Магістерський бізнес з підприємницькою діяльністю

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Дата початку: вересень, січень, травень

Вартість навчання (2019/20): Великобританія / ЄС: 9 000 фунтів стерлінгів: міжнародні: 15 000 фунтів стерлінгів

Огляд

Ви шукаєте ступінь магістра, орієнтованого на бізнес, що підвищить вашу працездатність? Магістерський бізнес з курсу "Підтримка підприємництва" розробляє широкі бізнес-навички, а також пропонує спеціаліст " Pathway ведення бізнесу", який розпочинається після першого семестру.

Спеціалізовані модулі охоплюють процес та практику підприємництва, а також сучасні проблеми підприємництва. Курс завершується або дисертацією, або, якщо ви віддаєте перевагу, магістерському проекту. Цей курс зроблять вас високопрофесійним кандидатом, оскільки роботодавці прагнуть наймати людей, які можуть об'єднати ресурси, щоб досягти змін у прориві та керувати новими ініціативами.

Ключові факти

  • Бізнес-школа Ньюкасла є частиною вибраної групи бізнес-шкіл у всьому світі, після акредитації Асоціації з розвитку корпоративних бізнес-шкіл (AACSB) у сфері бізнесу та бухгалтерського обліку - перша в Європі для отримання подвійної акредитації
  • Завершивши свою програму, ви будете мати право на програми QA Professional Pathways , які дозволять вам продовжувати розвивати свої навички з одним з найбільших постачальників ІТ та менеджменту проектів
  • Немає необхідності вивчати бізнес або підприємництво на рівні бакалаврату

Що я буду вчитися?

Знання, яке ви отримуєте, буде корисним як власник бізнесу чи співробітник як початківців, так і усталених організацій. Роботодавці прагнуть наймати людей, які можуть об'єднати ресурси, щоб досягти змін у прориві та керувати новими ініціативами.

Ця програма також доступна як магістерський бізнес з підприємницькою діяльністю з передовою практикою, яка включає або стажування, або проект.

Як мене навчають і оцінять?

Ваші викладачі використовуватимуть різноманітні методи навчання, включаючи лекції, семінари, семінари на основі проблем, обговорення ситуацій, практичні заняття, групова робота та навчальні посібники. Щоб полегшити необхідне навчання, яке має відбуватися за межами формальних контактних сеансів, під час кожного модуля будуть спрямовані навчальні завдання.

Наша стратегія оцінки базується на нашому розумінні того, що у кожного є різні потреби, сильні сторони та ентузіазми. Оцінка базується на курсових роботах, а наші методи включають нариси, звіти, групові роботи, презентації та дисертацію магістрів.

Кар'єра та подальше навчання

До кінця цього курсу ви будете мати відмінне становище, щоб подати заявку на програми підготовки випускників та випускні ролі або почати свій власний бізнес. Роботодавці оцінюють підприємницькі навички та прагнуть наймати випускників з діловими навичками, особливо для ролей у консультаціях, продажах та маркетингу. Якщо ви вирішите почати (або продовжувати) власний бізнес, то добре знати, що сукупний оборот починаючих компаній наших випускників вище, ніж у будь-якого іншого університету у Великобританії.

Що б ви не вирішили зробити, ви матимете переказні навички, які роботодавці очікують від випускника магістерської програми університету Нортумбрія. До них відносяться здатність вирішувати складні проблеми через концептуалізацію та проведення досліджень, здатність сприяти новим процесам та знанням, а також здатність формулювати збалансовані рішення при розгляді неповних або неоднозначних даних.

Наш Northumbria University London Campus працює спільно з QA Higher Education - вищою освітою у Великобританії. Всі наші програми в Лондонському університеті підтверджені Університетом і викладені вищим навчальним закладом та співробітниками Університету.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

The University has its origins in the Rutherford College, founded in 1880. Today, by putting students at the heart of an outstanding experience, and with world leading research and award-winning partn ... Детальніше

The University has its origins in the Rutherford College, founded in 1880. Today, by putting students at the heart of an outstanding experience, and with world leading research and award-winning partnerships, Northumbria is a new kind of excellent university. Згорнути