інститутом логістики та транспорту (CILT ) на конференціях, запрошених заходах тощо.

Курс також пропонує варіант дистанційного навчання через нашого офіційного партнера коледжу Роберта Кеннеді в Цюріху, Швейцарія.

Деталі курсу

Програма є доставкою блоку, і впродовж року є кілька пунктів входу. Студенти візьмуть модулі нижче в послідовності залежно від дати їх початку.

Курс доставляється в чотири блоки інтенсивних навчальних періодів. Для кожного блоку ви вивчаєте один модуль протягом 6 тижнів. Особисте вчення доставляється на кампусі протягом 6 годин на тиждень. Окрім того, ви будете відвідувати навчальні елементи Програми інновацій бізнесу один день після тижня протягом 6-тижневих блоків.

Неповний робочий день студенти вивчають альтернативні модулі (один модуль на один модуль), щоб закінчити їх ступінь на два роки.

У цей період ви також будете самостійно проводити самостійне дослідження за допомогою онлайн-підтримки через віртуальне навчальне середовище університету Blackboard.

За останню третину ваших досліджень ви будете працювати над проектом бізнес-інновацій, працюючи з власною або іншою організацією в прямому ефірі.

Семестр 1

 • Глобальне управління постачаннями
 • Операції та управління інформацією

Семестр 2

 • Управління ризиками закупівель та контрактів
 • Розширений проект та управління логістикою

Семестр 3

 • Бізнес-інноваційний проект (BIP)

Цей модуль складається з кінцевих 60 кредитів вашого ступеня. Ви матимете змогу вибирати між живим проектом, місцем проживання, стажуванням або дисертацією, які призначені для вашої кар'єри та підвищення професійного досвіду.

Вам буде призначено керівника, який буде наставляти вас через проект BIP. Ви також матимете можливість співпрацювати з студентським центром та студентським життям. Студентське життя може допомогти з підтримкою передпроекту / розміщення студентів та можливостями для тих, хто збирається розмістити участь у навчальних семінарах, щоб забезпечити найкращу практику. Студентський центр може допомогти вам знайти стажування, місця розташування та живі проекти для вашого проекту інноваційного бізнесу.

Вимоги щодо вступу

Зазвичай мінімум 2: 2 має ступінь з відзнакою або еквівалент або успішне завершення аспірантуру.

Широкий асортимент професійних кваліфікацій також приймається як у частинному, так і в повному виконанні вимог щодо в'їзду.

Там, де студент отримав визнану ступінь з відзнакою, але не відповідає нормі про кваліфікацію, вони все ще можуть бути розглянуті для вступу, якщо вони можуть продемонструвати відповідний досвід роботи з мінімальним дворічним навчанням та прийнятним рівнем відповідальності.

Акредитація попереднього навчання (APL)

Ми вітаємо заявки від студентів, які можуть не мати формальних / традиційних критеріїв входження, але які мають відповідний досвід або вміння успішно проходити курс.

Процес акредитації попереднього навчання (APL) може допомогти вам скласти вашу роботу та підрахувати життєвий досвід. Процес АПЛ можна використовувати для вступу на курси або надання вам звільнення від частин курсу.

Для вступу можуть бути використані дві форми АПЛ: акредитація попереднього сертифікованого навчання (APCL) або акредитація попереднього досвідченого навчання (APEL).

Англійська мова вимоги

Міжнародні заявники повинні продемонструвати володіння англійською мовою. Доказ цього є оцінка IELTS 6,5 (без елемента нижче 5,5).

Якщо кваліфікація англійської мови трохи нижче цього рівня, кандидати можуть взяти один з багатьох курсів англійської мови, доступних у університеті.

Підходить для

Цей курс ідеально підходить для випускників, які хочуть створити кар'єру в галузі закупівель, логістики та управління ланцюгами постачання, або для існуючих менеджерів, які бажають розвивати свої навички та покращувати свої перспективи кар'єрного росту.

Анкета заявника

Закупівля та логістика є однією з найбільш швидкозростаючих галузей у світі, і цей курс ідеально підходить, якщо ви хочете побудувати кар'єру в цьому динамічному секторі. Ваш фон може бути в доставці, логістиці або в загальному бізнесі.

Тарифи 2018-19

 • Денна зайнятість: 85050 фунтів стерлінгів
 • Неповний робочий день: £ 1425 за 30 кредитних модулів
 • Денне навчання за кордоном: £ 14 400

Додаткові витрати

Ви також повинні розглянути додаткові витрати, які можуть включати книги, канцелярське приладдя, друк, друк та загальне проживання на поїздки та відвідування.

Викладання

Викладання з обличчям до обличчя доставляється на кампусі протягом двох півдня на тиждень. Крім того, ви будете відвідувати навчальні елементи Програми інновацій бізнесу кожну середу після обіду протягом 6-тижневих блоків, а самостійне дослідження завершиться у свій час через віртуальне навчальне середовище університету Blackboard. Індивідуальні розклади студентів будуть надані під час індукційного тижня.

Навчання здійснюється шляхом комбінації лекцій, семінарів та підручників, використовуючи широкий спектр навчальних заходів.

Оцінка

Протягом усього періоду навчання буде використано низку методик оцінки. Види оцінки включають; нариси, завдання, іспити, тести з вибіркою, онлайн-тести, групові звіти та портфоліо. Коефіцієнт зважування між іспитами та курсовим навчанням варіюється між модулями та роками.

Кар'єрні перспективи

Наші випускники дуже затребувані в багатьох країнах за свої знання та пристрасть до бізнесу з постачання та постачання.

Недавні випускні навчальні заклади включали позиції з:

 • Rolls-Royce plc
 • Тойота
 • BASF
 • Ернст
 • CitiBank

Робочі ролі включали аналітики інвентаризації, фахівці з питань закупівель та менеджерів, менеджери з питань транспортування, диспетчеристи складу, транспортні, логістичні та менеджери ланцюгів постачання.

Посилання з промисловістю

University of Salford вийшов з інститутів кінця 19 століття, який забезпечив талановиту, технічно кваліфіковану та професійну робочу силу для підтримки швидко зростаючих галузей у Великій Британії. У XXI столітті це все ще залишається сильним. Хоча промисловість суттєво змінилася, потреба в галузі, орієнтованій на галузь, є однаково актуальною і сьогодні.

Ми навчаємо навички, які потрібні роботодавцям, і в результаті наші випускники користуються відмінними перспективами міжнародної кар'єри.

Навчальний план на наших аспірантурах забезпечує збалансованість академічного навчання та професійного досвіду. Наші партнерські партнери дають нам свій внесок у навчальний план, щоб навчання відображало поточні та майбутні потреби галузі, а також розвиває навички, які прагнуть роботодавці. Проект "Інноваційний бізнес", який складає останню третю частину вашого дослідження, призначений для того, щоб надати вам реальний досвід, щоб ви могли застосувати теорію, яку ви навчилися.

В цьому навчальному закладі пропонуються освітні програми за наступними напрямками:
 • англійська


Останнє оновлення May 11, 2018
Тривалість і ціна
Цей курс Кампус засновані
Start Date
Дата початку
Серпень. 2019
Duration
Тривалість
1 - 2 Років
Заочна та вечірня форма
Стаціонарна форма навчання
Price
Вартість
8,550 GBP
£ 14,400 Міжнародний / £ 8,550 Великобританія
Locations
Великобританія - Manchester, England
Дата початку : Серпень. 2019
Кінець терміну надання заяв інформація
Дата закінчення інформація
Dates
Серпень. 2019
Великобританія - Manchester, England
Кінець терміну надання заяв інформація
Дата закінчення інформація