Магістерський бізнес з міжнародним менеджментом

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Дата початку: вересень, січень, травень

Вартість навчання (2019/20): Великобританія / ЄС: 9 000 фунтів стерлінгів: міжнародні: 15 000 фунтів стерлінгів

Працюючи у великій, сучасній, міжнародній організації, середній компанії або навіть невеликій компанії-початківці, потрібні різні ділові можливості. Найціннішими працівниками є ті, хто володіє не лише досконалим знанням та розумінням різних частин бізнесу, а й тим, хто швидко навчається, і командні гравці з лідерським потенціалом.

Магістерський бізнес з програмою міжнародного менеджменту дасть студентам як загальні ділові знання та розуміння, так і особисті навички, необхідні для різноманітних ролей. Програма розроблена для недавніх випускників дисциплін, що не пов'язані з бізнесом, які хотіли додати бізнес-виміру до їх спеціалізації в галузі бакалавра.

Програма розроблена навколо обов'язкових модулів, загальних для всіх бізнес- Pathways , що охоплює загальні бізнес-функції, стратегічне управління та організаційний аналіз. Завершуючи ці модулі, програма спрямована на розвиток вашої компетенції у розумінні та застосуванні стратегічного поінформованості, вашого лідерського потенціалу, а також теорії та практики міжнародного бізнесу.

Другий семестр дає можливість спеціалізуватися на міжнародному менеджменті, де ви будете вивчати такі питання, як маркетинг та спеціалізовані навички управління, необхідні для цього глобалізованого середовища. Третій та останній семестри будуть зосереджені на завершенні ваших досліджень та написанні вашої дисертації. Вам буде призначений особистий науковий керівник, академік, який надаватиме підтримку в рамках вашої дисертації, перед тим як розпочати дисертацію, вам потрібно буде подати оцінну дослідницьку пропозицію.

Випускники програми приєднались до широкого кола підприємств, включаючи програми підготовки випускників, тоді як значна частина випускників повернулася до роботи на сімейний бізнес або навіть почала свій власний бізнес.

Курс також доступний як MSc Business International Management з передовою практикою, що включає в себе або стажування або проект, який дає вам досвід навколишнього середовища на робочому місці та цінні можливості для того, щоб навчити вас навчатися на практиці. Стажування відбудеться між вашим другим і останнім семестром, і це може бути платним або неоплачуваним.

Хто цей костюм?

Програма розроблена для недавніх випускників дисциплін, що не пов'язані з бізнесом, які хотіли додати бізнес-виміру до їх спеціалізації в галузі бакалавра.

Стандартний в'їзд

Перший ступінь, еквівалент 2.2 класифікації почестей. Також будуть розглянуті кандидати, які не мають такої академічної кваліфікації, але мають значний досвід роботи в організації бізнесу та / або володіють відповідною професійною кваліфікацією. Плюс одне з наступних:

  • Вимоги до міжнародної / англійської мови:
  • Міжнародні заявники повинні мати одну з наступних кваліфікацій з англійської мови з оцінками, як показано нижче.
  • Міжнародна система тестування англійської мови (IELTS) британської ради складе 6,5 (або вище) з мінімальним балом у кожному компоненті читання, письма, слухання та виступу 5,5
  • Pearson Academic score з 62 (або вище) з мінімальним балом у кожному компоненті читання, письма, слухання та виступу 51
  • Університет також приймає багато інших кваліфікацій з англійської мови, і якщо у вас є будь-які питання про наші вимоги щодо англійської мови, будь-ласка, зверніться до Міжнародної приймальної комісії, і ми будемо раді допомогти вам.

Наш Northumbria University London Campus працює спільно з QA Higher Education - вищою освітою у Великобританії. Всі наші програми в Лондонському університеті підтверджені Університетом і викладені вищим навчальним закладом та співробітниками Університету.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

The University has its origins in the Rutherford College, founded in 1880. Today, by putting students at the heart of an outstanding experience, and with world leading research and award-winning partn ... Детальніше

The University has its origins in the Rutherford College, founded in 1880. Today, by putting students at the heart of an outstanding experience, and with world leading research and award-winning partnerships, Northumbria is a new kind of excellent university. Згорнути