Магістерський бізнес з маркетингом та підвищення кваліфікації

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

У рамках нашого популярного діапазону програм "Бізнес з" магістрів, магістерський бізнес з маркетинговим менеджментом та програмою підвищення кваліфікації розроблено, щоб дати вам уявлення про стратегічну роль маркетингу в організаціях. Під час цього курсу ви будете будувати необхідні знання та навички, щоб стратегічно аналізувати та оцінювати організації для розробки та впровадження конкурентних маркетингових стратегій.

Методи навчання

Цей курс викладається за допомогою низки методів, включаючи: лекції, семінари та семінари, де ви будете розвивати своє розуміння сьогоднішнього глобального бізнесу. Вас очікують взяти участь в подальшому самостійному вивченні, в тому числі спрямованому та самостійному навчанню, щоб продовжити будувати свої знання.

Технологічне поглиблене навчання (TEL) впроваджено впродовж курсу за допомогою таких інструментів, як портал eLearning Blackboard та електронних списків читання, які допоможуть вам підготуватися до семінарів та незалежних досліджень.

Що я буду вивчати?

Програма розроблена з набором модулів, які є загальними для всіх наших " Pathways . Ці модулі охоплюють загальні бізнес-функції, стратегічний менеджмент та організаційний аналіз, розвиваючи стратегічну освіту, потенціал лідерства та розуміння теорії та практики міжнародного бізнесу. У другому семестрі вам буде надана можливість спеціалізуватися в управлінні маркетингом.

Елемент Advanced Practice цієї програми дозволить вам поширити свої дослідження, щоб включити або стажування, або проект прикладної групи консалтингових проектів, що працюють з реальною організацією по живу бізнес-проблемою, розвиваючи цінний досвід роботи та ділове розуміння.

Цей варіант дає можливість провести три місяці, отримуючи всі важливі професійні навички та навички працевлаштування у професійній роботі. Ви можете продовжити це протягом більше одного семестру у випадках, коли він сусідить з періодом відпустки. Підтримка надана, щоб допомогти знайти джерела та вдосконалити резюме заявника, але в кінцевому підсумку студенти зобов'язані забезпечити стажування.

Стандартні вимоги до вступу

Перший ступінь, еквівалентний 2: 2 (другий клас), відзначає ступінь з визнаного університету або його еквівалента на будь-якому предметі.

Студенти вимагають IELTS 6.5 (або вище) без жодного елемента нижче 5.5 або еквівалент.

Якщо ви не відповідаєте академічним вимогам

Також будуть розглянуті кандидати, які не мають такої академічної кваліфікації, але мають значний досвід роботи в організації бізнесу та / або володіють відповідною професійною кваліфікацією. Якщо ви не впевнені, чи відповідаєте критеріям входження, зв'яжіться з нами, наша команда зможе повідомити вас.

Крім того, ви також маєте право на отримання курсу підготовки до магістра. Це програми Pathway , розроблені спеціально для студентів, які бажають пройти курс магістра, але які наразі не відповідають вимогам до вступу.

Якщо у вас є IELTS 5.5 - 6.0, ви можете мати право приєднатися до нашої попередньої сесії англійської мови, перш ніж почати цю програму.

Кар'єра та подальше навчання

Випускники програми приєднались до широкого кола підприємств, включаючи програми підготовки випускників. Значна частина випускників повернулася до роботи для сімейного бізнесу або навіть запустила власний бізнес.

Після успішного завершення курсу ви можете продовжувати професійний розвиток та навчання за допомогою програм професійних Pathways . Вони пропонуються нашим випускникам безкоштовно, від нашого партнера, QA.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

The University has its origins in the Rutherford College, founded in 1880. Today, by putting students at the heart of an outstanding experience, and with world leading research and award-winning partn ... Детальніше

The University has its origins in the Rutherford College, founded in 1880. Today, by putting students at the heart of an outstanding experience, and with world leading research and award-winning partnerships, Northumbria is a new kind of excellent university. Згорнути