Магістерський бізнес з маркетингом

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Дата початку: вересень, січень, червень

Вартість навчання (2019/20): Великобританія / ЄС: 9 000 фунтів стерлінгів: міжнародні: 15 000 фунтів стерлінгів

Працюючи у великій, сучасній, міжнародній організації, середній компанії або навіть невеликій компанії-початківці, потрібні різні ділові можливості. Найціннішими працівниками є ті, хто володіє не лише досконалим знанням та розумінням різних частин бізнесу, а й тим, хто швидко навчається, і командні гравці з лідерським потенціалом.

Магістр бізнес-маркетинг з програмою управління дасть студентам як загальні ділові знання та розуміння, так і особисті навички, необхідні для різноманітних ролей.

Магістерська програма з управління маркетингом надає студентам виняткові загальні ділові знання та розуміння, а також особисті навички, необхідні для просування в найрізноманітніші ролі.

Програма розроблена навколо обов'язкових модулів, загальних для всіх наших бізнес- Pathways , що охоплюють загальні бізнес-функції, стратегічний менеджмент та організаційний аналіз. Завершуючи ці модулі, програма націлена на розвиток вашої компетенції у розумінні та застосуванні стратегічного поінформованості, вашого лідерського потенціалу та розуміння теорії та практики міжнародного бізнесу.

У другому семестрі вам буде надана можливість спеціалізуватися в управлінні маркетингом, глибше заглиблюватися в стратегічну роль маркетингу в організаціях. Під час цієї програми ви будете будувати необхідні знання та навички, щоб стратегічно аналізувати здатність організацій розробляти та впроваджувати конкурентні маркетингові стратегії. Вам буде призначений особистий науковий керівник, академік, який надаватиме підтримку в рамках вашої дисертації, перед тим як розпочати дисертацію, вам потрібно буде подати оцінну дослідницьку пропозицію.

Випускники цієї програми об'єдналися в широкий спектр підприємств, включаючи програми підготовки випускників, а значна частина випускників повернулася до сімейного бізнесу або навіть почала свій власний бізнес.

Цей курс також доступний як магістерський бізнес з міжнародним менеджментом з передовою практикою, який включає в себе або стажування, або проект, що дає вам досвід роботи і цінна можливість покласти своє навчання на практиці. Стажування відбудеться між вашим другим і останнім семестром, і це може бути платним або неоплачуваним.

Хто б цей курс костюм?

Наша успішна програма "Бізнес з ..." призначена для людей, які шукають вступ до світу бізнесу, а також надають можливість об'єднати основні бізнесові предмети з вивченням спеціалізації Pathway , в даному випадку - Management. Цей курс пропонує найвищу гнучкість для студентів, які прагнуть увійти у світ бізнесу.

Стандартний в'їзд

Перший ступінь, еквівалент 2.2 класифікації почестей. Також будуть розглянуті кандидати, які не мають такої академічної кваліфікації, але мають значний досвід роботи в організації бізнесу та / або володіють відповідною професійною кваліфікацією. Оскільки в ході програми існує певна статистика, абітурієнти повинні мати кваліфікацію з математики, еквівалентну оцінці B класу GCSE. Плюс одне з наступних:

  • Вимоги до міжнародної / англійської мови:
  • Міжнародні заявники повинні мати одну з наступних кваліфікацій з англійської мови з оцінками, як показано нижче.
  • Міжнародна система тестування англійської мови (IELTS) британської ради складе 6,5 (або вище) з мінімальним балом у кожному компоненті читання, письма, слухання та виступу 5,5
  • Pearson Academic score з 62 (або вище) з мінімальним балом у кожному компоненті читання, письма, слухання та виступу 51
  • Університет також приймає багато інших кваліфікацій з англійської мови, і якщо у вас є будь-які питання про наші вимоги щодо англійської мови, будь-ласка, зверніться до Міжнародної приймальної комісії, і ми будемо раді допомогти вам.

Наш Northumbria University London Campus працює спільно з QA Higher Education - вищою освітою у Великобританії. Всі наші програми в Лондонському університеті підтверджені Університетом і викладені вищим навчальним закладом та співробітниками Університету.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

The University has its origins in the Rutherford College, founded in 1880. Today, by putting students at the heart of an outstanding experience, and with world leading research and award-winning partn ... Детальніше

The University has its origins in the Rutherford College, founded in 1880. Today, by putting students at the heart of an outstanding experience, and with world leading research and award-winning partnerships, Northumbria is a new kind of excellent university. Згорнути